O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, podróże, góry
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Carles Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 816
  • Liczba komentarzy 595
  • Polecenia 1142

Komentarze

1

@Forsyth może eleven weźmie całość, oby. Tam bardziej obiektywnie podchodzą.

0

@Katalończyk 99 np że araujo jest na dorobku, gówno mnie to obchodzi, jest dobrym graczem. W każdym meczu jadą po Barcelonie, po prostu źle tego słuchać.

0

Do kiedy c+sport ma umowę na La ligę? Rzygać mi się chce jak słucham tego komentarza

1

@FcPortoFan1999 dzięki ;)

0

@neymar77 Dzięki ;)

Zobacz wszystkie

42

@Nieznajomy No nie wierzę jak ludzie bagatelizują to co się dzieje. Nie wiem czy widzicie nasze stopy procentowe, ceny jedzenia, to wszystko dąży do załamania się rynku, a w głównej mierze jest spowodowane rozdawnictwem pieniędzy. Czy to w rządzie, czy dla nas dla obywateli. Dlaczego obywatele Szwajcarii (najbardziej wyedukowane państwo w Europie), przegłosowali na nie projekt socjalny - nie chcą socjalu, bo to logiczne, że wtedy zwiększą się podatki. Podziwiam to państwo, ale my jesteśmy jakieś 100 lat za nimi z myśleniem

30

Pierwszy raz się zmusiłem, żeby obejrzeć mecz kobiet i powiem wam, że się męczę to oglądając. Gratuluje dziewczynom super wyników, no ale ta piłka jest jakby w spowolnionym tempie :D

30

@MesQueUnClub96 Polak rodak na 3 miejscu :) Nam się oczy otworzą jak skończy karierę :/ Długo będziemy czekali na kolejny taki talent w Polsce.

28

Ferran nawet jakby nogi połamał to by w pierwszym grał.

26

@WisniaKala Niby jakiś czas już tu jestem, ale nadal nie mogę uwierzyć. To jest po prostu fenomen, że przychodzą tu kibice Realu Madryt i piszą na La Rambli na dodatek szukając poklasku. Fani RM to naprawdę stan umysłu.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?