Powołani na Klasyk

Bartosz Pluciński

18 marca 2023, 12:56

FC Barcelona

36 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona opublikowała listę zawodników powołanych przez Xaviego Hernándeza na jutrzejszy mecz z Realem Madryt. Nie ma na niej Pedriego i Ousmane'a Dembélé, którzy nie zdążyli wyleczyć swoich kontuzji. Do składu wraca za to Ronald Araujo.

Pełna lista nazwisk wygląda następująco:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli nas znowu będzie wkurzał vinicius a madrycioków Gavi :D

@ranger3120
A skoro mecz jest w Hiszpanii i sędziują go przypadkowi ludzie to kartkę zobaczy Vinicius, a Gavi będzie mógł kopać po kostkach i rzucać się do sędziego bez konsekwencji.

@rafa324 akurat Vini to jeszcze bardziej prowokująca i narzekającą wersja Neymara. Za same symulki powinien wylatywać z boiska..,
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

@rafa324 tak jak Casemiro nie dostawał kartek .podro

@ranger3120 Ej ej Gavi to fajny chłopak z zadziorem. Mnie irytuje Pedri i jego twarz więc nie dawaj mi tu błędnych insynuacji ;)

@rafa324 masz racje Gavi powinien wcześniej obejrzeć kartkę, ale akurat było to komentowane cały tydzień przez prasę. Ale ot paradoks ze we wspomnianym klasyku to Vinicius powinien wylecieć z boiska za pyskówkę i machanie rękami. Śmieszna tez jest twoja narracja o „katalonskich szmatlawcach” kiedy gazety madryckie w podobny sposób prowadzą narracje jak te katalońskie.

@Saimon4 @rafa324 gdyby w tych meczach kartkowali prawidłowo to 3 na 10 kończyłaby przed czasem… Pepe, Ramos, Busi, Gavi, CR7, Marcelo, Pique, Vini, Ney i zwlasza Casemiro wylatywali regularnie. Dobrze, że oszczędzają kartki

@ranger3120 mnie wkurza twój awatar.
Komentarz usunięty

@Saimon4
Jaka narracja? Uważasz, że mundo i sport to normalne gazety? Całe "dziennikarstwo" w Hiszpanii jest gówniane.
Poza tym, przy normalnym sędziowaniu kartki dostaliby wtedy De Jong i Vini. No chyba że uważasz za normalną sytuację, gdy w walce o piłkę holender łapał Viniego za jaja.
@czar007
A CR7 to za co miałby wylatywać?
Był też swego czasu w Barcelonie Mascherano, który też grał chamsko i kopał po kostkach kiedy sędzia nie widział.

@rafa324
A vinicjus będzie mógł robić sobie drwiny z sędziego a ten uzna, że to deszcz pada.
To dziwne, ale Gavi w LL ma więcej kartek od Vinicjusa ? To dostał je od "przypadkowych ludzi" ?
Komentarz usunięty

@rafa324 twierdzisz, ze tylko katalońskie dzienniki są złe podczas gdy te madryckie prowadzą bardzo podobna narracje. Jest oczywistym że ze względów sympatii ich czytelników do danych klubów oraz ze względów politycznych będą one wspierać kluby z ich regionu i dziwi mnie to, ze Ty jesteś tym zdziwiony. Całe dziennikarstwo w takich gazetach opiera się na wyświetleniach czy sprzedaży wiec wywołują sztuczne sensacje itp i nie jest to nic dziwnego, a czy jest to w porządku to inna sprawa. De Jong walczył z Viniciusem w sposób normalny o piłkę, a za jaja raczej specjalnie go nie złapał , wiec tak uważam ta sytuacje za normalna bo każdy kto grał kiedyś w piłkę zdaje sobie sprawy, ze takie sytuacje się zdarzają na boisku w ferworze walki, natomiast złapanie kogoś za szyje i przewrócenie jak zapaśnik jest już wynikiem frustracji. Jestem daleki od powiedzenia, ze Vinicius zasłużył na takie traktowanie, ale swoim zachowaniem boiskowym sam sobie nie pomaga i w końcu ta spirala nienawiści do niego skończy się złe.

@rafa324 symulki, protesty, łokcie… jednak cR7 oprócz pięknej gry był symulantem jak Vini i Ney. Był od nich lepszy pilkarsko, ale wiele zachowań na podobnym poziomie Z Masche się zgodzę.

@Saimon4
Podaj mój cytat w ktorym piszę, że TYLKO katalonskie gazety to szmatławce.
https://youtu.be/Ef9P-4opAXQ
Pierwsze 5 sekund. Tak, to zupełny przypadek. Jeśli takie chwyty to normalka to bez problemu podasz inne przypadki?
Komentarz usunięty

@rafa324 napisałeś w usuniętym komentarzu „katalońskie szmatławce” oraz hiszpańska prasa czyli starałeś się podkreślić ze prasa katalońska jest taka zła ale zamiast powiedzieć wprost ze As czy Marca robia podobnie to powiedziałeś ogólnie ze hiszpańska prasa jest zła. Co do tej sytuacji ja tam w ogóle nie widzę łapania za jaja tylko raczej za pachwinę, ale pomijając to, to tak dla mnie to jest sytuacja, w której dwóch zawodników walczy ze sobą o piłkę i trzymają się za co mogą żeby być przy niej pierwsi jeżeli serio myślisz, ze ktoś Frenkie serio miał zamiar złapać go za jaja w tej sytuacji to niezła odkleja.

@rafa324 chyba nie pamiętasz ery Mou w Realu. Ale młodość może nieść nieświadomość
« Powrót do wszystkich komentarzy