O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 82
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 78

Komentarze

0

@Gall
Zobacz ile ważnych informacji przekazałeś w tych dwóch zdaniach !!! Analizując je można dojść do wniosku , poddać się chwili refleksji czy aby nie bezpodstawnie domagamy się , i uważamy Roberta za najlepszego piłkarza na świecie jeżeli brak mu tak podstawowych umiejętności w piłkarskim rzemiośle. Czy słusznie przy każdym wyborze domagamy się przyznania ZP. Jest bardzo dobrym piłkarzem , przede wszystkim bramkostrzelnym ale czy w formacie światowym wybitnym ? Nie wiem, niech każdy sam sobie odpowie.Zaznaczam to nie jest atak na Roberta ,jakby komuś zachcialo się próbować mnie opluwać , że piszę trochę inaczej o polskim dobrze narodowym.

0

Uważam , że na obecną chwilę Robert jest całkowicie bez formy.Symptomy jej braku były widoczne już pod koniec rozgrywek ligowych.Wydaje mi się , że Robert po prostu jakby nie dojechał na te mistrzostwa. Ogólnie mam duże obawy co do tego czy te dwie trenerski szkoły - niemiecka i hiszpańska potrafią ze sobą współgrać ?Uważam , że coś nie funkcjonuje u Roberta nie tak jak powinno.Jak oceniam mundial w wyknaniu Roberta trudno mi powiedzieć gdyż od 50 minuty spotkania z Argentyną nie oglądam reprezentacji i w najbliższym czasie nie zamierzam. Nie ze względu na Roberta a na całokształt .Zbyt wiele lat się łudziłem , że teraz to wraszcie będzie TO.Ale TO , to już chyba za mojego życia nie nadziejdzie.Dodatkowo doszły te przepychanki z kasą.Jest to totalna żenada. Sam turniej w wykonaniu Roberta ? Chyba on sam będzie chciał jak najszybciej o nim zapomnieć.

1

@maroon
Kurczę , a ja całe życie myślałem , że ludzie to mają twarz ! Dopiero jeden elokwentny kolega musiał mnie oświecić.

0

@Roobo
Nie wiem czy najsłabszy na turnieju.Moim zdaniem napewno jeden z najsłabszych zawodników naszej reprezentacji.Osbiście jestem bardzo zawiedziony grą Roberta i tak się trochę zastanawiam , czy na prawdę nie jest tak, że te drużyny w których występuje i najbardziej liczą na niego w ważnych meczach on prawie zawsze zawodzi.I nie chodzi tu tylko o MS ale również np. o LM z Barceloną.Nie wiem , może ja trochę inaczej to widzę.

0

@KlonaZepan
Uwielbiam MS i oglądam wszystkie mecze.Co prawda Polske z Argentyną wyłączyłem w 50 minucie i dzisiaj nie zamierzam oglądać meczu.Właśnie dlatego aby nie psuć sobie radości z gry takich drużyn jak Senegal,Maroko itd.Jak będę chciał obejrzeć Polską ekipę to włącze sobie obojętnie jaki mecz rugby.Tam ciągle jest młyn.

Zobacz wszystkie

14

I to by było tyle naszego na tym mundialu !!! Czesiu cofnął naszą repraezentacje w stosunku nawet do Sousy o 20 lat.Graliśmy praktycznie bez dwóch zawodników.Bez Zielińskiego i bez Lewandowskiego.Nie potrafimy wymienić 3-4 podań między sobą.Pojawienie się Milika na boisku to jakaś kpina.Dlaczego nie gra Swiderski ?.Piszę całkiem poważnie -- jeżeli tak ma wyglądać gra naszych największych gwiazd to tylko na ławę ich.Lewy chce złotą piłka zdobyć oby to nie był zwykły flak bez powietrza. Jak obecnie patrzę na grę Lewego to w stosunku do tego co grał w Bayernie, to on się po prostu cofa. Meksykanie w pierwszej połowie to byli tak zes.,..ni , że wystarczyło by 3 składne akcje.Dzisiejszy mecz to porażka .

