O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 330
  • Liczba komentarzy 50
  • Polecenia 81

Komentarze

1

@Midast Tajemnicą poliszynela jest, że piłkarze Barcelony zarządali extra premii za sezon bez porażki, zarząd się nie zgodził więc przegrali z ogórkami. Trener nie ponosi w związku z tym żadnej winy ani odpowiedzialności. To samo tyczy przegranych z Romą i Liverpoolem, gdyby to była jego wina piłkarze by go wywalili, a że oni dali dupy po całości to zostawili Ernesto. Przegrana z Atletico pokazała, że mimo iż najważniejsi piłkarze ( Messi, Suarez) popierali Valverde to w końcu zarząd powiedział - wystarczy, czas na zmiany. W Barcelonie od dawna w szatni więcej do powiedzenia ma "grupa trzymająca władzę" niż trener a często nawet zarząd.

0

Rekord Fatiego super!ile zagral? 5minut? Moze warto dodac tez rekord ,że to najkrotszy debiut w Super Pucharze Hiszpanii. Rekordy z czapy.

0

@Pstryk Coutinho jest pilkarzem co najwyżej średnim! To najwieksza wtopa Barcelony w dziejach,wyrzucone ogromne pieniadze, to samo Dembele. Sprzedac obu za stówe, z usmiechem czy bez, odzyskac ile sie da a te pieniadze przeznaczyc na mlodych z La Masii. Koniec.

2

Dzisiaj Messi i Barcelona grała bardzo dobrze, cisnęli Atletico straszliwie,które długi czas broniło cała drużyna przed swoim polem karnym, to autobus jeszcze czy już autobus piętrowy? Ale niech tam, ich prawo, a do taktyki i zaangażowania Barcelony nie można się dowalić, dwa błędy indywidualne po których padły gole to strata piłki przez Vidala i podobna strata Umtitiego przy trzecim golu. Po takich babolach ręce opadają. Przyjrzyj się tym sytuacjom najpierw a później przeproś za złe słowa na Ernesto, czy "obronę" . I na koniec Barcelona dzisiaj zagrała naprawdę dobrze, i momentami wręcz pięknie,ale przegrali,więc Valverde out! Gdy spacerują z RCDE czy innymi ogórkami z LL Valverde out! Większość ludzi tu wiecznie jest niezadowolonych a w redakcyjnych tekstach też pojawiaja się już fragmenty "pod publiczkę"

0

Jestem jak najbardziej za...a w szczegolnosci popieram!

Zobacz wszystkie

19

Sprzedać jak najszybciej, odzyskać ile się da, oszczędność na jego pensji już będzie wygrana tym bardziej ,że kolo więcej jest w domu niż w klubie. Żegnamy bez żalu! Pa pa.

11

Ciemna masa! Dopóki Messi będzie chciał być najważniejszy i decydujący dopóty trenerem będzie Valverde lub jemu podobny. Żaden wybitny trener nie położy głowy pod topór Messiego. Messi jest pilkarzem wybitnym i wyjątkowym, niestety jego wpływ juz zaczyna byc destrukcyjny. Tak jak w reprezentacji Argentyny. Kazdy nowy trener lub pilkarz Barcelony musi byc "klepniety" przez Leo M. Inaczej bedzie jak np. z Griezmanem. Z daleka smierdzi buntem i niechęcią w celu sprowadzenia jego przyjaciela Neymara.

7

Wspaniała wiadomość! Oby tam został do końca kariery!

6

Wurzucone pieniądze. Odzyskac ile sie da, chociaz 50 mln i podawac jako przyklad jak nie robic interesow w piłce,albo jak wydymalismy Barcelone! Dembele to samo. Dwie mega wtopy tego zarzadu, nie do przebicia przez nastepnych 100lat!

5

Wszystko co najlepsze w tej sprawie , sprawie Neymara, powiedział ten człowiek. Szacun!