O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 146
  • Liczba komentarzy 151
  • Polecenia 332

Komentarze

12

Komplikuje się sprawa transferu Simonsa - PSG chce za niego pieniądze i nie zgadza się na wymianę za karmę dla gekona.

5

Widzę, że jest spora dyskusja i potrzeba porównania z Realem, więc już pisze co wygrzebałem na ich stronie. Aktualny kontrakt z adidasem to ten z 2019 roku. Real w ramach kontraktu ma 120 mln rocznie + procent od sprzedaży produktów (ok 30 mln rocznie) + sprzęt dla zawodników o wartości ok 9 mln rocznie. Fakt, że umowa sprzed 5 lat, ale wydaje mi się, że lepszej Laporta nie mógł wynegocjować. Uważam, że prezesem jest beznadziejnym , ale tutaj będę go bronił. Każdy wie, że potrzebujemy kasy, obecnie gramy piach i nie zanosi się, żeby szybko miało się to zmienić. Biorąc pod uwagę powyższe, uważam że nowa umowa jest uczciwa i dobra dla nas.

0

Kiedy go ktoś w końcu wywali z tej roboty, bo siara straszna...

0

Niedługo Laporta to będzie czajnik do biura na raty kupował XD

4

Mbappe to duże wzmocnienie i nie ma co temu zaprzeczać, ale nie aż znowu takie, żeby Real nas rozjeżdżał 6:0. Nie rozumiem tego myślenia życzeniowego, że rozwali teraz szatnie Realu. Zapewne nie rozwali. Real będzie grał inaczej i będzie miał więcej siły w ataku. Jak będą grali trójka z Viniciusem i Rodrygo to obrona będzie miała spore problemy bo to trzech świetnych technicznie i szybkich piłkarzy, więc na pewno będzie trochę ciężej.

Zobacz wszystkie

24

Można się śmiać z Realu, że City ich cisnęło przez cały mecz, ale niestety wydaje mi się, że jakbyśmy my trafili na City to dogrywki by nie było, a drugi mecz byłby tylko modlitwą o jak najmniejszy łomot...

21

Perez pociągnął za sznurki :D a tak poważnie to po co oni tam idą? Laporta zobaczy te same ujęcia co w telewizji i co powie? Powie, że widzi tam gola? Usłyszy w odpowiedzi "a my nie". Śmiechu warte. Przez takie działania tylko wychodzimy na debili.

13

Boże drogi, wystarczy, że wygramy z Getafe 4:0 i euforia jakbyśmy rozklepali City albo Real. Kiedyś taką wygrana z Getafe czy Ossasuną to była norma, a dzisiaj jak wygramy wyżej niż jedną bramką to jest radość jak po awansie do finału LM.

13

Spokojnie, Deco zaraz dogra Haalanda i Guardiolę, a i przy okazji Bernardo ze sobą zabierze. Sytuacja jest znacznie lepsza, w klubie panuje optymizm, a drużyną wykonała ogromny postęp.

12

Komplikuje się sprawa transferu Simonsa - PSG chce za niego pieniądze i nie zgadza się na wymianę za karmę dla gekona.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?