12

Niestety Czesiek cofnął reprezentacje o dziesięciolecia.Naprawdę trzeba mieć tyle telentu co polscy trenerzy aby zniszczyc i nie wykorzystać takiego pokolenia piłkarzy jak Lewy,Zieliński ,Szczęsny, Glik Krychowiak ,Milik i jeszcze paru innych. Naprawdę przykro się to ogląda i żal że taka reprezentacja jak nasza jedzie na mistrzostwa a grające dużo ładniejsza piłkę zostają. Może i nie jestem patriotą bo nie chwalę ponad wszystko bezmyślnie naszej repry ale... co tu chwalić tu trzeba płakać.Takie mam zdanie od lat to nie jest efekt dzisiejszej słabej gry Polaków.

6

- Stegen przegrał to spotkanie już w szatni
- Alonso na ostatnim, Bellerin na boku to jakiś sen wariata
- FDJ nigdy nie był kreatorem gry i nigdy nie będzie
- Bussi porażka
- szaleństwo Dembele wróciło
- Robert słaby, po raz kolejny nikt nie rozumie że brak piłek do Lewego - to brak Lewego i brak Barcelony.Mieć w drużynie takiego ,bramkostrzelnego zawodnika i nie mieć planu jak go wykorzysrać to zbrodnia na piłce.
Pisałem o tym ze 2 mmiesiące tamu na dzień dzisiejszy nie wiem nadal jaka jest wyjściowa ,najlepsza jedenastka i jakie ustawienie dla nas jest optymalne !
Nie jestem pewien czy zawodnicy wiedza w ogóle jak mają grać ? Za dużo tej rotacji i zmian w ustawieniu. Mecze co trzy dni to żadne usprawiedliwienie - cały świat tak gra. Na dzień dzisiejszy do wyjściowej jedenastki pasują Stegen ,Balde,Kunde,Gavi, Pedri, Lewandowski.Reszt do tarcia chrzanu,Gra od przypadku do przypadku .To nie jest drużyna na LM.I jeżeli się wydaje komuś ,że w LE będzie lżej to jest w dużym błędzie. Może nie wszędzie mam rację ale musiałem to z siebie wyrzucić, nie dałem już rady robić dobrej minę do złej gry.

5

Fati i Dembele zagubieni,Bussi bez komentarza.Czekam , już któryś mecz z koleji czy FDJ zapoda jaką przyzwoitą piłkę Lewemu czy nadal będzie udawał , ze go nie widzi.

3

Paradoksem tej kadry jest to, że jedyni piłkarze, narzucona taktyka która jest w stanie zatrzymać Roberta to nasza, własna reprezentacja i własny trener. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał ,że na zbliżających się mistrzostwach nie będziemy się liczyć ,chyba że jako dostarczyciele punktów ! I teraz wypadało by bardzo podziękować zarządom PZPN-u ,że dobitnie i z premedytacją zniszczyli jedno z najbardziej uzdolnionych pokoleń zawodników w polskiej piłce reprezentacyjnej. Tak, panowie Boniek ,Brzęczek, Sousa to dla nich było mało, następca pana Bońka dał reprezentacje na dorżnięcie Czesiowi, co też skutecznie czyni, Tacy piłkarze jak Lewy, Gliku, Szczęsny, Krycha, Milik mogli w polskiej piłce reprezentacyjnej osiągnąć dużo, dużo więcej. Niestety brak kompetencji ludzi doprowadził do tego ,że nadal mamy tylko nazwiska, nie mamy reprezentacji. Na następne tak uzdolnione pokolenie przyjdzie nam długo czekać bo nie widać nic na horyzoncie. Tak więc pozostało uśmiechać się do wszystkich jak to robi Czesiu celebryta, nic się nie stało. Panowie nic się nie stało. Rzygać się tylko chce.