0

To co, teraz wystarczy poczekac na zdjecie Pique z Messim i słynne "se queda".

0

@Triv44 Popatrz też na czasy kiedy to było.

0

@iksajotien Wygrał bo cała drużyna jest wspaniała.
Każdy zespoł ma praktycznie indywidualności. LFC: Allison,Van Dijk,Salah czy PSG: Neymar,Mbappe.

0

@DoctorSleep Mi tam pasuje,że Bayern wygral.

3

@barcelonaLM Myślę,że nie ponieważ oni mają dużo więcej zawodników z topu niz Polska.

0

Bayern czy LFC pokazały,ze aby wyrywać LM nie potrzeba mieć Neymara,Messiego czy Ronaldo tylko kolektyw i wizję.
Ciekawe kiedy zawodnicy Barcelony będą tak gryźć trawę jak te zespoły.

Co do PSG to trzeba przyznać,że gdyby Mbappe zamienił te sytuacje na gole to mogło by być różnie.

0

@cules100pro Pokora ich wyjasniła;-)

0

@Kimirionum PSG mogło wygrać ten mecz, Mbappe pudłował okrutnie.
Koniec końców dobrze,że to Bayer wygrał.

2

@LuisSalvano Dlaczego Neymar miałby przejsc do Barcy skoro aktualnie PSG jest lepsze? Nie hejtuje Cię poprostu nie rozumiem dlaczego miałby wybrać tonący okręt.
Spoko,moze nie zostanie w PSG ale są inne kierunki niż Barca np: Juve,Bayer,City.

0

Czyli Flick to nowy Guardiola.

5

@LuisSalvano Po co Neymar ma isc do klubu gdzie jest syf?

0

@emil22 Neto moim zdaniem zbędny, słabo bronił w zeszłym sezonie, lepiej dac szansę temu młodemu.

1

@YoNoEntiendoNada Oby ten żart o Bułce się nie spełnił i żeby Bayer podniosł LM.

3

@MaTt_BarcaFan Pewnie przez te ostatnie porażki tak siadł.
Mam nadzieję,że Alba zostanie bo to jest Topka, musi tylko w siebie uwierzyć.

2

@Coutinho007 Chyba chodzi tutaj o mental,co by nie mowic Jordi grał w finale LM 2015, wtedy dawał radę.
Nawet nie ma co porównywać Alby do Roberto czy Semedo bo to jest klasa.

0

@Coutinho007 Wydaje mi się,że Pedri ma wiekszy potencjał niż ma Denis.

1

@WisniaKala aaa chyba,że tak :-)

1

@Isso89 Po co podawał? Komu to potrzebne?
Znowu jakies dymy?

0

@Kurkmen Obrona PSG tak samo niepewna.

1

@Coutinho007 jako rezerwa za niszą pensję spoko,ale jako główny zawodnik to papa.
Wielki szacunek dla niego ale nalezy wiedziec kiedy zejsc ze sceny, zresztą sam jest sobie winny,że jest w takiej kondycji jakiej jest. Jakoś Benzema,Lewy,Cavani czy Ibra potrafią o to zadbać. ;-)

0

Skoro Suarez bedzie schodził ze sceny to kto na 9?
Griezmann czy jakiś nowy nabytek.

0

@pele1282 Nie widzę Messiego w Interze przecież tam też słabo z trofeami.
City,PSG ewentualnie Bayern gdyby obnizył pensję w innym klubie go nie widzę.

1

@MichVeB Być moze kolejny Mbappe czy Sancho.

2

@NeroTFP ✦ Polska:Adam Małysz
✦ Austria:Gregor Schlierenzauer
✦ Finlandia:Janne Ahonen
✦ Japonia:Noriaki Kasai
✦ Niemcy:Martin Schmitt
✦ Norwegia:Anders Jacobsen
✦ Słowenia:Robert Kranjec
✦ Reszta świata:Simon Ammann

4

@maleta009 Niby miał już zrezygnować przed pandemią.
Proste nachapał się kasy to rezygnuje.

1

@Coutinho007 Najgorsze są ich te milionowe kontrakty.
Ja się pytam za co?!
Powinni odejść dla dobra klubu. Sam Bartek mówił,że pieniadze na transfery są ale trzeba ciąć kontrakty.

Ewentualnie Suarez mogłby zostać ale pod warunkiem dużo mniejszej pensji i jako rezerwowy.

1

@Pilka_jest_okragla Powinniśmy odejsc od tej filozofii piłka się zmienia.

1

Liverpool,Bayern czy Chelsea pokazały,że aby być najlepszym wcale nie potrzeba piłkarza The Best tylko kolektywu.
Więc mam nadzieję,że Leo stanie się tylko dodatkiem do układanki.
Nie wymagam cudów od trenera w przyszłym sezonie ale liczę,że najgorsze już za nami.
VeB

0

@ViscaBarca123 Jeżeli wypaleni gracze nie odejdą to Bartomeu znowu okaże się kłamczuchem.
Zresztą i tak można się było tego spodziewać.

0

Racja.
Nie mam nic do Mbappe ale robi się pyszałkowaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?