O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3270
  • Liczba komentarzy 717
  • Polecenia 1912

Komentarze

3

Bale przy nim to Iron Man, Jego kupno to podsumowanie działań na rynku transferowym ostatnich lat naszego zarządu, wielkie pieniądze i wielka klapa a jeszcze pech chciał że dziecko ma więcej rozumu i motywacji niż ten Francuz.

0

Bądźmy realistami, nikt z w/w, kupiony na szybko nam nie pomoże bo nawet Antek czy Cou nie potrafią się zgrać z Messim, także sprowadzenie byle kogo to pieniądze wyrzucone w błoto.Jedyna nadzieja na przyszłość to obalenie rządu Bartka a w ten sezon jest już dawno spisany na straty i nawet sam Neymar by nie pomógł.

1

Z moich skromnych obserwacji wnioskuję że szef Messi chciał aby klub ściągnął mu Neymarka ale przyszedł Antek i Leo buja się z Luisem tak jakby Grizman był winny tego że latem nie przyszedł Brazylijczyk.

1

Tak jak powiedział ten Francuz w radio, Barca to klub pajaców, żegnają legendę a potem chcieliby ją wykupić aby wróciła.

1

Kiedyś wszyscy mówili że to skromy i skryty człowiek, teraz już tak nie jest. Kiedys w końcu nadejdzie dzień jego odejścia (prędzej czy później) i Barca będzie musiała stanąć na nogi jak narkoman po odwyku bo z każdym rokiem Argentyńczyk coraz bardziej uzależnia klub od Siebie, jedyna nadzieja aby przez ten proces przejść jak najmniej boleśnie to oczywiście inny zarząd i powrót Pepa na ławkę a żadne Neymary czy Martinezy nam nie pomogą.

Zobacz wszystkie

106

Gościu który pokazuje palcami ile razy wygrał LM gdy przegrywa mecz.

98

Co za rozczarowanie Amerykanów którzy kupili bilety i czekają żeby go zobaczyć.

51

Gdyby Barcelona dostała takiego karnego w takim meczu to wszyscy wspominali by o tym przez 10lat że sędziowie pomagają a teraz wszystko jest ok

47

Kibice Realu teraz wszystkich chcą przekonać że znowu "zasłużenie" awansowali

42

@BarcaInfo To tak samo jak Pique powiedział że N€Ymar zostanie.