O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1429
  • Liczba komentarzy 119
  • Polecenia 108

Komentarze

0

Przegrana zasłużona. Mimo woli walki zawodnicy typu Pique,Alves i Bussi są za słabi na tą ligę (na cały sezon).Alba to nawet nie ma woli walki.Zajmuje miejsce .I przez tych 4-zawodników nie ma szans na pójście naprzód.Zarabiają najwięcej (oprócz Dembele)a powinni już zejść ze sceny.Dembele jest w szczycie wieku kiedy może coś zrobić I wolałbym żeby odeszli oni wszyscy po 30 rż niż Dembele.Paradoks.On jeden jest na tą chwilę nie do zastąpienia. Na Albę nie da sie patrzeć (chodzi po boisku i myśli ,jak by tu dotrwać do końca meczu?), Dest nie jest gorszy od Alvesa.Bussi może być zastąpiony przez De Jonka ew.Nico .Pigue - hm ? trzeba dać szansę Garci,jest szybszy i przy "wysokiej grze" może zrobić więcej,bo nie da się tak obiec . A kogo zastąpić -Dembele ? Abde -na razie jeszcze nie ,chyba ,że na ostatnie 15 min.

0

Teraz FCB powoła Dembele .1)ma "sraczkę " przed poniesiona karą (kolejne kilkanaście baniek).Z jednego meczu się wytłumaczy. 2) mamy tragiczną sytuację w ataku a i tak najlepszy jest Dembele. Torres sam nic nie zrobi ,to nie Messi .Niestety Xavi uległ presji dyrekcji i wbrew wcześniej wypowiedziom nie wystawił Dembele.Mam nadzieję ,że zdaje sobie sprawe z tego błędu.

1

"To jest cnota nad cnotami ,trzymać język za zębami".Dyrektor powinien w razie co sam ponieść karę,jeśli nie wie co może powiedzieć.Tym bardziej ,że znowu jesteśmy w "czarnej d-ie".Ansu -chyba kolejna szklanka ,nie mamy napastnika a jeszcze walka z Dembele , który póki co jedyny z przodu ,który jest w stanie namieszać .Ferran nie zachwyca,dynamiki nie ma więc może tylko czekać na piłki.Bez /czy z Dembele mamy chyba najwolniejszą (szybkościowo)drużynę .Jedyny szybki zawodnik to Araujo ew.Abde ,który raczej powinien grać końcówki ,wówczas w grze jeden na jeden jest w stanie coś zrobić. Nie wiem co to za kretyńska zagrywka? Karać zawodnika ,kibiców i klub, bo nie chce podpisać kontraktu. Jego prawo. Póki ma płacone niech gra. Nawet na 4 miejsce się nie załapiemy w tym okrojonym składzie ,bez napastników i z nędzną -zdziadziałą obroną.Jeszcze brakuje powrotu Sergio Roberto.

0

Pisałem wcześniej ,że jesteśmy idealną drużyną do kontr tym bardziej ,że gramy wysoko.Jedyny (w całej drużynie )szybki Araujo nie jest w stanie zabezpieczyć tyłów.Alba chodził po boisku,Alves -chce ale wiek nie pozwala, Bussi i Pigue -dwa "walce" chociaż -b.pracowite..Co gorsze Bussi -i Pigue -mimo wieku -coś pokazali. Oprócz nich zagrał przyzwoicie Pedro i Ter Stegem ,reszta lipa .Nie powinni odstawiać Dembele skoro mu płacą a nie ma kim grać. Powinien wypełnić kontrakt, a tak mamy pychę i 2 kontuzje. W pierwszej kolejności odstawić trzeba Albę i Alvesa.WOLĘ SZYBKICH Bakde i Desta.Niestety nadal Bussi jest przydatny i trudny do zastąpienia, bo Nico - też poza wiatrem -jest mało widoczny.

14

Na razie zrobił więcej od wszystkich których wymienił tzn.Fatiego i Ferrana ,a n a swojej pozycji wartośc ma większą od Ferrana.

Zobacz wszystkie

14

Na razie zrobił więcej od wszystkich których wymienił tzn.Fatiego i Ferrana ,a n a swojej pozycji wartośc ma większą od Ferrana.

13

Skoro Couthinio smoże odejść to Suareza powinni wypie-olić.Couth powinien grać w 2-giej linii z Arturem.Po to był kupiony, a Waldek chciał zrobic z niego napastnika .On taki napastnik jak Sergio R.-obrońca.Na niskim poziomie sie sprawdza,na wysokim -za słaby.Pierw zmieniłbym trenera ,potem Suareza.

9

Powinni sprzedać messiego,można by kupić 2-ch obiecujących zawodników,bo z nim chętniej odejdzie Suarez i Alba,Messiego jeszcze będzie można podziwiać w M.City a FCB zacznie nową erę ,bez uzależniania wszystkiego od Messiego.Chwała za to co zrobił.

5

Pierwszy " udany" ruch w tym kierunku to sprzedaż Arthura

4

Znowu gra samo dziadostwo ,na boisku 5-6 30 latków to tragedia i anty-futbol,kontrola, powolna gra i marazm,nawet Messi ginie w oczach.Aż strach pomyśleć ,że przy zdrowym Sergio B.jeszcze by nie grał Semedo. Mamy drużynę grających starców,żal..