O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5000
  • Liczba komentarzy 356
  • Polecenia 623

Komentarze

0

@Czarny_ck trzeba szukać alternatywy dla Frenkiego. Lubię go, no ale niestety. Zacznie nam się zaraz drugi Dembele robić i "wieczne szanse, a może w tym sezonie odpali"

1

Prawda jest taka, że De Jong przestał być nietykalny. Niestety z różnych względów nie spełnił pokładanych w nim nadziei i czas się rozstać. Dodatkowo zarabia zbyt wiele jak na możliwości klubu i to, co wkłada w wyniki. I możemy na nim sporo zarobić. Drugi w kolejności jest Lewy, tutaj wysokie zarobki i jednak oczekiwania znów wyższe niż realizacja. Myślę, że Kounde też jest do spieniężenia. Zostaje nam wtedy 4 ŚO, więc na spokojnie. Oczywiście rozstajemy sie też z Roberto, Alonso, Felixem i jeśli byłaby dobra oferta to sprzedałbym Raphinhe - to nie jest poziom, który bedzie gwarantowac sukcesy w Europie czy wygrywanie pojedynczych spotkań.

0

@kejdzi będzie gorzej, jak wypadniemy z czwórki w lidze. Nasz max w LM, to tak czy owak ćwierćfinał, więc daleko nie mamy. Zresztą, to i tak jedynie pieniężny aspekt. Sportowo bez wielkiej różnicy, czy odpadniemy teraz czy w kolejnej rundzie. Natomiast z taką grą, jak widzimy od dłuższego czasu nie będzie ani 1/4 LM ani czwórki. A to dopiero będzie katastrofa. Trzeba zmienić już. Liczyć na efekt nowej miotły i dotrwać do końca sezonu, bez większych strat.

0

@Alanekozw i tak i nie. Piłki za nich nie zagra na nos do wykończenia, ale też nie wypracował żadnych zaskakujących schematów.

1

Oglądam te popisy i zamykają mi się oczy. Mecz jest totalnie beznadziejny. Dostosowaliśmy się do poziomu Osasuny, takie czasy nastały. Minęła 1/3 meczu, a my bez czystej sytuacji, w ataku zagrożenia niewiele. Tak sobie myślę, że nie ma w nas żadnej kreatywności, jakiegoś nieszablonowego zagrania. Piłka chodzi wzdłuż, czasem trochę do przodu i znów do tyłu... Wolno, wolniej .. zostaliśmy zneutralizowani. Strasznie to przykre jest.

Zobacz wszystkie

51

@Kessie serio? co za chory pomysł

49

@LuisSalvano to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jak będziemy mieć gorszy bilans w dwumeczu i tyle samo pkt, to wychodzimy z drugiej pozycji

36

Pytanie jakie jest stanowisko Barcy, a jakie agentów? W necie znalazłem info o obecnych zarobkach około 700 tyś funtów. to i tak dużo jak na 18latka bez żadnych osiągnieć, który ledwie zadebiutował w kadrze. zapewne, jeśli sie nie zbliżą, to chłopak zostanie wystawiony tego lata na listę transferową, by cokolwiek na nim zarobić. szkoda, ale kierunek obrany przez nowe władze jest jasny i chyba jedyny możliwy. chłopak albo to zrozumie, albo bedzie sie rozwijać poza Barceloną. nie on pierwszy i nie on ostatni.

29

Boze Xavi, facet nie rozpłacz sie. Jak on chce iść do przodu mówiąc takie rzeczy. Podchodzimy do tego dwumeczu z optymizmem, znamy swoją wartość, idziemy po zwycięstwo. Mentalnie juz usprawiedliwia potencjalną porażkę. "przecież mówiłem już w listopadzie, ale nikt nie słuchał". ten dwumecz może być ostatecznym testem - albo postępy po prawie 1,5 roku albo bye bye

20

Brazylijczycy nie lubią przyznawać, że Argentyńczyk jest najlepszy. Normalne. Nie przywiązywalbym do jego słów żadnej wagi, mimo że chwilę u nas występował

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?