aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Artur Melo najlepszy pomocnik w historii blaugrany
0
@pasquda błędne decyzje i same straty do asysty. Tak naprawdę pierwszy do zmiany po ferminie. Fajnie, że udało mu się dograć, ale jak pisałem z taką grą i decyzyjnością Dembele będzie slabo
2
@Barber000 poczytajcie zapis rozmowy z varu. Owszem na żywo wyglądało na wałek, ale po zapisie było fajnie wytłumaczone po kolei co i jak. Jakby tak to funkcjonowało to byłoby git
0
Bez zaangażowania, dokładności i szybszej gry nie ma co zbierać
1
Dobra 3 pkt lider mecz do zapomnienia choć martwi zaangazowanie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MILOSZ_F22 taa
1
@LatajacyHolender ale gdzie się pomylił?
0
@catalanian09 ta liga w logo powinna mieć Monty pythona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pasquda gość dobrze pisze. Cały mecz leci w kulki teraz zalicza asystę, gdzie prawie zjebał akcje. Z lepszą ekipa jak będzie tak się bujał to obskoczymy i tyle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dzisiaj tylko balde i pedri
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzakov rozwód z żoną z tego co kojarzę i dużo kasy do podzialu
1
@Terroriser nie ma co brać tego na poważnie. Zobacz nasze komentarze przed losowaniem ilu pisało, że już wszystko ustalone my PSG, real ogórki.
1
@Terroriser już od dawien dawna to żaden wyznacznik, że najpierw w piłkę
0
@MILOSZ_F22 a z Benfica nie dał karnego?
0
@MILOSZ_F22 co nie przeszkodziło mu najebać setek bramek w karierze.
0
@RymsonPL zdembelował się troche
0
@Hawatkhar no raczej. Nic nie gra same straty i machanie lapami
0
@korn234 trochę kolorów Ci brakuje w tv, bo to rafa miał dwie
0
@JiXSaw pierwszy do zmiany. ero wkładu w mecz
0
Ale masakra, że var nie zadziałał? W sumie nic nowego tylko pożywkę dają madryciakom
0
@zDeka prawda rozbudzili nadzieję po Newcastle
1
@bartoszek ciekawe co napisze w protokole. Myślę, że za mordę jak dał czerwoną to może go nie być na 3 meczach
2
@RymsonPL no raczej. Powinna być bezpośrednio albo chociaż drugą żółtą za uderzenie w twarz
0
@ACRAB95 to, że czarno to chyba dobrze?
0
No jebany dzban. Oni rzeczywiście są tacy słabi.