O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 536
  • Polecenia 552

Komentarze

0

@komentejtor Dodkładnie, zadaniowiec. Osobiście widzę to tak, że wrzucił właśnie Roberto-zadaniowca, żeby De Jong nie skupiał się aż tak na grze defensywnej, bo ma super przegląd pola i podania otwierające, więc będzie ustawiony bardziej ofensywnie :)

1

@komentejtor Po to są mecze towarzyskie, dla trenera, a niekoniecznie dla wyników. Sprawdzasz możliwe kombinacje + kto jak się rozumie z kim i jaki to przynosi rezultat. Prawda jest taka, że wstawiłby Rakietę albo Busiego to byłby lament, że wystawia once de gala.

0

Zacznie grać tylko w La Liga i LM :)

13

Nie ma co tak sucho zawodnika kasować, takie przeżycie mimo wszystko musi być zaj*biste. Gość jest dobrym grajkiem, ale po prostu albo nie na styl/politykę Barçy, albo na ten poziom. Nie ma co być takim pitbullem ;) Pozdro.

14

Transfer Maty kompletnie niepotrzebny. A zainteresowania Arsenalu, jakiekolwiek w zasadzie trzeba traktować z przymrużeniem oka.. ich polityka transferowa jest totalnie niezrozumiała.

Zobacz wszystkie

32

Przytaczając wypowiedź jego żony i tak najgorsze jest to, że " (...) nawet nie wiemy, czy pojedziemy na wakacje.".

29

"Teraz nie wiemy nawet czy pojedziemy na wakacje."

No po prostu tragedia.

20

Spier**lić taki potencjał w taki beznadziejny sposób, to już jest 100% wina trenerów. Próbowali rzeźbić w gównie, jest typowym rozgrywającym, a każdy wynajdywał dla niego wszystko tylko nie pozycję rozgrywającego. Skoro tam nie grał to przepraszam jak niby miał eksplodować z formą ?

15

Jak Messi był kontuzjowany to ciągnął przecież całą ofensywę..

14

Transfer Maty kompletnie niepotrzebny. A zainteresowania Arsenalu, jakiekolwiek w zasadzie trzeba traktować z przymrużeniem oka.. ich polityka transferowa jest totalnie niezrozumiała.