3

@David_Martin bo nikomu nic nie połamali? Z Cubarsim się zgodzę, że nie. Ale ferran w końcówce? Żart i to niesmaczny

7

Co to musiał być za strzał skoro Kurtuła stał na środku bramki i jeszcze jej nie sięgnął

0

@Derpowsky nic mnie dziwi. Jestem pewny, że w poniedziałek chociaż raz w robocie usłyszę, że liga Negreiry

8

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kounde na spalonym

1

Wowowowowowo na przekór wszystkim.

0

@Alexkill717 jest potrzebny. Zawsze zwiąże ze dwóch o górne powalczy przytrzyma. Oby

2

@DonPancio na cubarsim może niekoniecznie, bo obaj się trzymali, ale ręka jak najbardziej. Podparta była o ziemię dopiero po kontakcie z pilka

2

A Inter jest o klasę lepszy w tym sezonie niż real

0

Jak tak dalej będą na nas siedzieć to qurwa zaraz wcisna

3

I siadło. Nie ma yamal nie ma ferran i szczena z tym murem odjebal

3

@Sebolinho to była szopka tylko. Wiedzieli kogo mają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Oby zapłakany sędzia nie odjebal nam meczu

0

Jebane rzezniki

7

Ale jebnął uuuuuuuuu

3

Jprl już się zaczyna gwizdanie? Szybko. Atak na Achillesa bez kartki ręką bez var?

1

Z żółwiem czy bez i tak będą niebezpieczni. Najważniejsze, żeby wejść w mecz od początku i wykorzystać sytuację, bo może być różnie

1

Sędziowanie standardowo na poziomie ogorkow

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fort mocno nonszalancko. Zamiast pokazać się zapierdzielac to na takim wyebaniu

0

Teraz szybkie dwie i za pedriego torre

2

Tak jest. Już było widać, że bramka jak sobie piłkę ułożył

0

@Arczi57 fajnie się pokazuje ale niestety nie wchodzi w drybling

0

@David_Martin żeby nie było jak Valencia z realem na bernabeu

0

@HugoZraszacz standard. Tylko jak grają z nami to zawsze jak o życie

0

@szyper to prawda, ale w jakim stylu. Heheh

1

Fawelarze znów po farcie

1

Yamal na lewo, olmo za fermina, fort za Martina i najlepiej już w orzerwie

0

@JiXSaw nie wiem co chłopak odstawił, że nawet paru minut z ogórkami nie łapie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?