1

Ciekawe co cassado odjebal że znów nie wejdzie

1

Dziś wystarczy że Sevilla szybko doskakuje i podwaja lamine

0

@fotohobby podpisuje się

5

@DJ1992 Pedri jeszcze

0

@D0mxnxk no cóż u mnie już weekend

0

@Marusek niech będzie pół asysta, gdyby nie zdecydowanie na strzał i rykoszet pewnie bramki, by nie było.

1

@MagdJanko tylko poczekaj na oficjalne terminy, bo bywało, że przekładali mecz o dzień. I co najmniej dwa dni na Barcelonę, żeby zobaczyć co nie co. Córka złapała bakcyla w zeszłym roku i pewnie w tym też będziemy.

1

Dla mnie Pedri. Yamal mega nierówno. Na plus oczywiście asysta

0

@MagdJanko czekaj na Camp Nowy. Bez porównania stadion i sama atmosfera

0

@Barca_ever dobrze, że udało się przepchnąć. Za zabiegi tak wygrali La liga

1

Zajebał mu z tyłu po kościach i nie ma faulu co za jebane drukarze

1

Jezu trzyma go, sędzia 5 metrów obok i kartki nie daje

0

Dobre wejście w drugą połówkę. Są chęci tak ich cisnąć

1

Ja pierole co ci boczni dają jebani statyści

1

@escarabajo golenie skojarzyło mi się z fryzjerem, a że mieliśmy w ekstraklasie swoje afery to jak nic pasuje do Negreiry

1

@MILOSZ_F22 możesz sobie podarować oglądanie na razie. Zero chęci zero dokładności. Siesta

1

Przyjeżdżają ogórki i znów gramy jak równy z równym

2

@escarabajo proponuje nie pisać nic o goleniu, bo zaraz prześcieradła podchwycą i oprócz Negreyry dorzucą nam fryzjera.

0

Mocno porotował. Oby do przodu

0

@Terroriser i chyba city poleci, bo z juve niekoniecznie muszą 3 pkt zdobyć

3

@Elvisek tu tylko tyle, że jest więcej kasy za wyższe lokaty po fazie zasadniczej. A w naszym przypadku wiadomo każdy grosz na wagę rejestracji

4

No i wszystko jasne. W naszych meczach nie ma varu

1

@Terroriser ale przy porażce jedna drużyna może już nie wskoczyć do Play off

0

@RKS1979 wrócili do sytuacji z terminem. Jakby faulował to byłby karny dla benfiki i anulowany gol rafy. Tak jak spalony lamina z betisem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@La Pulgaa wyłączyłem, ale wróciłem po karnym Lewego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Capstrzyk, gaszą światła idą spać

1

@liber02 dla mnie Balde

1

I to będzie ostatni mecz Wojtka. Swoją drogą nie było spalonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?