Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Dokładnie :-), jeden napluł w twarz a drugi jest jak na razie za słaby.
2
@Fabik87 Super, przynajmniej ten temat będzie zamknięty.
4
@Snajper10 Sane chciał grać w Bayernie.
52
@BarcaInfo Z przodu ferrari a z tyłu polonez
0
@HERORICH2 No nie wiem czy Juve przejdzie Real/City grają rowniez słabo jak Barcelona.
7
@Kusco15 Niby rasizm a chcą być traktowani jako lepsi.
6
@FanRamosa Mowisz,że Messi dostał ZP za nazwisko bo wygrał ze słabym RM, to dlaczego Ramos miałby dostać skoro wygrał z mizerną Barceloną najgorszą od X lat?
5
@FanRamosa Przeciez Messi miał wybitny 2019.
To co miał zrobic z LFC to zrobił.
Chyba wypadałoby aby koledzy rowniez dołozyli cegiełkę nie sadzisz?
14
@justfootball Jak oni wygrywają to jest super a jak wygra ktoś inny to od razu dzielicie Polskę itp.
1
@Kapitan hawk Co się dziwić skoro czynna tylko w święta.
1
@masq Masakra,współczuję niektórym przez te wybory palma odbiła konkretnie.
Wczoraj w Alarmie pokazywali komentarze ludzi ktorzy głosowali przeciw Dudzie i namawiali innych aby nie kupowac produktow od rolników ze wschodu.
Patola
0
@PatrykBarca Nie cieszę się z takich głupot. Poprostu Bale korzysta bo może.
1
@PatrykBarca Dembele ma zupełnie inne podejscie a Garetowi jest to na reke.
0
@Lord_Vader co to mi przeszkadza,że pobiera od nich pensję?
Zasłużył? Zasłuzył przyczynił się do sukcesów a niby czemu ma rezygnować z luksusow.
2
@Coutinho007 Kolejny sukces zarządu nie ma co.
Teraz tylko wystarczy bić brawo Bartusiowi za super interesik.
2
Bale to ma życie jak król.
Wyczytałam,że się nigdzie nie rusza i dobrze niech doi krowę jak ma ważny kontrakt.
20
Na stronie Realu duża część osób pisze,że ZP powinien dostać Karim.
Dla mnie on nawet nie jest najlepszym kandydatem z Hiszpanii a co dopiero mówić o ZP dla niego.
3
@MichVeB Benzema? Serio...
Dobry sezon,Suarez jak wykrecał duze liczby to nawet nie był brany pod uwagę.
1
@BarcaInfo Gazeta białych to pewne,że Benzema wygra.
1
@DonAndresFCB Dlatego trzeba jak naszybciej pozbyc się tego chwasta "zarządu" i budować zespół rowniez na tych perełkach.
0
@Bartek46 Nie dziwię się jak państwo tak na nich żeruje.
1
@Encore Tak jak kolega napisał zapewne się nie chce.
0
@EncoreKolega kropki nie postawił. ;-)
1
@MESSIah16 Gdyby nie Franco to było by mozliwe.
1
@Mareeek2050 Ale z karnych też ponabijał.
0
@Encore Ile ma z tych karnych?
1
@Hiacynk Ładnie goli ma strzelonych ale trzeba dodac,że sporo z karnych.
0
@SHIBA 30 goli i 26 asyst tylko jedną trzeba odjąc bo oni liczą jako wywalczony karny.
Lewy ma 57 w kanadycje.
Faktycznie słaby sezon Leo.
3
@ricardo0705 a najlepsze jest to,że on wykrecił te staty opuszczając kilka meczy oraz bez pomocy kolegow,ktorzy grali kupę.
5
@KamilZ i nagra taśmę na Messiego