1

@Coutinho007 Dokładnie :-), jeden napluł w twarz a drugi jest jak na razie za słaby.

2

@Fabik87 Super, przynajmniej ten temat będzie zamknięty.

4

@Snajper10 Sane chciał grać w Bayernie.

52

@BarcaInfo Z przodu ferrari a z tyłu polonez

0

@HERORICH2 No nie wiem czy Juve przejdzie Real/City grają rowniez słabo jak Barcelona.

7

@Kusco15 Niby rasizm a chcą być traktowani jako lepsi.

6

@FanRamosa Mowisz,że Messi dostał ZP za nazwisko bo wygrał ze słabym RM, to dlaczego Ramos miałby dostać skoro wygrał z mizerną Barceloną najgorszą od X lat?

5

@FanRamosa Przeciez Messi miał wybitny 2019.
To co miał zrobic z LFC to zrobił.
Chyba wypadałoby aby koledzy rowniez dołozyli cegiełkę nie sadzisz?

14

@justfootball Jak oni wygrywają to jest super a jak wygra ktoś inny to od razu dzielicie Polskę itp.

1

@Kapitan hawk Co się dziwić skoro czynna tylko w święta.

1

@masq Masakra,współczuję niektórym przez te wybory palma odbiła konkretnie.

Wczoraj w Alarmie pokazywali komentarze ludzi ktorzy głosowali przeciw Dudzie i namawiali innych aby nie kupowac produktow od rolników ze wschodu.
Patola

0

@PatrykBarca Nie cieszę się z takich głupot. Poprostu Bale korzysta bo może.

1

@PatrykBarca Dembele ma zupełnie inne podejscie a Garetowi jest to na reke.

0

@Lord_Vader co to mi przeszkadza,że pobiera od nich pensję?
Zasłużył? Zasłuzył przyczynił się do sukcesów a niby czemu ma rezygnować z luksusow.

2

@Coutinho007 Kolejny sukces zarządu nie ma co.
Teraz tylko wystarczy bić brawo Bartusiowi za super interesik.

2

Bale to ma życie jak król.
Wyczytałam,że się nigdzie nie rusza i dobrze niech doi krowę jak ma ważny kontrakt.

20

Na stronie Realu duża część osób pisze,że ZP powinien dostać Karim.

Dla mnie on nawet nie jest najlepszym kandydatem z Hiszpanii a co dopiero mówić o ZP dla niego.

3

@MichVeB Benzema? Serio...
Dobry sezon,Suarez jak wykrecał duze liczby to nawet nie był brany pod uwagę.

1

@BarcaInfo Gazeta białych to pewne,że Benzema wygra.

1

@DonAndresFCB Dlatego trzeba jak naszybciej pozbyc się tego chwasta "zarządu" i budować zespół rowniez na tych perełkach.

0

@Bartek46 Nie dziwię się jak państwo tak na nich żeruje.

1

@Encore Tak jak kolega napisał zapewne się nie chce.

0

@EncoreKolega kropki nie postawił. ;-)

1

@MESSIah16 Gdyby nie Franco to było by mozliwe.

1

@Mareeek2050 Ale z karnych też ponabijał.

0

@Encore Ile ma z tych karnych?

1

@Hiacynk Ładnie goli ma strzelonych ale trzeba dodac,że sporo z karnych.

0

@SHIBA 30 goli i 26 asyst tylko jedną trzeba odjąc bo oni liczą jako wywalczony karny.

Lewy ma 57 w kanadycje.

Faktycznie słaby sezon Leo.

3

@ricardo0705 a najlepsze jest to,że on wykrecił te staty opuszczając kilka meczy oraz bez pomocy kolegow,ktorzy grali kupę.

5

@KamilZ i nagra taśmę na Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?