0

Zastanawia mnie co musi zrobić zawodnik, żeby dostać ocenę 10. Moim zdaniem za surowa ocena Lewego. W tym meczu pokazał jakim jest kocurem - 4 celne strzały i 3 bramki. Imponujące!

0

@pienaar dobree, śmiechłem :-D

8

Jak to już ktoś napisał - pękanie tyłka hejterów Lewego słychać z Hiszpanii do Rzeszowa. Dobrze chłopak zrobił dzisiaj, oj dobrze. Ansu to już nawet nie wspominam… dla takich meczów warto siedzieć do późna w niedzielę :-)

7

Naprawdę, niektórzy już sprzedają zawodników, przebudowują zespół, ustalają taktykę… naprawdę, po pierwszym meczu sezonu. Jak nie wierzysz to zobacz niżej…
Ręce opadają :-D

20

@Kielak 50 bramek w 46 meczach uważasz za spadek formy?

8

Lewy jest profesjonalistą. Widać, że swoje życie podporządkował pod piłkę nożną. Wiek to tylko liczba w jego przypadku. Myślę, że będziemy mieli z niego dużo radości przez te kilka lat :-)
To co powiedział i jest tytułem tego artykułu - my też byśmy sobie tego życzyli.
Powodzenia !

3

Kompletnie się nie znam więc się wypowiem:
Mnóstwa rzeczy nie wiemy i nigdy się nie dowiemy. To co pewne to rzecz niezmienna - oczekiwania. Barca potrzebuje trofeów tu i teraz, a nie za 5 lat. Cała ta układanka skłania mnie do wniosku, że z „wyrzuceniem” Leo z klubu było coś mocno nie tak. Czy chodziło o oszczędności? Czy to jednak tak naprawdę wina Leo? Chodzi mi to po głowie ale prawdę mówiąc może lepiej się tym nie zajmować. Bo tak jak napisałem - mnóstwo rzeczy nie wiemy, a ja się nie znam :-)
Dobrej nocy

0

Mamy zaraz 1 czerwca a nie kwietnia :-)

0

Wietrzenie magazynów potrwa jeszcze kilka lat :-)

0

@AbelKabel więcej od Ciebie synku

2

@BulaKG widać, że młody nie wie o co chodzi :-)

0

@Qaz123 To nie taka prosta sytuacja z uzdrowieniem finansów klubu biorąc pod uwagę jaki mamy dług. Gdyby Laporta o wszystkim mówił wprost to bardzo zaszkodziłby marce jaką jest blaugrana. Konkretnym działaniem będzie przede wszystkim przywrócenie Barcy na właściwe tory pod kątem sportowym - co próbują osiągnąć przez ściągnięcie zawodnika takiego jak Lewandowski (dużo da nie tylko pod względem sportowym ale też marketingowym).

0

@tomasthc ja jestem bardzo ciekawy jak poradziłby sobie Lewy. Wydaje mi się że całkiem dobrze. Pożyjemy zobaczymy :-)

0

@Batys niedługo wszystko się wyjaśni

2

@sgrzesiek dobrze powiedziane - świetny komentarz ;-)

1

Gdyby tak było, że Osmane odejdzie to zawsze oszczędność na jego niemałej pensji - którą można zagospodarować na innego gracza. Tudzież Lewy na przykład - uważam, że to byłby dobry ruch :-)

8

Mentalność zwycięzcy… on zajdzie naprawdę daleko bo się nie podda

0

@ArcziArtt chciałoby się powiedzieć, że z ust mi to wyjąłeś ale żeby nie było dwuznacznie :-)

0

Pierwsza połowa słabiutko, liczę na kilka zmian i może coś wyskrobią.

0

@sosen88 Tak, macie rację - niezły fejk :-D

0

@szymonekk wydaje mi się, że tak - wszystko wskazuje na to że jego :-)

0

Zobaczcie jak ciekawie Pedri skomentował post Lewego na Facebook’u.
Wydaje mi się, że coś faktycznie jest na rzeczy. Z jednej strony chciałbym zobaczyć Polaka w Barcelonie, a z drugiej zastanawiam się czy byłoby to korzystne dla klubu pod względem finansowym. Czas pokaże…

12

Co redakcja powie na artykuły, w których będzie się odnosić do najlepszych komentarzy użytkowników? Chodzi o te najbardziej konstruktywne i niosące ciekawe wnioski. Mecze, jak ten ostatni z Las Palmas, niosą wiele interesujących komentarzy. Jestem ciekawy jak redakcja się na nie zapatruje.
Pozdrawiam i miłej niedzieli dla wszystkich.

1

Zrobiłeś mi... noc :-D

2

Valverde wystawiając zawodników którzy powinni odpocząć dał ciała, ponieważ odpoczywali oni na murawie. Oczywiście sędzia też nie pomógł. Wierzę, że to wypadek przy pracy, a z Atletico zobaczymy zdecydowanie lepszą wersję Barcy.
Pozdrawiam.

4

Czy podrzuci ktoś linka do transmisji? Może być telewizja zagraniczna.

5

Dzisiaj idę do kina na mecz Real - PSG. Liczę na wzruszenie :-D

1

Jestem ciekawy skąd Madrycka gazeta ma takie informacje. Czy takie szczegóły są gdzieś udostępnianie? A może dziennikarze przyszli do domu Leo i zapytali go, czy da im wgląd do kontraktu bo chcieliby wyłowić jakiś szczegół do którego mogliby się przyczepić, bo Realowi nie idzie i nie mają ochoty już o tym pisać? A może po prostu to wszystko jest bzdurą? Za którą opcją stoicie?

0

Ciekawa sprawa... bez względu na nagrody rzeczowe miło, że ktoś z redakcji poświęci czas na przeczytanie moich myśli. Dodać do tego, że lubię pisać, a tym bardziej o Barcy i mamy prawie gotowy artykuł :)

0

Do czasu powrotu Dembele może mieć ostatnią szansę aby pokazać ten swój potencjał (w co osobiście nie wierzę). Jeśli tego nie zrobi, trzeba się z nim pożegnać.

Media