O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, boks
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Michael Jordan, David Haye
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona, SSC Napoli, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 756
  • Liczba komentarzy 358
  • Polecenia 1210

Komentarze

2

0

@Bajson
Niestety rzeczywiści takie City jak ze wczorajszych derbów Manchesteru i tacy my jak z wczorajszego meczu to gotowiec na kolejny spektakularny wpierdol w LM.

0

Zawsze mam wiarę w zwycięstwo Barcy i to się nie zmieni, jednak patrzę na naszą postawę we wczorajszym meczu, patrzę na postawę Napoli w dwóch ostatnich meczach, patrzę na fakt, że na mecz rewanżowy lecimy z kolegą, któremu w drewnianym kościele cegłówka na głowę spada i zaczyna się delikatny niepokój. Pocieszeniem dla mnie jest to, że akurat SSCN to po Barcelonie mój drugi ulubiony klub zatem w razie- odpukać- porażki nie będzie ona aż tak gorzka. VeB!

3

Raphinha to jest niesamowity „ogórek”. Yamal zrobił w 5 minut więcej niż on przez 40 a dodatkowo kilka głupich strat na kontrę dla Athletic.

5

Generalnie uważam, że śmietana okradziona ze zwycięstwa, natomiast czy Manzano zakończył mecz nieprzepisowo? Nie słyszałem nigdy o przepisie, że sędzia ma obowiązek pozwolić dokończyć akcję zespołowi przy piłce, (tym bardziej, że czas doliczony też był już grubo przekroczony) a jedynie, że jest to zgodne z „duchem gry”- choć może się mylę. To co dali sędziowie z Almerią teraz odebrali z Valencią.

Zobacz wszystkie

54

Odpowiedź Dembele na formę Raphinhi :) o taką rywalizację chodzi. VeB

48

Niestety przescieradla mają obecnie najlepszego bramkarza na świecie.

46

Niby tylko towarzysko, ale zawsze miło powycierać obuwie białą ścierką.

45

Bez wątpienia najlepsza informacja dnia. VeB

35

Miejsce najlepszego piłkarza w historii tej dyscypliny Lionela Messiego jest w domu czyli w Barcelonie. Człapiący, dreptający czy stojący w miejscu ten 36-latek sportowo da 10 razy więcej niż Ferran, Fati, Kessie, Eric czy Roberto razem wzięci. Finansowo jestem również przekonany, że zwróci się wszystko ze sporą nawiązką. Leo wróć! VeB!!!

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?