O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 365
  • Liczba komentarzy 275
  • Polecenia 225

Komentarze

0

Najlepsze; pierwszy raz "najgorszym "zawodnikiem był Yamal. Najlepsi;Raphinia , Araujo i Cubarsi .Dodałbym FdJ ,który dał poczucie spokoju w środku i odciążył Gundo.
Najgorsze; wykluczenie Kristensena ( dobrze ,że Sergio nie zagra)

0

pierdu ,pierdu skąd wziąść kasę na jego kupno jak przegramy, a przed nim jeszcze Cancelo

0

Stawiam na PSG ,chociaż z powodu braku kasy do zatrzymania portugalczyków fajnie by było wygrać 2-mecz. Jeśli przegramy tylko 1;0 w Paryżu to jest nadzieja.Jeśli pójdą do przodu tradycyjnie to skrzydłowi PSG są za szybcy na Kounde i Cancelo. W rewanżu jak nie załapiemy żółtych kartek ,to przy 0;1 to będzie sukces.

1

Dembele trafił w złym okresie.Działacze dali dupy ,nie umiejąc wyciągnąć maxa z zawodnika. Nie on jedyny; Couthinio,Semedo,Arthur Mello,Griezman .Brak psycholog. A jak trafia na ekipę Messi, Suarez, Alba itp z brakiem prawego obrońcy to mieli tylko lewe skrzydło bo prawe olali. Najlepiej zwalić na Dembele ,ale "ryba śmierdzi od głowy ","jaki Pan taki kram ">Uważam ,że w PARYŻU,remis będzie wygraną>zawodników mamy tylko trener jest za słaby , Gundo jedzie na rzęsach,Pedro i FdJ -po długiej przerwie a napastnicy do dupy.No i pewnie zagra mistrz i kolega trenera Sergio Roberto.I będzie wtopa.

1

Obaj Portugalczycy powinni być najbardziej zaineresowani zwycięstwem .Ta kasa może zdecydować o ich "być albo nie być",więc obaj powinni zagrać na maxa

Zobacz wszystkie

14

Na razie zrobił więcej od wszystkich których wymienił tzn.Fatiego i Ferrana ,a n a swojej pozycji wartośc ma większą od Ferrana.

13

Skoro Couthinio smoże odejść to Suareza powinni wypie-olić.Couth powinien grać w 2-giej linii z Arturem.Po to był kupiony, a Waldek chciał zrobic z niego napastnika .On taki napastnik jak Sergio R.-obrońca.Na niskim poziomie sie sprawdza,na wysokim -za słaby.Pierw zmieniłbym trenera ,potem Suareza.

12

Babole Guardioli : Garcia i Torresa,obaj nie grali w Mcity,więc przyszli do nas.To jest interes ,teraz sprzedamy FdJonha za cenę zkupu Torresa-nieudacznika.

9

Powinni sprzedać messiego,można by kupić 2-ch obiecujących zawodników,bo z nim chętniej odejdzie Suarez i Alba,Messiego jeszcze będzie można podziwiać w M.City a FCB zacznie nową erę ,bez uzależniania wszystkiego od Messiego.Chwała za to co zrobił.

7

Widzę ,że zaczynamy zbierać śmieci (Morata,Audebameyang,Traore-sami mistrzowie strzeleccy )Brakuje Milika. Mamy już kilku (4) dziadków. Jeszcze Traore to chociaż kiedyś "liznął tej Barcelony ,jest ,młody i szybki ale reszta-chyba czas na rozwód ? tylko nie Gabończyk ,stary,grzeje ławę i nie wie o co chodzi w FCB.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?