0

@darek60 Kompromituje?
Przynajmniej przecietnym ludziom zyje sie lepiej i spelniają swoje obietnice.
PO tyle rządziło i co?
Ja tam z tych wszystkich to wole juz ten PIS przynajmniej cokolwiek robią.
A reszta? Moim zdaniem tylko duzo gadają a prawda taka ze nic nie zmienią.
Zresztą przekonacie się jak zabiorą wszystko bo powiedzą,że bieda.

13

@Bykunn to trzeba było myśleć co się robi.
Nie zabieram większego zdania ale według mnie kazdy zasługuje na życie.

4

@barcelonaLM Ciekawie to by było gdyby Hołownia został faktycznie prezydentem.
Jakby Putin na niego warknal to nie wiedział by gdzie uciekać :-P

9

@Bykunn zawsze można oddac takie dziecko do okna życia.

1

@Chwytliwy
Pis przynajmniej dba o przecietnego człowieka, na co niewpadly poprzednie rzady rzadzac przez 25 lat.

0

@Valverde_In
Mogli od początku wprowadzic dla tych co z zagranicy przyjechali kwarantanne.
Znowu się zaczną ludzie zarażać i tylko to bedzie trwalo dluzej.

Lepiej raz a pozadnie a nie ciagnac tego tyle.

0

Jaki był sens tych zakazów skoro już czesciowo znoszą i od nowa ludzie zacznął się zarażać.

0

@KapitanFCB Mozna Luisa nie lubić ale on jest jedną z największych postaci w historii Barcelony.

0

@Prezes_sycylijczyk
Sancho czy De Beek niby też, już widzę jak oni wszyscy idą do Realu.

Ciekawe tylko co z tymi wonderkidami z Brazyli.

2

@T_TG
Upamecano,Camavinga,Mbappe,Haaland ciekawe skad tyle kasiury wezną na nich i kto im bedzie placił kontrakty.
Sam Camanviga pewnie z ok 80 mln

0

@Hiacynk no spoko, a Mbappe przeciez tez od początku gra we Francji a nie sadze,że ta liga ma wyzszy poziom od niemieckiej.
Ponadto Jadon gra w słabszym klubie.

Zresztą praktycznie co roku pojawia się jakiś kot.

0

@Hiacynk Chociazby Jadon Sancho od 2 sezonow gra wysmienicie a gra co by nie mowic w gorszym klubie niz PSG

0

@Mns21
Noi dobrze gwiazdor niech idzie do Realu i doi od nich kasę a przy tym pokazuje fochy jak w stosunku do Tuchela.

0

@Plague_tale Co roku pojawia się jakas nowa gwiazda w piłce wiec nie ma co płakać, zresztą jeden zawodnik nie gra tylko cała druzyna.
W takim LFC to Mbappe im tam nie potrzebny bo skrzydełka mają miazgę.

0

@Arkon
Ten to ma gadane :-)

0

@Plague_tale Niech idzie do Realu my może skusimy się na Sancho.

1

@Rogalson
Jak by to był Robercik to w Polsce miał by miano mistrza.
2 czy 3 miejsca to tez jest osiagniecie i tylko ślepi tego nie widzą.

W skokach czy w lekkiej atletyce tez są 2,3 msc i co zawsze liczą im się do dorobku i wielkich osiągnięć

4

@Rogalson
Może i racja,że się slizgali i nie powinno ich być ale jednak wygrali.
Igrzyska według mnie są napewno mniej wartosciowe ale jednak też cos znaczą.

Zresztą Messi zdobył z Argentyną chociażby ViceMistrza, 4 razy vice CA i raz 3 msc.
Dla mnie to i tak spore osiagniecie nie jeden o czyms takim by pomarzył.
Może nie zdobył trofeum ale z reprezentacją osiagnał wiele.


1

@SuperPatsonFCB
Dokładnie Cr 2 razy był w finałach a Messi kilka razy i to po dogrywce albo karnych po prostu brak szczescia, oby los mu zwrocił chociaz jeden puchar bo mu się należy.

7

@Hiacynk
To najpierw niech ta osoba zostanie wicemistrzem swiata, i zdobedzie kilka 2 msc na CA + plus Złoto olimpijskie.

Jak by takie osiagniecia miał nasz Robert to były by ohy i ahy.
Taka prawda.

0

Walec Liverpoolu zaciał się w tym samym momencie co walec Barcy w 15/16.
Nie da sie grac w gazie caly czas.

0

Moim zdaniem nawet połowa terminarza nie jest fer ponieważ grasz na wyjezdzie albo u siebie i niektore druzyny mają łatwiej.

2

Ale by były jaja jak by faktycznie pozawieszali rozgrywki i taki fenomenalny Liverpool dalej musiał by czekac na mistrzostwo.

4

Tak czy siak to pokazuje jak liga hiszpanska zniżyła loty.
Przecietny Real i jeszcze bardziej przeciętna Barcelona kto by pomyslał ze 3 lata temu.

0

@CzescCzolem serio?
Przeciez tam nie ma co najmniej 2 podstawowych graczy ( kontuzje )

0

@CalcioFan w takiej formie to Atlanta sklepała by Juve

4

@dv7wisnia w Turynie się jednak zapełniły.

3

Liverpool mam nadzieję,że klepniecie ten antyfutbol. Materace predzej czy pozniej odpadną nie da sie wygrywac meczac buły cały czas.
Wolę po stokroć oglądać Liverpool niż ten minimalistyczny futbol.

4

Atletico predzej czy pozniej odpadnie z taką grą to nie ma czego szukać.

0

@Messibestplayerintheworld nie lubię takiej defensywy wolę jednak ofensywę :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?