2

70 milionów za starego Pjanica tego Bartomeu to konkretnie pogrzało.
Dziwię sie socio że nic nie robią.
Cieżko bedzie sie pozbyc tego szrotu co Bartomeu pokupywał i to za takie pieniądze.

4

@MESSIah16 dokładnie o PO to mozna pisac w nieskończoność a jak ktoś juz wspomni o PIS to zły

1

@shinthps naszczescie ten fatalny prezes odplywa za rok moze i wczesniej i misjmy nadzieję,że ruszy to w dobrym kierunku

1

@Messibestplayerintheworld Pjanic jeszcze bez dopłaty?
Ehhh niech ten cały zarzad za przeproszenie ...

11

@AV0CAD0 Nie ma idealnej partii i wiadomo,że PIS ma za uszami ale PO to wiekszy chłam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 100 % racji, tak jak ktos to napisał : Nasikają Ci na twarz a ty powiesz,że to deszcz. :-)

0

@Triv44 wiesz co o lidze mowie i nie uznanych golach bo tak było.
Idz sie naciesz Liverpoolem

0

@Triv44 Przeciez w 16/17 wałki były.

1

@Triv44 dziwnym trafem pod Real duzo bardziej gwizdzą.

1

Kiepska Barca a i tak Real wygra mistrza dzieki pomocy sędziów.

0

Moze jakims cudem ten krętacz poda się do dymisji albo socio zrobia cos w tym kierunku.
Jeszcze jeden sezon meczania buły z tym oszustem.
Masakra

0

@Lord_Vader on jest Argentyńczykiem.

1

@TheGoldenEleven Ten sam problem co u Thiago Silvy.
Tylko Jordi grał juz w finale LM.
Miejmy nadzieję,że to już za nimi i w kolejnym meczach z topowymi zespolami dadzą radę

0

@BarcaInfo Skąd oni tyle funduszy wezną, Ziyech, Kai, Timo i jeszcze Childwel.
A fair play finansowe chyba ze tez szykują wyprzedaż

0

Muller ładnie w tym sezonie, ciekawe czy Low go powoła.
Chociaz były słuchy,że Muller u Low jest skreślony

0

@Granto Śmieszne są te gazety według nich to : Sancho,Mbappe,Halland,De Beek,Camanviga,Aouar,Havetz i kilku innych będzie w Realu.
Juz widze jak polowa z nich siedzi na ławie to ciekawe co z Rodrygo,Viniciusem,Martinem,Valverde czy tym nowym Brazylijczykiem.
Szkoda czytać te szmatlawce.

1

@Granto Do Realu już idą: Camavinga,Halland,Kai,Mbappe,Sancho i wiele innych mlodych.
Juz widzę jak wszyscy tam się pchają a pozniej polowa bedzie siedziec na ławie i zarboki z kosmosu.
Śmieszny jest ten AS

0

@Bobo25 i git :-P

0

@Bobo25 każdy ma swoje zdanie :-), dla mnie jest nim Griezmann

0

@Encore Liderem Francji to jest raczej Griezmann

1

@Pilka_jest_okragla najbardziej kompletny?
To chyba odleciał.
Niech poprawi drybling czy wolne

0

@AmigoBlancos Była by historia gdyby Mbappe nie zdobyl LM jak Ronaldo 9.

7

@MarioVeB! Jak byśmy zaczeli pisac o Barcelonie na stronie Realu to pewnie ban gwarantowany.

1

@jeyx77x Dokładnie dlatego na Ansu powinni szczegolnie uważać.

0

@Chwytliwy Bedzie poprostu śmiesznie jak celebryta zostanie prezydentem, ponaddto jakie on ma doswiadczenie?
Taka Rosja czy Niemcy bedą miały niezły ubaw.

7

@Chwytliwy Nie mam nic do Hołowni ale dla mnie ten pan na stanowisku prezydenta będzie żartem.

0

@sebasarna18 Lepiej idz ja kiedys jak uderzylam w lozko małym palcem to miałam calego spuchnietego,ale nie poszlam do szpitala. Podejrzewam ze bym pękniety albo zlamany bo przez 2 lata jak lekko zahaczylam to bolalo jak cholera.

1

@Chakalaka Ten pan to się nie powinien wogole wypowiadać.
Hipokryta jeden chyba nie pamieta swoich rządów.

0

@didzejos to,że ktos glosuje na PIS to nie znaczy ze jest debilem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?