O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1589
  • Liczba komentarzy 199
  • Polecenia 171

Komentarze

0

Przedłużyć kontrakt ,chyba tylko po to żeby na nim zarobić i go sprzedać ,bo pasuje tu jak pięść do oka, na ostatnie 10 minut, może.Technicznie na poziomie zespołów z miejsc 5-8 ,ale nie w FCB.

12

Babole Guardioli : Garcia i Torresa,obaj nie grali w Mcity,więc przyszli do nas.To jest interes ,teraz sprzedamy FdJonha za cenę zkupu Torresa-nieudacznika.

0

0

Prawdę mówiąc nie bardzo ma tu możliwości wygrania czegokolwiek w najbliższych 2 -óch .Ani wyników nie będzie ,ani kasy.Szkoda bo on dawał nadzieję na lepszy sezon z Pedrim i Ansu i Araujo. jeśli wróci do formy.Nie daj Boże jeszcze sprzedadzą FdJ i po marzeniach. Kupili mało przydatnego Torresa za 65 mln(plus) Garcię a oddadzą Franka za 60 mln ."Wymienił stryjek siekierkę na kijek". FCB stać tylko na odrzuty (Depay,LdJ,Tores,Garcia,Traore,Auba).To zawodnicy ,którzy sa wstanie w sezonie zagrać dobrze 4 mecze.Dlatego byli do oddania.Jeśli obaj oddejdą ,trzeba będzie wziąć "rozwód". z klubem. Jeśli ktoś żyje w małżeństwie 30 lat , a tylko 5 szczęśliwie to jest głupi ,że się nie rozwodzi w imię idei. W PSG z KMpabbe - będzie szczęśliwszy ,bogatszy i na tą chwilę PSG ma znacznie większy potencjał na jakikolwiek sukces niż FCB w najbliższych 2-óch sezonach.

2

Nadal obstaję ,że przyjęliśmy dwa niewypały z Mench.City; Torres i Garcia.Eric wczoraj zrobił nie wybaczalny błąd na tej pozycji podając piłkę do Ter Stegena nie patrząc kto przed nim stoi.Depay mimo strzelonej bramki zrobił mnóstwo nie bezsensownych decyzji.Nijak nie pasuje do Barcelony. Alves próbuje być pomocny z przodu ale z tyłu tragedia. Mam nadzieję ,że Xavi to widzi. Z torresa może coś będzie ale Garcia to ani stoper ,ani defensywny pomocnik.Nie daj Boże sprzedać FdJ.Lepiej tych 2-óch "mistrzów " wciśniętych przez Guardiolę.Żaden nie gra. Abde i Judga byli bardziej przebojowi od Torresa.Dobrze ,że wczoraj nie zabrał strzału Aubie bo pewnie by nie trafił. Jako osoba lecząca urazy sportowe- pewny jestem ,że Araujo szybko wróci na boisko.

Zobacz wszystkie

14

Na razie zrobił więcej od wszystkich których wymienił tzn.Fatiego i Ferrana ,a n a swojej pozycji wartośc ma większą od Ferrana.

13

Skoro Couthinio smoże odejść to Suareza powinni wypie-olić.Couth powinien grać w 2-giej linii z Arturem.Po to był kupiony, a Waldek chciał zrobic z niego napastnika .On taki napastnik jak Sergio R.-obrońca.Na niskim poziomie sie sprawdza,na wysokim -za słaby.Pierw zmieniłbym trenera ,potem Suareza.

12

Babole Guardioli : Garcia i Torresa,obaj nie grali w Mcity,więc przyszli do nas.To jest interes ,teraz sprzedamy FdJonha za cenę zkupu Torresa-nieudacznika.

9

Powinni sprzedać messiego,można by kupić 2-ch obiecujących zawodników,bo z nim chętniej odejdzie Suarez i Alba,Messiego jeszcze będzie można podziwiać w M.City a FCB zacznie nową erę ,bez uzależniania wszystkiego od Messiego.Chwała za to co zrobił.

7

Widzę ,że zaczynamy zbierać śmieci (Morata,Audebameyang,Traore-sami mistrzowie strzeleccy )Brakuje Milika. Mamy już kilku (4) dziadków. Jeszcze Traore to chociaż kiedyś "liznął tej Barcelony ,jest ,młody i szybki ale reszta-chyba czas na rozwód ? tylko nie Gabończyk ,stary,grzeje ławę i nie wie o co chodzi w FCB.