5

Artur Melo najlepszy pomocnik w historii blaugrany

0

@pasquda błędne decyzje i same straty do asysty. Tak naprawdę pierwszy do zmiany po ferminie. Fajnie, że udało mu się dograć, ale jak pisałem z taką grą i decyzyjnością Dembele będzie slabo

2

@Barber000 poczytajcie zapis rozmowy z varu. Owszem na żywo wyglądało na wałek, ale po zapisie było fajnie wytłumaczone po kolei co i jak. Jakby tak to funkcjonowało to byłoby git

0

Bez zaangażowania, dokładności i szybszej gry nie ma co zbierać

1

Dobra 3 pkt lider mecz do zapomnienia choć martwi zaangazowanie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@LatajacyHolender ale gdzie się pomylił?

0

@catalanian09 ta liga w logo powinna mieć Monty pythona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@pasquda gość dobrze pisze. Cały mecz leci w kulki teraz zalicza asystę, gdzie prawie zjebał akcje. Z lepszą ekipa jak będzie tak się bujał to obskoczymy i tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dzisiaj tylko balde i pedri

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krzakov rozwód z żoną z tego co kojarzę i dużo kasy do podzialu

1

@Terroriser nie ma co brać tego na poważnie. Zobacz nasze komentarze przed losowaniem ilu pisało, że już wszystko ustalone my PSG, real ogórki.

1

@Terroriser już od dawien dawna to żaden wyznacznik, że najpierw w piłkę

0

@MILOSZ_F22 a z Benfica nie dał karnego?

0

@MILOSZ_F22 co nie przeszkodziło mu najebać setek bramek w karierze.

0

@RymsonPL zdembelował się troche

0

@Hawatkhar no raczej. Nic nie gra same straty i machanie lapami

0

@korn234 trochę kolorów Ci brakuje w tv, bo to rafa miał dwie

0

@JiXSaw pierwszy do zmiany. ero wkładu w mecz

0

Ale masakra, że var nie zadziałał? W sumie nic nowego tylko pożywkę dają madryciakom

0

@zDeka prawda rozbudzili nadzieję po Newcastle

1

@bartoszek ciekawe co napisze w protokole. Myślę, że za mordę jak dał czerwoną to może go nie być na 3 meczach

2

@RymsonPL no raczej. Powinna być bezpośrednio albo chociaż drugą żółtą za uderzenie w twarz

0

@ACRAB95 to, że czarno to chyba dobrze?

0

No jebany dzban. Oni rzeczywiście są tacy słabi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?