aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VinDiesel żenadai? A co na to nasze ekstraklasowe gwiazdy? Wyjeżdżają i giną. A tu chłopak się ustawi do końca życia. Trochę pokopie w gałe, a później korzysta z uroków świata
1
Dobrze, że nie zamawiałem biletów na betis
0
@MirusAmisz w tym sezonie. Las Palmas, leganes drużyny z dołu tabeli......hmmmm
0
@czech_barca_fan dlatego to nie ja trenuje
0
@kendiii91 to se zmień chlopaczku
3
@tbas Zeby real kogoś miał do powolania
1
Myślałem, że czasy frajerskich wpie...Oli już się skończyły, ale jednak czujemy się dobrze w tych klimatach. I puchar będzie taki sam. My poklepiemy, a oni będą strzelać. Miłego ogladania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cóż za zmiany? Masakra
0
@Xonar facet nieprzewidywalny. To atleti by nie wiedziało co gość zagra
0
@Recha_0684 wyjątek od tej reguły, dla mnie powinien wygrać carvajal. Oby taki wyjątek był i w naszym przypadku
0
@ziomal88 moja pewność siebie mnie gubi
0
@Cylon1982 ile to jest parę męczy? 2, 5, 8? Teraz gdzie najbardziej potrzeba gościa co będzie strzelał to niestety tylko przeszkadza. Swoje nasrrzelal lepszy nie będzie ci najwyżej zaskoczy raz na jakiś mecz.
1
@Rivaldinho11 pewnie że tak. Ani szybkości ani jakości. Do tego technicznie teraz dramat. Który to już mecz, że piłka się odbija od niego jak od sęka. I co z tego, że na strzelał na początku jak od miesiąca gra piach
0
Ogórki do kwadratu. To chyba trzeba zacząć obstawiac
1
@BISHBASHBOSH a ja myślę, że Pedri nie ma szans tak jak iniesta czy xavi. Co prawda nie ma Leo czy Ronaldo, ale ten plebiscyt nie ma nic wspólnego z wybieraniem najlepszego, a najbardziej medialnego czy bramkostrzelnego. Szkoda
1
Byłem pewny, że zgubią punkty, a tu dooopa
2
No i niech się o obie wykrwawiają
0
@MirusAmisz to prawda, ale jak poczuje ciepły oddech na plecach to może się będzie bardziej starał
0
Wszystko git tylko, gdzie zmiany?
0
@Donio najlepszego. Poprawiłeś mi humor, trochę.
0
@barteksuchy85 fajnie macie. Ja w czerwcu 42
0
Co ma mówić. Gra w domu kasa się zgadza, a, że bez pucharów?
0
@Maysterme ziomuś wcześniej pisał, że w końcówce Mo strzeli na 0-1, ale się pomylil
5
Pany szacunek za zaangażowanie, za mental. Możliwe nie istnieje
0
Łooooo bosze już miałem go zjechać. Tak tak tak
0
@lukmrz 100% racji. W takiej sytuacji dwóch środkowych odpie...La taki numer
2
Araujo 2. 0 zero wniosków po PSG
1
@suszini to popatrz na spokojnie
4
Marc tyle bez gry i w pierwszym składzie?