O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4342
  • Liczba komentarzy 1268
  • Polecenia 2750

Komentarze

0

Dzisiejsza bazuje na mocnym i szybkim środku boiska, nic nie ugramy z wolnym i ospałym Busq w reprezentacji dobitnie pokazał jak nie powinno się grać, pomimo tego że wcześniej wypadał lepiej niż w klubie.

4

Messi jest najlepszym piłkarzem na tym mundialu dlatego że bardzo mu się chce, od lat nie widziałem takiej postawy w ważnych meczach w Barcelonie jak i w Argentynie, zazwyczaj jak nie szło spuszczał głowe i chodził na boisku (mniej niż bramkarz) specjaliści mówili że to wiek, zmęczenie, itp. a tymczasem chyba przeskoczyło mu coś w głowie (jak nie chce przeskoczyć Zielińskiemu) Szkoda bo przez ostatnie lata przegraliśmy wiele ważnych męczy w LM z jego udziałem bo znikał kiedy klub najbardziej go potrzebował.

0

Z całym szacunkiem dla jego zasług, można go porównać ( zachowując wszelkie proporcje) do Krychowiaka w naszej kadrze, Busi jest za wolny i przyzwyczajony do starych schematów które już nie obowiązują, w kadrze do niedawna sprawiał lepsze wrażenie ale te MŚ dobitnie pokazują że taki rodzaj wolnego DM to strzał w kolano.

1

Mam nadzieję że za jakiś czas wrócisz do klubu jako Prezydent, Mecze z Realem w najlepszej formie zawsze zostaną w mojej pamięci.

0

Xavi chyba nie zdaje sobie sprawy jak ważny w piłce nożnej jest defensywny pomocnik, stawiając cały czas na starego, wolnego Busquetsa, zapewniamy sobie dziury na boisku które lepsze drużyny bezlitośnie wykorzystują, pozostaje pytanie ile jeszcze drużyn zdominuje Nas w ten sposób aby trener wyciągnął wnioski. Następna negatywna rzecz to powracające bezsensowne klepanie, kontry z zeszłego sezonu zostały zapomniane.

Zobacz wszystkie

106

Gościu który pokazuje palcami ile razy wygrał LM gdy przegrywa mecz.

98

Co za rozczarowanie Amerykanów którzy kupili bilety i czekają żeby go zobaczyć.

51

Gdyby Barcelona dostała takiego karnego w takim meczu to wszyscy wspominali by o tym przez 10lat że sędziowie pomagają a teraz wszystko jest ok

47

Kibice Realu teraz wszystkich chcą przekonać że znowu "zasłużenie" awansowali

42

@BarcaInfo To tak samo jak Pique powiedział że N€Ymar zostanie.