ESPN: Coutinho traci poparcie w Barcelonie i może odejść latem

Julia Cicha

8 maja 2019, 21:30

Sport, ESPN

336 komentarzy

ESPN informuje, że Philippe Coutinho został uznany za jednego z głównych winowajców porażki Barcelony z Liverpoolem. W katalońskim klubie brakuje zgody w kwestii tego, jak powinna wyglądać przyszłość Brazylijczyka.

Źródło z klubu cytowane przez ESPN zapewnia, że „Coutinho nie jest piłkarzem dla Barcelony, zostało to udowodnione. Niczego jej nie daje. Zawodnik odejdzie latem”. Według tych informacji sztab szkoleniowy Barçy jest bardzo rozczarowany postawą Brazylijczyka, podobnie jak zarząd.

Coutinho pozostaje najdroższym graczem w historii Barcelony, która zapłaciła za niego 160 milionów euro (120 milionów + 40 milionów zmiennych). „Bardzo się wysililiśmy, by go sprowadzić, i nie wyszło to dobrze” – dodaje źródło z Camp Nou. Barcelona ma być gotowa sprzedać zawodnika, jeśli otrzyma ofertę przewyższającą kwotę 105 milionów euro.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Skoro Couthinio smoże odejść to Suareza powinni wypie-olić.Couth powinien grać w 2-giej linii z Arturem.Po to był kupiony, a Waldek chciał zrobic z niego napastnika .On taki napastnik jak Sergio R.-obrońca.Na niskim poziomie sie sprawdza,na wysokim -za słaby.Pierw zmieniłbym trenera ,potem Suareza.
« Powrót do wszystkich komentarzy