O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1747
  • Liczba komentarzy 218
  • Polecenia 185

Komentarze

0

Od ponad roku mamy problem z bocznymi obrócą i. Są zbyt starzy czyli wolni żeby wrócić do obrony grając wysoko. A jaka szybko s ma Sergio R i Alba i nabytek c Chelsea wiemy. No i kolejna wtopa. Ile trzeba przegrać żeby zrozumiec

0

Lepiej żebyśmy wygrali z Interem, przegrana to wstyd i hańba.Na wygranie z Realem w obecnym kryzysie nie mamy szans.I nie będzie wsytdu tak dużego.Na Viniciusa nie ma recepty w obecnej chwili. Na prawej stronie niestety Balde też gra słabo choć najlepszy z obecnych.Rzeczywiście powinien go wspierać nasz Terrier -Gavi .Chyba tylko Araujo m dorównuje w waleczności.

4

Trzeba powiedzieć szczerze ,że chłopaki są słabi kondycyjnie w dołku a redaktor piszący ,że Dembele był najgorszy oglądał mecz w radiu. Jedyny grający zawodnik w tym meczu to Pedri i Dembele.Oczywiście musiał schrzanić dużo piłek bo nie miał z kim grać .Zachowawczy Sergio nie nadąża za nim Po drugiej stronie wolny i nieudolny(może nieograny)Alonso miał wdpierać Raphinię .Mam wrażenie ,że pierwszy raz grali ze sobą..Przy Lewym (cienki w tym meczu)było 2-3 zawodników a poza nim nikt nie umie strzelać, Biedak- Dembele chciał sam wygrać mecz ale nie da się przy tak zastawionym autobusie. Dla mnie najgorsze jest to ,że znowu mamy starców na skrzydłach od początku meczu (Alonso i Sergio R),żaden z nich nic nie robi z przodu poza bezpiecznym oddawaniem piłek a na powrót nie mają sił. Więc ogólnie mecz przegrał Xavi.

1

Iworyjczyk to brutal, nie pasuje póki co.Na razie to "czekam "aż załapie czerwoną kartke bo gra ostro a w ostatnim meczu powinien dostać .3 głupie brutalne faule a tylko 1 żółta.Żadnego pomysłu na grę a siła to za mało na ten klub. Lepiej jakby spróbował Xavi Pabla Torre,ale podejrzewam ,że ma jakiś plan skoro go wpuszcza. Dla mnie na razie rozczarowuje.Nie moge się nadziwidzić ,że za Ferana Torresa dano tak dużo kasy a on się nie nadaje na napastnika ."NIE MA JAJ ".Ma je za to Gavi i Pedri, nawet Depay najgorszy technicznie zawodnik grający z przodu.Torres ma technikę ,nie ma odwagi,Depay -odwrotnie.Obaj -nie na ten klub..G.Pique jak nie zagra jakieś ilości meczów to można z nim wcześniej rozwiązać umowę ,podobnie z Albą i Bussim . Ostatni miał jakąś wartość ostatnie 2 lata-przynajmniej.

0

Mówiłem 2 knoty nam wcisnął Guardiola ;Torresa i Garcię .Niestety Sergio R. też nie ta liga. Z racji wieku bardziej przydatny jest FdJ niż Bussi.Szkoda ,że nie wszedł Pablo Torre,

Zobacz wszystkie

14

Na razie zrobił więcej od wszystkich których wymienił tzn.Fatiego i Ferrana ,a n a swojej pozycji wartośc ma większą od Ferrana.

13

Skoro Couthinio smoże odejść to Suareza powinni wypie-olić.Couth powinien grać w 2-giej linii z Arturem.Po to był kupiony, a Waldek chciał zrobic z niego napastnika .On taki napastnik jak Sergio R.-obrońca.Na niskim poziomie sie sprawdza,na wysokim -za słaby.Pierw zmieniłbym trenera ,potem Suareza.

12

Babole Guardioli : Garcia i Torresa,obaj nie grali w Mcity,więc przyszli do nas.To jest interes ,teraz sprzedamy FdJonha za cenę zkupu Torresa-nieudacznika.

9

Powinni sprzedać messiego,można by kupić 2-ch obiecujących zawodników,bo z nim chętniej odejdzie Suarez i Alba,Messiego jeszcze będzie można podziwiać w M.City a FCB zacznie nową erę ,bez uzależniania wszystkiego od Messiego.Chwała za to co zrobił.

7

Widzę ,że zaczynamy zbierać śmieci (Morata,Audebameyang,Traore-sami mistrzowie strzeleccy )Brakuje Milika. Mamy już kilku (4) dziadków. Jeszcze Traore to chociaż kiedyś "liznął tej Barcelony ,jest ,młody i szybki ale reszta-chyba czas na rozwód ? tylko nie Gabończyk ,stary,grzeje ławę i nie wie o co chodzi w FCB.