O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 283
  • Polecenia 571

Komentarze

0

@Turio pewnie brali pod uwagę liczbę rozegranych minut w sezonie.

7

Jestem w szoku jakie tu są bóle dupy o jakieś głupie 0,5-1 punkt w ocenie. Przecież wiadomo, że każdy człowiek jest inny i choćbyś był najbardziej obiektywny to Twoja ocena może nie pokrywać się w 100% z oceną innego gościa. Wiadomo czasami można coś tam napisać, że to czy to komuś nie odpowiada, ale żale pod każdym postem z ocenami są śmieszne.

1

@cris2706 podaje wcześniej. Taka jest jego decyzja

0

@MaFCB Boże, przecież nic głupszego to Barcelona nie mogła by zrobić. Nie ma to jak zamiast cokolwiek zarobić, zostawić piłkarza, posadzić na trybunach,i płacić niebotyczny hajs.

1

@Mads pokazałem kafelkarzowi, że w łazience na ścianie jest potężny uskok między kaflami. Tak duży że można było rękę rozciąć, w odpowiedzi dostałem takie zdanie "... pier*ole tą Twoją budowę i pier*ole tą Twoją dokładność ". Zawinął się i poszedł xD

Zobacz wszystkie

50

Klasa madryckich gazet. Niby to pisma ogólnokrajowe, ale żeby oddać okładki Messiemu i Iniescie w Madrycie.... Trzeba miec gest.

41

Vidal nagrodzony. I bardzo dobrze. Zasłużył chłop.

35

Bez żalu. Ostatnie 6 miesięcy nie może przyćmić lat kontuzji, i braku profesjonalizmu. Jako piłkarzowi Barcy życzyłem zawsze jak najlepiej, teraz obojętnie. Jeden małoprofesjonalny piłkarz mniej.

35

Najgorsze koszulki Barcelony jakie kiedykolwiek widziałem. Proszę, proszę niech to będzie niesmaczny, ale jednak żart.

34

Bardzo doceniam ogrom pracy naszej redakcji. Ta strona w porównaniu z innymi stronami kibicowskimi to niebo, a ziemia. Codzienne teksty, codzienne nowości, praca nad stroną pod względem technicznym, można by wymieniać jeszcze długo. Mimo to wciąż potraficie serwować takie "ciasteczka" jak wywiad z zawodowym piłkarzem grającym przeciwko naszemu klubowi. Chapeu bas redakcjo.