O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 256
  • Liczba komentarzy 186
  • Polecenia 189

Komentarze

1

Najlepiej to zabrać innym i dać wszystko Argentyńczykowi bo widze ,że ciągle mu mało.Już podobno przyjdze do Barca jak bedzie zarabiał wiecej od lewego.Jakieś chore towarzystwo.

0

@HarveySpecter Możesz wierzyć lub nie ale 90 procent to długość pytki.10 procent
sprawy posrednie..

0

@Emhyr Masz rację , wraz z pocałunkiem Wiliama to był dla mnie najbardziej mistyczny moment tego niewątpliwie na miarę królów wydarzenia.

0

@AmigoBlancos Za każdego z tych trenerów bolały oczy jak się patrzyło-y na Barce.

0

@Kondziubarca Ile sobą reprezentujesz tyle pokazujesz.

Zobacz wszystkie

14

I to by było tyle naszego na tym mundialu !!! Czesiu cofnął naszą repraezentacje w stosunku nawet do Sousy o 20 lat.Graliśmy praktycznie bez dwóch zawodników.Bez Zielińskiego i bez Lewandowskiego.Nie potrafimy wymienić 3-4 podań między sobą.Pojawienie się Milika na boisku to jakaś kpina.Dlaczego nie gra Swiderski ?.Piszę całkiem poważnie -- jeżeli tak ma wyglądać gra naszych największych gwiazd to tylko na ławę ich.Lewy chce złotą piłka zdobyć oby to nie był zwykły flak bez powietrza. Jak obecnie patrzę na grę Lewego to w stosunku do tego co grał w Bayernie, to on się po prostu cofa. Meksykanie w pierwszej połowie to byli tak zes.,..ni , że wystarczyło by 3 składne akcje.Dzisiejszy mecz to porażka .

12

Chyba żarty ,Lewy tak jak Fati i niżej niż Torres.

12

Niestety Czesiek cofnął reprezentacje o dziesięciolecia.Naprawdę trzeba mieć tyle telentu co polscy trenerzy aby zniszczyc i nie wykorzystać takiego pokolenia piłkarzy jak Lewy,Zieliński ,Szczęsny, Glik Krychowiak ,Milik i jeszcze paru innych. Naprawdę przykro się to ogląda i żal że taka reprezentacja jak nasza jedzie na mistrzostwa a grające dużo ładniejsza piłkę zostają. Może i nie jestem patriotą bo nie chwalę ponad wszystko bezmyślnie naszej repry ale... co tu chwalić tu trzeba płakać.Takie mam zdanie od lat to nie jest efekt dzisiejszej słabej gry Polaków.

10

To Lewy w końcu zdrowy czy nie ? Bo już nie kumam jak chory to na trybuny,bo znowu przełazi cały mecz i będzie tłiumaczenie , że chory.W tej formie to każdy może za niego zagrać.

8

@Medium
Masz rację ale dla mnie osobiście jest niezrozumiałe dlaczego mają być po tak brutalnym morderstwie - bo tak to trzeba określić sądzeni przez sąd rodzinny. Człowiek młody nie żyje powinni być sądzeni z całą surowością prawa karnego.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?