Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
70 milionów za starego Pjanica tego Bartomeu to konkretnie pogrzało.
Dziwię sie socio że nic nie robią.
Cieżko bedzie sie pozbyc tego szrotu co Bartomeu pokupywał i to za takie pieniądze.
4
@MESSIah16 dokładnie o PO to mozna pisac w nieskończoność a jak ktoś juz wspomni o PIS to zły
1
@shinthps naszczescie ten fatalny prezes odplywa za rok moze i wczesniej i misjmy nadzieję,że ruszy to w dobrym kierunku
1
@Messibestplayerintheworld Pjanic jeszcze bez dopłaty?
Ehhh niech ten cały zarzad za przeproszenie ...
11
@AV0CAD0 Nie ma idealnej partii i wiadomo,że PIS ma za uszami ale PO to wiekszy chłam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MESSIah16 100 % racji, tak jak ktos to napisał : Nasikają Ci na twarz a ty powiesz,że to deszcz. :-)
0
@Triv44 wiesz co o lidze mowie i nie uznanych golach bo tak było.
Idz sie naciesz Liverpoolem
0
@Triv44 Przeciez w 16/17 wałki były.
1
@Triv44 dziwnym trafem pod Real duzo bardziej gwizdzą.
1
Kiepska Barca a i tak Real wygra mistrza dzieki pomocy sędziów.
0
Moze jakims cudem ten krętacz poda się do dymisji albo socio zrobia cos w tym kierunku.
Jeszcze jeden sezon meczania buły z tym oszustem.
Masakra
0
@Lord_Vader on jest Argentyńczykiem.
1
@TheGoldenEleven Ten sam problem co u Thiago Silvy.
Tylko Jordi grał juz w finale LM.
Miejmy nadzieję,że to już za nimi i w kolejnym meczach z topowymi zespolami dadzą radę
0
@BarcaInfo Skąd oni tyle funduszy wezną, Ziyech, Kai, Timo i jeszcze Childwel.
A fair play finansowe chyba ze tez szykują wyprzedaż
0
Muller ładnie w tym sezonie, ciekawe czy Low go powoła.
Chociaz były słuchy,że Muller u Low jest skreślony
0
@Granto Śmieszne są te gazety według nich to : Sancho,Mbappe,Halland,De Beek,Camanviga,Aouar,Havetz i kilku innych będzie w Realu.
Juz widze jak polowa z nich siedzi na ławie to ciekawe co z Rodrygo,Viniciusem,Martinem,Valverde czy tym nowym Brazylijczykiem.
Szkoda czytać te szmatlawce.
1
@Granto Do Realu już idą: Camavinga,Halland,Kai,Mbappe,Sancho i wiele innych mlodych.
Juz widzę jak wszyscy tam się pchają a pozniej polowa bedzie siedziec na ławie i zarboki z kosmosu.
Śmieszny jest ten AS
0
@Bobo25 i git :-P
0
@Bobo25 każdy ma swoje zdanie :-), dla mnie jest nim Griezmann
0
@Encore Liderem Francji to jest raczej Griezmann
1
@Pilka_jest_okragla najbardziej kompletny?
To chyba odleciał.
Niech poprawi drybling czy wolne
0
@AmigoBlancos Była by historia gdyby Mbappe nie zdobyl LM jak Ronaldo 9.
7
@MarioVeB! Jak byśmy zaczeli pisac o Barcelonie na stronie Realu to pewnie ban gwarantowany.
1
@jeyx77x Dokładnie dlatego na Ansu powinni szczegolnie uważać.
0
@Chwytliwy Bedzie poprostu śmiesznie jak celebryta zostanie prezydentem, ponaddto jakie on ma doswiadczenie?
Taka Rosja czy Niemcy bedą miały niezły ubaw.
7
@Chwytliwy Nie mam nic do Hołowni ale dla mnie ten pan na stanowisku prezydenta będzie żartem.
0
@sebasarna18 Lepiej idz ja kiedys jak uderzylam w lozko małym palcem to miałam calego spuchnietego,ale nie poszlam do szpitala. Podejrzewam ze bym pękniety albo zlamany bo przez 2 lata jak lekko zahaczylam to bolalo jak cholera.
1
@Chakalaka Ten pan to się nie powinien wogole wypowiadać.
Hipokryta jeden chyba nie pamieta swoich rządów.
0
@didzejos to,że ktos glosuje na PIS to nie znaczy ze jest debilem.