O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 200
  • Polecenia 182

Komentarze

1

@qbuteq brawo !!!! i szacun za odwagę. Od dłuzszego czasu myślę o zmianie, byłem na kilku rozmowach. Wszędzie lepsze warunki, ale jeszcze sie wstrzymuję- dzieci i kredyty są skutecznym blokerem. Ściana jest coraz bliżej.. U mnie w firmie (gigant jak na polskie warunki), po odejściu lub gdy kogoś zatrzymają przy wypowiedzeniu jest zawsze ta sama rozmowa: jestesmy liderem, tamta firma to jakiś krzak, bedziesz sie tam nudzić, na pewno upadna za jakis czas, przecież tyle dla ciebie zrobilem - chcesz mnie zostawić? , to nie jest dobry moment na odejscie :D itd. ogolnie kino :)

0

@Pablit szczerze? z klubu i mediów wypływa tyle sprzecznych informacji, że finalnie nie dojdziesz jak jest. Jesli LFC potwierdzi to spoko, bedzie jasne na 100%.

1

@kakusus trybuny i nie dopuścić do uaktywnienia tej klauzuli.

1

Jeśli faktycznie FCB musi zapłacić miliony dla LFC za kilka kolejnych spotkań Coutinho, to przy obecnej sytuacji on nie może sie oderwać od ławki -> koszt jego obecności na ten sezon wzrósłby dwukrotnie. Trybuny jak Pjanic i Umtiti. Nie chcą chłopaki odejść, żeby gdzieś grać regularnie za mniejszą kasę, trudno. Chyba nie mają w kontraktach klauzl na rozegranie określonej ilości spotkań w sezonie, więc równie dobrze mogą zagrać ich razem 0. Szkoda, że trzeba iść w takie rozwiązania, ale jest to wyraźny sygnał, że klub na nich nie liczy i nie widzi potrzeby dawania szansy na boisku i wypłacania dodatkowych bonusów za minuty, gole, itd.

1

Dajcie juz spokój z newsami o Messim. nie ma chłopaka w FCB, koniec, skończyło sie. do poczytania na psg. jestesmy wystarczająco poruszeni tą sytuacją, a co wchodze na stronę, to wyskakuje Messi.

Zobacz wszystkie

49

@LuisSalvano to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jak będziemy mieć gorszy bilans w dwumeczu i tyle samo pkt, to wychodzimy z drugiej pozycji

36

Pytanie jakie jest stanowisko Barcy, a jakie agentów? W necie znalazłem info o obecnych zarobkach około 700 tyś funtów. to i tak dużo jak na 18latka bez żadnych osiągnieć, który ledwie zadebiutował w kadrze. zapewne, jeśli sie nie zbliżą, to chłopak zostanie wystawiony tego lata na listę transferową, by cokolwiek na nim zarobić. szkoda, ale kierunek obrany przez nowe władze jest jasny i chyba jedyny możliwy. chłopak albo to zrozumie, albo bedzie sie rozwijać poza Barceloną. nie on pierwszy i nie on ostatni.

20

Brazylijczycy nie lubią przyznawać, że Argentyńczyk jest najlepszy. Normalne. Nie przywiązywalbym do jego słów żadnej wagi, mimo że chwilę u nas występował

17

Jeśli Dembele nie będzie chciał odejść w lecie, mimo ofert, które się pewnie pojawia, cały sezon powinien spędzić na trybunie. Trochę rygorystyczne, ale nie widzę sensu w budowaniu gościa, który chce odejść za darmo, by uzyskać dzięki temuw nowym klubie lepsze warunki

13

0:1 nic im nie daje