O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 383
  • Polecenia 649

Komentarze

1

@Ls0811 Polska to kraj świecki i wszystkie urzędy powinny być oczyszczone z wszelkiej maści symboli kultu, religii itp. Ci, którzy tak krzyczą z oburzeniem na zdejmowanie krzyży ,ciekawe co by powiedzieli jakby w połowie urzędów powieszono ośmioramienne krzyże a w drugiej połowie półksiężyce ?
Jakoś mam wrażenie, że krzyczeli by do upadłego " urząd jest świecki ! natychmiast zdjąć te religijne symbole ! "
Hipokryzja ? czy tylko mi się wydaje ?

3

Krwawią mi oczy patrząc na styl gry. Gramy ze spadkowiczem, z najgorszą drużyną pod względem umiejetności obronnych i więcej magii widzę na trybunach niż w naszej drużynie.

1

Skoro było spoko, to czemu używasz już czasu przeszłego ?

0

@Czarny_ck Czy zdajesz sobie sprawę, że w CAŁEJ LA LIGA na poziomie Kunde i Christiansena są raptem 2 inni obrońcy ??? (Robin Le Normand i Militao ).
Na kogo ty chcesz ich wymieniać ,przy obecnych problemach finansowych ?
Sorry, ale całkiem odpłynąłeś.
Po kiego grzyba mam oglądać historię Christiansena w poprzednich klubach , co to za bzdurny argument, liczy się co gra u nas. Wyliczasz mu 70 minut na mecz i czego to ma dowodzić ? Przecież nawet gdyby był 100 % zdrowy to i tak nie miałby 100% występów, bo składem czasem nawet Xavi rotuje !
Twoje argumenty, że nie było chętnych na Christiansena są bez sensu, gdyby tak było to rynek nie wyceniałby duńczyka na 40 baniek .
Yamal grał średnio 61 minut w możliwych meczach a duńczyk 59, i co powiesz że Yamal też grał mało ??? Wiesz, że tylko 5 zawodników w drużynie grało więcej .
Zafiksowałeś się na tym, że Andreas to szklanka i z uporem maniaka próbujesz udowodnić błędną tezę.

0

@Czarny_ck Jak spojrzysz obiektywnie a nie życzeniowo na ilość występów Christiansena, to zobaczysz że ten środkowy obrońca mając 4 konkurentów do pozycji ( Araujo,Kounde,Martinez,Cubarsi ) zaliczył w tym sezonie 76,5 % wszystkich możliwych meczy, więc nie opowiadaj że mało gra.
Dla porównania Araujo zaliczył 70,5 % wszystkich możliwych meczy. Też chcesz go wymienić ?
Cubarsi zaliczył 15 na 22 mecze czyli 68% - też do wymiany ???
Akurat na tej pozycji mamy super zawodników, dzięki którym jest ostra konkurencja o prawo gry, a ewentualne wzmocnienia można robić jak ma się jasną wizję gry i trenera który potrafi poukładać zespół. Wtedy można dobierać zawodników o konkretnych umiejętnościach a nie po nazwisku.
To nie zawodnicy są problemem Barcy ,tylko niestety Xavi

Zobacz wszystkie

34

A po co się ograniczać ?
Ja proponuję sprzedawać każdy mecz osobno, każdy na innej platformie.
Albo jeszcze lepiej , każdą połowę oddzielnie...aaa i dodatkowo opłata się podwaja przy każdej strzelonej bramce. Dodatkowo płatne informacje dla VIP-ów takie jak skład drużyn, czy która minuta meczu. Przy faulu promocja ! Już za 50% więcej możesz oglądać zbliżenia złamanej kości śródstopia ! A za złamanie piszczela z przemieszczeniem - GRATIS przedłużenie abonamentu na kolejne 100 minut !
Nie ma co się oszukiwać, to wszystko zmierza w tym (trochę tu podkoloryzowanym) kierunku. Mam wrażenie ,że za kilka lat standardem będzie ,że każdy ciekawszy mecz będzie puszczany w systemie Pay per viev.

31

Jak ktoś jeszcze raz wspomni ,że Messi za dużo zarabia.....to niech od razu wykupi bilet do Zimbabwe w jedną stronę.

27

Gryzak - El-pistolero,z każdym rokiem bardziej mu kibicuję.Jakoś tak mam wrażenie,że pogra dla nas jeszcze przez długie lata i mam wrażenie, że będzie grał jak Ibracadabra,czyli im starszy ,tym lepszy .
W wywiadach coraz bardziej wyważony, widać że wiele się nauczył w dziedzinie PiaRu .

26

@Comentateiro Pomysł ciekawy, ale mam dużo lepszy.
Głosy wyborcze przydzielałbym według dziennej ilości wykonanych kroków.
Już argumentuję. Wiadomo ,że mistrzowie spacerowania, to osoby zdecydowanie energiczne, ambitne, zdrowe i "takie którym się chce".
Takie osoby swoją energią zdecydowanie przyczyniają się do rozwoju naszej Ojczyzny, w stopniu o wiele większym niż "kanapowcy". Takie ambitne jednostki nie zadawalają się byle czym, tylko są gotowe do nieustannego biegu po lepsze jutro, po świeży chleb rano do piekarni, po jajka, śmietanę i koper na rynek, a na wakacjach po leżak nad basenem lub wolną wydmę na Bałtykiem.
Chodzą dużo, biegają, kroczą ,co pozwala im zachować zdrowy osąd sytuacji a zarazem taki tryb życia zdecydowanie zwiększa ich możliwości rozrodcze, ponieważ bycie każdego dnia w wielu miejscach, stwarza im wiele szans na spotkania z płcią przeciwną, co nieuchronnie prowadzi do wzrostu dzietności !
Tak ! Krokomistrze powinni mieć co najmniej 5 głosów do oddania na każdych wyborach !

20

Tak , kupmy wszystkich wyróżniających się zawodników na świecie, zamknijmy La Massię i narzekajmy że w drużynie grają najemnicy za pieniądze a młodzi uciekają , bo nie widzą żadnej przyszłości w klubie.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?