aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@David_Martin bo nikomu nic nie połamali? Z Cubarsim się zgodzę, że nie. Ale ferran w końcówce? Żart i to niesmaczny
7
Co to musiał być za strzał skoro Kurtuła stał na środku bramki i jeszcze jej nie sięgnął
0
@Derpowsky nic mnie dziwi. Jestem pewny, że w poniedziałek chociaż raz w robocie usłyszę, że liga Negreiry
8
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kounde na spalonym
1
Wowowowowowo na przekór wszystkim.
0
@Alexkill717 jest potrzebny. Zawsze zwiąże ze dwóch o górne powalczy przytrzyma. Oby
2
@DonPancio na cubarsim może niekoniecznie, bo obaj się trzymali, ale ręka jak najbardziej. Podparta była o ziemię dopiero po kontakcie z pilka
2
A Inter jest o klasę lepszy w tym sezonie niż real
0
Jak tak dalej będą na nas siedzieć to qurwa zaraz wcisna
3
I siadło. Nie ma yamal nie ma ferran i szczena z tym murem odjebal
3
@Sebolinho to była szopka tylko. Wiedzieli kogo mają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oby zapłakany sędzia nie odjebal nam meczu
0
Jebane rzezniki
7
Ale jebnął uuuuuuuuu
3
Jprl już się zaczyna gwizdanie? Szybko. Atak na Achillesa bez kartki ręką bez var?
1
Z żółwiem czy bez i tak będą niebezpieczni. Najważniejsze, żeby wejść w mecz od początku i wykorzystać sytuację, bo może być różnie
1
Sędziowanie standardowo na poziomie ogorkow
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fort mocno nonszalancko. Zamiast pokazać się zapierdzielac to na takim wyebaniu
0
Teraz szybkie dwie i za pedriego torre
2
Tak jest. Już było widać, że bramka jak sobie piłkę ułożył
0
@Arczi57 fajnie się pokazuje ale niestety nie wchodzi w drybling
0
@David_Martin żeby nie było jak Valencia z realem na bernabeu
0
@HugoZraszacz standard. Tylko jak grają z nami to zawsze jak o życie
0
@szyper to prawda, ale w jakim stylu. Heheh
1
Fawelarze znów po farcie
1
Yamal na lewo, olmo za fermina, fort za Martina i najlepiej już w orzerwie
0
@JiXSaw nie wiem co chłopak odstawił, że nawet paru minut z ogórkami nie łapie