aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
10 min do końca, a on oriola wprowadza. Młodzi defensywni to pograją w domu w fife
4
W miarę nieźle to wygląda. Jak równy z równym. Te czekaj Almeria spadła z ligi?
0
@Jvstin09 jasne, że tak tylko czy warto ryzykować na początku kariery? Myślę, że większość, by zrozumiała jakby odpuścił igrzyska, żeby tylko wrócić do pełni zdrowia
0
To, że mogą go powołać to nic może odmówić względami zdrowotnymi, brakiem rytmu, chęcią nadrobienia braków
1
Ławka wygląda przepotężnie
1
@dzefrej234 szukamy na flashscorze w 3 lidze wyniki
0
@Tool spokojnie to pisowiec, oni wszędzie widzą Niemców
0
Masakra brak motywacji? Toć to nie piłkarze tylko najemnicy. Kto nie przyjdzie to nie chce odchodzić. W sumie nie ma się co dziwić piękne miasto, pogoda i kabona zacna.
0
Na obecną chwilę fajnie. Za pięć lat znów będą sapać, że mało, a po rze kolejnych 5 lat nic nie zwojują, bo kontakt na 10.
2
I bardzo fajnie, oby zdania nie zmienił
1
Jeśli choć połowa z tych pomysłów transferowych to cień prawdy to pozostanie nam zadowolić się pucharem króla jak poodpadają faworyci
0
Nie pójdzie, bo:
Brak pucharów i kiepska pogoda
6
Po kiego grzyba wrzucać takie śmieci do czytania na tej stronie?
0
Blady betis. Quo vadis mój klubie?
14
Poziom informacji dostosował się do poziomu gry Barcelony, albo odwrotnie
5
Nie ma co się łudzić. Po gościu. Żeby chociaż ktoś chciał go na wypożyczenie
0
@Tool a może reszta meczy w czapę i xavi znów odejdzie?
0
@KondiCules spoko po meczu wyciągną wnioski i w nowy sezon wejdą z buta. To przecież pierwsza taka sytuacja. Hehe
0
Spokojnie wykupią portu i w następnym sezonie będzie z gorki
0
@Tool bez różnicy. Przedłuży czy nie tu nie ma taktyki i mentalu zwycięzców. Grają jak zbieranina chłopaczków na orliku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I tak to będzie wyglądać niestety w przyszłym sezonie. A oni jeszcze takiego gościa chcą zatrzymać. Żenuła
2
Na jesień się okaże, że wróci w 2025
2
@Magicc89PL prawda wejście mięli super, ale teraz to już równia pochyła
0
Jedne co się zmieniło na plus to bramki ze stałych fragmentów
0
@19Macio93 zamiast mecz oglądać to na trybunach wyszukuje smaczki
0
Młody David Villa normalnie
0
@michasfcb89 dalej się aktualizuje
0
@19Macio93 pewnie nasz stary Pedro z Lazio
0
Obraz nędzy i rozpaczy. Zajebiste posiadanie piłki przekładające się na kolejny mecz w czapę. Niech ktoś powie, że są nietykalni w tym klubie. Wystarczy laga Na obroncow