O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4502
  • Liczba komentarzy 573
  • Polecenia 610

Komentarze

0

@Czarny_ck Znowu trafny komentarz. Pedri po 30 minutach wygląda jakby przebiegł maraton. Cały czerwony, siny jak śliwka węgierka..

0

@BORO_12 Tylko że Fermin jak wchodzi ma inne zadania i jest w innym sektorze.
Niestety różowe okulary zostają bo tak ma być. Teraz w każdym meczu FDJ jest winny wszystkiego. Widać same błędy ale nie widać jak gra w piłkę.
Dlatego on gra a wy wsadzacie pastuchów.
Sprzedać FDJ i kupić kolejnego Oriola. Cel na następny sezon według Boro.. I piłki będzie wyprowadzał Ferminek ;) z pierwszej linii XD

0

@antymadrista1 Myślę że gorzej.. Nawet twierdzę że z czerwoną np dla Lewego albo Raphinhy moglibyśmy dowieźć wynik i przejść PSG. Araujo skała w obu meczach ;)

1

A za niego przyjdzie jakiś kulawy Umtiti XD XD Materiał na 1 kwietnia ;)

0

@VamosFCB11 XD XD XD

Zobacz wszystkie

29

Murem za Roque! W tych czasach, taka technologia, że w kilka sekund można coś anulować lub zweryfikować. W tej sytuacji nic nie jest weryfikowane.
Powinna być kartka anulowana przez trybunał arbitrażowy a jednocześnie zawieszenie sędziego na przynajmniej jeden mecz na wytrzeźwiałkę..

23

Xavi out! Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!Xavi out!

12

@Szmulek Zawodnik tego pokroju nie może pasować do stylu gry Atletico z wiecznym bieganiem w obronie. Dobrze że to powiedział i potwierdził na boisku umiejętności klasy światowej. Talent ma na miarę Cracka, ale musi tak grać seryjnie żeby nim zostać. Mega transfer co mogło być dla niektórych transferem nie oczywistym. ;)

12

@Marco666 Karne XD tak tak XD Powinni powtórzyć mecz bo karne ewidentne i 2 czerwone kartki do tego XD Zluzujcie majty
W angielskiej sędzia kazałby wstać Belinghamowi i wypieprzać na swoją pozycję taka prawda.. Belingham zaczyna odgapiać od Viniciusa symulowanie coraz częściej się kładzie niż gra to co na początku. Bardzo dobrze niech machają łapami to im wychodzi najlepiej ;)

11

@KondiCules Raphinhe to wciągałby Jacek Krzynówek ze swoją ułożoną lewą nogą..

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?