Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SHIBA A gdzie Lewemu do kosmicznego sezonu Messiego?
No właśnie heh
2
Noi super taśma bez szans na krola strzelców,a Leo kolejny raz z rzędu
1
@damiano996 To nie mozna sie cieszyć z dobrej gry?
0
Super niech Messi ucieka Panu "taśmie"
0
@BarcaInfo Ewentualnie do City, chyba,że udowodni swoją wartość.
0
@jakub1906 Jeżeli chodzi o gwiazdę to tylko Lewy.
0
@jakub1906 Jedynym wielkim piłarzem można nazwać chyba tylko Lewego.
Szczęsny,Błaszczykowski-bardzo solidni.
0
Czemu nie gra Bernardo i Rodri?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kimirionum Żaden Allegri, najpierw zarząd do wymiany a pozniej ktos z wizją.
Allegri za bardzo defensywny styl.
1
@Coutinho007 Oby jakimś cudem jeszcze w tym roku.
Nie obrazę się jezeli Messi da ultimatum albo on albo Bartomeu.
Ewentualnie skrytykuje tak zarząd, że bedą zmuszeni wiać gdzie pieprz rosnie.
1
@BarcaInfo zarząd porażka na porażce
3
@kamilos1214 Pewnie się przebiją do Ekstraklasy albo niższej ligi.
Co do Buksy ma chłopak talent może będzie drugim Milikiem albo i Lewym
1
@Image jest w tym trochę prawdy co by nie mowić
2
@SonBarcaGoku Kto wie czy to nie Barca była by utytułowana najbardziej w CL, gdyby nie ten zasrany tyran.
W sumie Real mógłby nazwac stadion na jego czesc ;-)
0
@tristan87 Jemu chodzi chyba o tego Francuza
3
@Kapitan hawk Idealnie będzie pasował na LM
1
@Messibestplayerintheworld najdziwniejsze jest to,że trener nie ma nic do powiedzenia w kwestii transferow tylko prezes.
1
@ViscaBarca123 dziwna decyzja tym bardziej ze gramy o nic.
6
@abram3k Serio?
Gosciu ma ponad 20 goli i 20 asyst.
Ale to nie wystarcza... Ciekawe z kim ma grać?
Gdyby nie Leo to o mistrzu moglibyśmy zapomnieć na półmetku.
Gdyby inny zawodnik miał takie staty to były by ohy i ahy a to Messi, więc sezon słabiutki...
0
@Odesseiron Noi co z tego? Mam plakac z tego powodu?
Zdarzyło się i tyle nie roztrzasam.
0
@misior szybko piszę kazdemu moze sie zdarzyc.
0
@kacpros Moim zdaniem Leo powinien zostac, wystarczy zmiana zarządu i nowa wizja.
W City,Bayernie czy PSG to Messi byłby znakomitym dodatkiem a w Barcelonie jest kolektywem, tylko jak tak tu grać?:-(
Powinien byc dodatkiem a nie wozem ktory wiezie tych wypalencow.
0
@RosjaninBut Ja będę zdziwiona jak kto kolwiek przyjdzie,ten zarząd kazdemu psuje renomę.
Jasne Barca to moj ukochany klub ale za kadencji tego zarządu w zyciu nie zgodziła bym się na transfer ani na zostanie trenerem.
0
@bias Real nie przejdzie City ich gra rowniez nie powala.
0
@lampka Pytanie czy ktokolwiek przyjdzie, bo to jak zarząd traktuje wszystkich jest parodią.
0
@Jakchcesz dokładnie nawet Neymar nie pomoże.
0
@Zoker Chodzi o to,że głownym powodem jest zarząd, skoro sie nie starają to co oni rpbią dalej w tym klubie?
0
@Zoker Jak tak dalej klub bedzie zarządzany to nie widzi mi się taki scenariusz.
Leo mowil,że piłka zawsze sprawiała mu radość a teraz tego nie widać, zresztą na nauke jezyka nigdy nie jest za późno.
0
@ksobi Głowny problem to zarząd, obalić ich i dopiero budowac na nowo.