O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Muzyka, Dobry film
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od zamierzchłych czasów

Statystyki

  • Dni w serwisie 3913
  • Liczba komentarzy 662
  • Polecenia 1424

Komentarze

0

Zawodnik którego przerosły oczekiwania. Choć nie był tak dobry na jakiego się zapowiadał to szacunek się należy i jeśli odejdzie to oby wiodło się jak najlepiej. Ja zapamiętam go głównie z meczu z PSG i niezwykłej bramki.

1

@PJ777 przeklęte pieniądze .. :-)

2

Muszę przyznać, że Williams to kozak. Świetny zmysł, nie boi się dryblingu, elegancko zagrywa… fajnie wyglądałby u nas na lewej stronie. Orientuje się ktoś na jakim etapie jest zainteresowanie Barcy tym zawodnikiem? Szczerze jestem trochę do tyłu z tematami.

1

@kinioo nie zapominaj o Oriolu, który zaliczył potężny come back

5

Genialny piłkarz, będzie sprawiał ogromne problemy. Niesamowicie dobrze na papierze będzie wyglądać skład królewskich. Bolesna prawda jest taka, że na ten moment nie mamy podjazdu do największego rywala. Całe szczęście, że ten „papier” nie gra i liczę na ogrom motywacji naszych grajków.

Zobacz wszystkie

87

Serdecznie nie pozdrawiam wszystkich, którzy piszą, że „Lewandowski i tak grał słabo”. Faktycznie w niektórych aspektach tak było ale brzmi to jakbyście cieszyli się z jego kontuzji. Nie w taki sposób Ferran powinien dostawać szansę tylko czystą rywalizacją. Życzę Lewemu jak najszybszego powrotu do zdrowia i żadnych kontuzji u nas ani u przeciwników.

77

Mam pytanie, czy będzie jakieś ogólne podsumowanie graczy Barcy na mundialu? To by było ciekawe - taki zbiór statystyk i ogólna ocena ;)

70

"Dzięki informacjom prosto z kibla w szatni dowiedzieliśmy się, czym srali nasi zawodnicy.
Leo Messi po pomidorowym sosie srał rzadko i czerwono podczas gdy Neymar postawił całkiem twardy i solidny stolec. Najbardziej oryginalny był Claudio Bravo który nie dość, że oddał dużo moczu, zadziwił złożonością kupy."

Powyższy tekst napisany w formie żartu. Dla wszystkich z brakiem dystansu i bólem dupy polecam maść.
#sarcasm

33

Reakcja Inigo to jest złoto :-D

30

Taka remontada jest mega potrzebna z kilku powodów:

1. Pokazuje wyraźnie słabości nad którymi trzeba pracować - widać co spowodowało najpierw 2 gole w plecy.

2. Pokazuje zawodnikom, że zawsze należy grać do końca. Tutaj bardzo cieszy mnie postawa Lewego, który nawet po drugiej bramce darował sobie jakiekolwiek świętowanie by skupić się na wygraniu tego meczu. Takiej mentalności potrzebujemy.

3. Wzmocnienie po raz kolejny morali drużyny. Mogą między sobą przeanalizować co poszło nie tak, co było dobre - co spowodowało, że w tak beznadziejnej sytuacji udało się odrobić wynik. Taka dyskusja pomaga drużynie działać jako kolektyw.

Ogólnie: męczenie buły ale wbrew pozorom takie zwycięstwo może dać wiele tej drużynie.

VeB! Pozdrawiam serdecznie.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?