O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1565
  • Liczba komentarzy 627
  • Polecenia 1152

Komentarze

2

Zajepiękny Plakat!

4

Iniaki dał radę i pokazał ,że Barcelona ma bardzo dobrego drugiego bramkarza. Mógłby grać trochę częściej,żeby nie rdzewiał. Moim zdaniem jest lepszy niż tamten.

0

@Bobert_Kubicki to oczywiste.

1

@gamache akurat Real ma straszliwą pakę. W Barcelonie problemem nie są ludzie a to, że nie wiedzą co grać. Czyli najbezpieczniej, sprawdzone przez wiele lat klepanie do boków i do tyłu. Jestem przekonany,że trener bez DNA Barcelony poukładał by tą drużynę tak, że aż by furczało. Poszczególne jednostki mają olbrzymią jakość, wczoraj nawet Raphinha był momentami bardzo groźny, Iniaki Pena mecz życia, potrzebny trener z dobrym warsztatem nie jakiś dziwoląg-wizjoner.

0

Bądźmy obiektywni, starajmy się chociaż... Zaiste, ze wszystkich, którzy wczoraj zagrali, w obu drużynach Lewandoski był najsłabszy na boisku. Nawet od tych którzy siedzieli na ławkach i nie zagrali. Poza tym olbrzymia krytyka tutejszych kibiców mu nie pomaga i bardzo źle wpływa na jego mentalność. Pomóżmy dobrym słowem, szczerze i obiektywnie.

Zobacz wszystkie

64

Dla mnie to jeden z najszczęśliwszych dni w kibicowskim życiu! Barcelona, Argentyna, Messi.

36

Przestańcie jadaczyć. Lewandowski osiągnął bardzo wiele w pilce. Typowe polskie deprecjonowanie dokonań rodaka. Wstyd!

34

Brawo Pep!
Inna sprawa, że Inter grał znakomicie a City jak nie City, jakby presja ich przygniotła. Ważne, że wygrali. Kibicuję Guardioli i Messiemu, obojętnie gdzie nie są, ale zawsze na 1szym miejscu jest Barcelona.

24

Baaaaardzo podoba mi się Koeman, jest konkretny, nie pieprzy bzdur, jest oddany Barcelonie i robi dobrą robotę. Xavi jeśli już może objąć Barcelonę po nim, tak jak swego czasu Guardiola po Rijkardzie. Trzeba było wiele odwagi żeby przejąć drużynę w najgorszym momencie od lat,i wiele miłości do tego klubu. Brawo Panie Koeman! :)

24

Busquets to jednak wymierający gatunek. Klasa gość.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?