5

Zdejmuj już torresa i nie wpuszczaj do końca roku

1

@antimadridista76 też tak myślę, brak ofert zarówno teraz jak i po wypożyczeniach. Gość ma ciekawy początek, a im dalej w las tym, tym gorzej mu GPS chodził

7

@papryk13 no to jestem drugi lepszy Czesiek, gość nie gra kompletnie nic. Miał przebłyski w paru meczach i to tyle. Pau chociaż walczy i dochodzi do sytuacji

0

@ShawnC tak pod warunkiem, że nie będziemy płacić połowy pensji

0

@BORO_12 i pamiętajcie, że Neymar też nie śpi. Choć na razie cicho

0

Dzięki za wkład, za wizję gry za bramki i asysty. Hejtowalem Cię w pierwszej rundzie, bo dla mnie było trochę mało jak na Ciebie, ale w drugiej zjadłem wszystkich naszych pomocników

2

@Comentateiro chłop jeszcze by pogral

11

Trzeba dać sobie spokój do końca okna z czytaniem tych newsów, bo ewidentnie mają nas za głupców

3

Jprl gościu nic nie wnosisz do gry. Daj sobie spokój i zrób coś co w końcu zadowoli wszystkich. Idź jak cię ktoś potrzebuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jebać tebasa i całe to towarzystwo

0

@danijacek bo qurwa taki zarząd. Upychają 50 środkowych, a nie ma boków i dalej to będzie wyglądało jak w zeszłym sezonie

0

@BISHBASHBOSH to prawda, w gamperze wszedł trochę ruchu zrobił, dał jedna piłkę, ale generalnie bez szału.

1

Żadnej zmiany w grze, jakby xavi dalej prowadził. Zero mentalu zero zaangażowania. Szczerze po gamperze na żywo śmiem twierdzić, że ta drużyna jest jak suchy pień drzewa, tylko czekać jak się rozsypie. Wchodzą młodzi zamiast zapierdalać to wszystko na stojąco bez wyjścia na pozycję be prostopadłych piłek byle do bliższego albo do bramkarza

5

Raphinia i w gamperze dramat i teraz dostaje fajną kulę od balde i gubi. Dramat może i ma liczby, ale na żywo to klocek jak ferran

0

@Karomek spokojnie, w zeszłym sezonie skład na papierze nie był zły, ale gra była tragiczna. Wróci gavi, Pedri, atakują że będą konkurencyjni

1

@homeins oglądałeś mecz z Monaco?

0

A ja dalej czekam na telefon od Deco

0

Jakie to żenujące co news to ktoś odlatuje. Jest super jest zajebiście a będzie jeszcze lepiej. Na drugi dzień okazuje się, że spadamy na jaja

1

Na żywo dramat. Bernal niby nowy Busi- faktycznie wolny jak wóz z węglem. Generalnie nikt nic nie grał. Lewy co dostał to zepsuł. Może podeszli do meczu na karcie, bo pressingu żadnego, zaangażowania też nie. Dla mnie klepanie jak za xaviego. Ludzie wychodzą do prostopadłych, a nikt nie zagrywa tylko po fakcie łapę podnosi i przeprasza, że widział, a nie dograł.

0

@voronkoZZZ ostatni raz byłem 16 lat temu z Levante na Camp Nou. Dzisiaj rewizyta i powiem szczerze stadion wygląda masakrycznie, myślałem, że będzie w lepszym stanie, a tam plac budowy na maxa. Znowu na Estadi piękna pogoda no i co tu mówić mega klimat. Polecam

1

@Chudini123 no rejczel

4

Bardzo miło się złożyło będę na meczu więc mam nadzieję na sporo bramek.

1

@Boss227 deco to chyba kryptoprzescieradło

0

@Zoupka jak to nie możesz?

2

@Lisuu07 to jedyny sensowny wniosek po tym tranferze

0

A kiedy po fiasku nie byli zaskoczeni?

0

@MalanFCB o to prawda, bo to jak wybór między bólem głowy, a bólem zęba

3

@Swistus172 nie kracz

1

@graco14 nadzieja tylko w trenerze, może świeże spojrzenie, jakąś konkretną taktyka, bo skład na papierze mamy mocny do tego może jakieś perełki z cantery?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?