Eksperci Marki krytyczni wobec Érica Garcíi

Maciej Łoś

7 czerwca 2022, 21:00

Marca

64 komentarze

Fot. Getty Images

Dziennikarze Marki w radiowym programie "La Radio del Deporte" ocenili grę Érica Garcíi. Stoper Barcelony zebrał krytyczne opinie za popełniane błędy, szczególnie w reprezentacji Hiszpanii.

Felipe del Campo: Jedynym wielkim meczem Érica był finał Ligi Narodów. W Barcelonie również nie wyglądał dobrze. Dla mnie García nie jest dobrym kandydatem do gry w reprezentacji Hiszpanii. Z nim w składzie czuję się znacznie mniej spokojny o obronę kadry.

Irene Junquera: Nie chcę uderzać w Érica Garcíę, nie lubię uderzać w żadnego piłkarza. Nie stwierdzę, że nie chcę go widzieć. Ale po prostu wolałabym Raúla Albiola. Kiedy rozmawiam o reprezentacji Hiszpanii, nie mówię tego mając na sobie koszulkę Barcelony.

Ivan San Antonio: Pozycja środkowego obrońcy jest niewdzięczna w momencie, kiedy drużynie nie idzie. Zespół nie grał dobrze w Pradze, a za wszystko oberwał Éric García.

Yon Cerveza: Wygląda na to, że w reprezentacji nie może być spokojnie. Pamiętam, co działo się z De Geą oraz Moratą i co teraz dzieje się z Erikiem Garcíą. Wydaje mi się, że jest przereklamowany. Albiol jest dużo lepszy. Moją idealną parą stoperów byliby Inigo Martínez i Albiol. Éric nie ma wystarczającej jakości.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Babole Guardioli : Garcia i Torresa,obaj nie grali w Mcity,więc przyszli do nas.To jest interes ,teraz sprzedamy FdJonha za cenę zkupu Torresa-nieudacznika.

@Arczi57 Dokładnie tak. Pisałem o tym, gdy pojawiał się temat i Erica i Ferrana. Gdyby byli dobrzy, to Pep by ich nie sprzedał. Ale tutaj sporo osób myśli, że Guardiola, to tak kocha Barcę, że będzie osłabiał swój zespół, żeby tylko pomóc katalońskiej ekipie xD Zrobił złoty interes:)

@Hadim ale Garcia odszedł, ponieważ nie chciał podpisać nowego kontraktu, a nie dlatego że Guardiola go nie chciał.

@Murazor Przez to był nawet odsunięty od kadry.

@Murazor No kurde:) A jak myślisz, dlaczego nie chciał podpisać nowego kontraktu? Bo praktycznie u Pepa nie grał. No nic, miejmy nadzieje, że mimo wszystko się poprawi (choć trochę w to wątpię).

@Hadim jako 18 latek rozegrał 13 spotkań w czołowym klubie. To całkiem sporo. Później nie chciał podpisać kontraktu i wylądował na trybunach.

@Murazor Wylądował na trybunach, bo nie chciał przedłużyć kontraktu. Widzisz różnicę? Pep wolal grać innymi, skoro wiedział, że Eric i tak nie zostanie. Każdy normalny trener zrobiłby dokładnie tak samo.

@Hadim no przecież właśnie o tym piszę.
« Powrót do wszystkich komentarzy