1

@SHIBA A gdzie Lewemu do kosmicznego sezonu Messiego?
No właśnie heh

2

Noi super taśma bez szans na krola strzelców,a Leo kolejny raz z rzędu

1

@damiano996 To nie mozna sie cieszyć z dobrej gry?

0

Super niech Messi ucieka Panu "taśmie"

0

@BarcaInfo Ewentualnie do City, chyba,że udowodni swoją wartość.

0

@jakub1906 Jeżeli chodzi o gwiazdę to tylko Lewy.

0

@jakub1906 Jedynym wielkim piłarzem można nazwać chyba tylko Lewego.
Szczęsny,Błaszczykowski-bardzo solidni.

0

Czemu nie gra Bernardo i Rodri?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kimirionum Żaden Allegri, najpierw zarząd do wymiany a pozniej ktos z wizją.
Allegri za bardzo defensywny styl.

1

@Coutinho007 Oby jakimś cudem jeszcze w tym roku.
Nie obrazę się jezeli Messi da ultimatum albo on albo Bartomeu.
Ewentualnie skrytykuje tak zarząd, że bedą zmuszeni wiać gdzie pieprz rosnie.

1

@BarcaInfo zarząd porażka na porażce

3

@kamilos1214 Pewnie się przebiją do Ekstraklasy albo niższej ligi.
Co do Buksy ma chłopak talent może będzie drugim Milikiem albo i Lewym

1

@Image jest w tym trochę prawdy co by nie mowić

2

@SonBarcaGoku Kto wie czy to nie Barca była by utytułowana najbardziej w CL, gdyby nie ten zasrany tyran.

W sumie Real mógłby nazwac stadion na jego czesc ;-)

0

@tristan87 Jemu chodzi chyba o tego Francuza

3

@Kapitan hawk Idealnie będzie pasował na LM

1

@Messibestplayerintheworld najdziwniejsze jest to,że trener nie ma nic do powiedzenia w kwestii transferow tylko prezes.

1

@ViscaBarca123 dziwna decyzja tym bardziej ze gramy o nic.

6

@abram3k Serio?
Gosciu ma ponad 20 goli i 20 asyst.
Ale to nie wystarcza... Ciekawe z kim ma grać?
Gdyby nie Leo to o mistrzu moglibyśmy zapomnieć na półmetku.

Gdyby inny zawodnik miał takie staty to były by ohy i ahy a to Messi, więc sezon słabiutki...

0

@Odesseiron Noi co z tego? Mam plakac z tego powodu?
Zdarzyło się i tyle nie roztrzasam.

0

@misior szybko piszę kazdemu moze sie zdarzyc.

0

@kacpros Moim zdaniem Leo powinien zostac, wystarczy zmiana zarządu i nowa wizja.
W City,Bayernie czy PSG to Messi byłby znakomitym dodatkiem a w Barcelonie jest kolektywem, tylko jak tak tu grać?:-(
Powinien byc dodatkiem a nie wozem ktory wiezie tych wypalencow.

0

@RosjaninBut Ja będę zdziwiona jak kto kolwiek przyjdzie,ten zarząd kazdemu psuje renomę.
Jasne Barca to moj ukochany klub ale za kadencji tego zarządu w zyciu nie zgodziła bym się na transfer ani na zostanie trenerem.

0

@bias Real nie przejdzie City ich gra rowniez nie powala.

0

@lampka Pytanie czy ktokolwiek przyjdzie, bo to jak zarząd traktuje wszystkich jest parodią.

0

@Jakchcesz dokładnie nawet Neymar nie pomoże.

0

@Zoker Chodzi o to,że głownym powodem jest zarząd, skoro sie nie starają to co oni rpbią dalej w tym klubie?

0

@Zoker Jak tak dalej klub bedzie zarządzany to nie widzi mi się taki scenariusz.
Leo mowil,że piłka zawsze sprawiała mu radość a teraz tego nie widać, zresztą na nauke jezyka nigdy nie jest za późno.

0

@ksobi Głowny problem to zarząd, obalić ich i dopiero budowac na nowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?