3

10 min do końca, a on oriola wprowadza. Młodzi defensywni to pograją w domu w fife

4

W miarę nieźle to wygląda. Jak równy z równym. Te czekaj Almeria spadła z ligi?

0

@Jvstin09 jasne, że tak tylko czy warto ryzykować na początku kariery? Myślę, że większość, by zrozumiała jakby odpuścił igrzyska, żeby tylko wrócić do pełni zdrowia

0

To, że mogą go powołać to nic może odmówić względami zdrowotnymi, brakiem rytmu, chęcią nadrobienia braków

1

Ławka wygląda przepotężnie

1

@dzefrej234 szukamy na flashscorze w 3 lidze wyniki

0

@Tool spokojnie to pisowiec, oni wszędzie widzą Niemców

0

Masakra brak motywacji? Toć to nie piłkarze tylko najemnicy. Kto nie przyjdzie to nie chce odchodzić. W sumie nie ma się co dziwić piękne miasto, pogoda i kabona zacna.

0

Na obecną chwilę fajnie. Za pięć lat znów będą sapać, że mało, a po rze kolejnych 5 lat nic nie zwojują, bo kontakt na 10.

2

I bardzo fajnie, oby zdania nie zmienił

1

Jeśli choć połowa z tych pomysłów transferowych to cień prawdy to pozostanie nam zadowolić się pucharem króla jak poodpadają faworyci

0

Nie pójdzie, bo:
Brak pucharów i kiepska pogoda

6

Po kiego grzyba wrzucać takie śmieci do czytania na tej stronie?

0

Blady betis. Quo vadis mój klubie?

14

Poziom informacji dostosował się do poziomu gry Barcelony, albo odwrotnie

5

Nie ma co się łudzić. Po gościu. Żeby chociaż ktoś chciał go na wypożyczenie

0

@Tool a może reszta meczy w czapę i xavi znów odejdzie?

0

@KondiCules spoko po meczu wyciągną wnioski i w nowy sezon wejdą z buta. To przecież pierwsza taka sytuacja. Hehe

0

Spokojnie wykupią portu i w następnym sezonie będzie z gorki

0

@Tool bez różnicy. Przedłuży czy nie tu nie ma taktyki i mentalu zwycięzców. Grają jak zbieranina chłopaczków na orliku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

I tak to będzie wyglądać niestety w przyszłym sezonie. A oni jeszcze takiego gościa chcą zatrzymać. Żenuła

2

Na jesień się okaże, że wróci w 2025

2

@Magicc89PL prawda wejście mięli super, ale teraz to już równia pochyła

0

Jedne co się zmieniło na plus to bramki ze stałych fragmentów

0

@19Macio93 zamiast mecz oglądać to na trybunach wyszukuje smaczki

0

Młody David Villa normalnie

0

@michasfcb89 dalej się aktualizuje

0

@19Macio93 pewnie nasz stary Pedro z Lazio

0

Obraz nędzy i rozpaczy. Zajebiste posiadanie piłki przekładające się na kolejny mecz w czapę. Niech ktoś powie, że są nietykalni w tym klubie. Wystarczy laga Na obroncow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?