aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Yamal na lewo, olmo za fermina, fort za Martina i najlepiej już w orzerwie
0
@JiXSaw nie wiem co chłopak odstawił, że nawet paru minut z ogórkami nie łapie
0
Znowu na stojąco. Tak się nie da
0
Tak jest. Tylko czemu tak rzadko uderzacie zza16 ?
1
@GREGRTS zjedź do białasów
1
@Rarenzio argument z dooopy. Szkoda prądu jak widać na dalszy dialog. 3 maj się ciepło.
0
@PJ777 owszem, to dzieciak. Robi rzeczy, których większość nie ogarnie przez całą karierę. Tylko ostatnimi czasy wybiera mega złe decyzje. Wczoraj doszła niedokładność i wydaje się, że lepsze mecze miał jak był młodszy. Grał pod druzyne
1
@Jcobvq otóż to na leganesy czy las Palmas ok, ale z konkretnymi drużynami widać braki i tego już się raczej nie nauczy
2
@Rarenzio nie jestem jakimś mega fanem Lewego, ale takie pierdolenie w kółko, że drewno to już jest żałosne. Gościu co Ty w życiu osiągnąłeś? Takie to drewno, że nastrzelał w całej karierze ponad 600 bramek. Pozdrawiam wióry zamiast synaps.
0
@nike007 na lepszych skrzydłowych to drugi Oleguer. Zresztą było widać przy 3 bramce
2
@PJ777 nie zapominaj o yamalu. Nic dzisiaj nie pokazał, ani do przodu ani powrotów. Obce cialo
0
@surowa17 oj tam. Ile takich męczy już było? Z leganes też w przerwie miał ich jechac i po przerwie dalej dooopa
0
@Jcobvq taki mecz pokazuje, że wielu zawodników nie musielibyśmy żałować za odpowiednią kasę
1
@GREGRTS a nam normalni kibice
2
Od betisu jest mocny zjazd. Ten mecz to nie przypadek. Wystarczy spojrzeć na leganes
0
@PJ777 i to chyba będzie największą bolączka. Brak Balde
8
Co oni tym brazolom zrobili na reprezentacji?
3
Dobre zmiany ....
1
Dawaj za niego Pablo Torre
0
Zdejmij go i niech wejdzie nawet Pablo Torre
1
@PJ777 wiem wiem skrót myślowy z mojej strony
0
@Sebolinho lepiej żeby real odpadł bo jak wyjdzie Aston Villa będzie lipa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jprl dawaj pedriego
0
@PJ777 ciężko powiedzieć, że najsłabszy na boisku, bo wielu pracuje dzisiaj na te zaszczytne miano
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Qurwa za szybko ta bramka stracona
3
Abstrahując od potarcia nosa przez lewego, tutaj chęć wyrządzenia krzywdy dynamika i chamowa wejście - 5 męczy to taki mus, choć wiadomo, że pewnie będą ze dwa
0
@PawelBarcaVeB standardowo w norkach do czasu, aż będzie lipa. Choć przyznam, ,że jeszcze w styczniu jak grał casado to też za rozsądne pieniądze bym go popchnął. Dobrze, że został.