2

@bixmix też własnie wolę LFC, to ze mają chamskich kibicow to jedno, ale kibicuje się klubowi a nie kibicom

3

Nie chce materacy w kolejnej rundzie,
Jazda Liverpool

0

@marcin000019 Live wyjasni ich w rewanżu

3

Ja tam wolę LFC niż defensywny styl Atleti.
Predzej czy później Atletico z taką grą zostanie wyeliminowanie.

0

@sebo939 Przeciez Live moglo już strzelic gola.
Najsmieszniejsze jest to,że materace zawsze mają farta w LM oprocz finałów

7

Nie lubię autobusów ale trzeba przyznac że Atleti obronę mogło by na wypożyczyć.

0

@Triv44 szkoda bo również ma szanse na KK, troche nie fajnie ta federacja postępuje

1

@NemeZis93
Mozna tuszowac problemy ale dokładnie potrzeba zmian od samej góry.
Zawodnikom nie chce się grac chodź dostają kolosalne wynagrodzenie to jest kpina.
Mi się wydaje,że nowy zarząd i nowy projekt pchnie w zawodnikow ducha walki oczywiscie potrzeba zmian w kadrze ale z umiarem. ( Taki Alba jak jest w formie to jest Topką czy chociazby Busi )

1

@Messibestplayerintheworld wiem może zle to sformułowałam poprostu czesto zdazało się,że LFC wygrywało jedną bramką ale co racja to racja nam dupe ratuje Messi.
Zresztą liga mocniejsza i trudniej o wygrywanie z kazdym po 3/4 zero.

0

@FC1899Barca chyba logiczne,że mają forme skoro nie przegrali w lidze zadnego meczu nie sugeruje się innymi tylko wynikami końcowymi.

2

Zastanawia mnie jedno,jezeli LFC wygrywa jedną bramką to na stronie są oh i ahy ,a jezeli tak wygrywa Barca to jest: żenada itp.
( Liverpool gra na 100 procent do koncowego gwizdka )

Nie oglądam LFC bo po prostu nie mam czasu,wiem że są w mega gazie bo praktycznie wogole nie przegrywają i mam takie pytanie czy na nich naprawdę nie ma mocnych?




6

@HansLanda on juz tam musi grywać nie z własnego wyboru ale jak ma takich kolegow co nie potrafią kreowac to jakos sam sobie musi poradzić.
A co ty wrozbita Maciej?
Pewnie jak i trzeba było to by zakladał pressing a jak nie to ktos by go zabezpieczał.
Zresztą Messi moze spokojnie grać na szpicy nie sadze aby jakos szybko zatracał te walory.


7

@HansLanda a niby dlaczego dłużej? Po czym wnioskujesz Messi moze i ma teraz kiepską formę strzelecką ale dalej kreuje i jest głowną postacią.
Moim zdaniem to Leo utrzyma sie dluzej gdyz moze grac jako pomocnik gdy zatraci swoje walory.

W sumie on juz poniekad jest pomocnikiem.

0

@Messibestplayerintheworld fajnie jak by zagrał na nosie Bartomeu i do ostatniej chwili by zwlekał moze wtedy socios wykurzyli by ten smieszny zarząd

0

Ciekawe czy Leo przedłuzy kontrakt jeżeli by się okazało iż Barca nie zdobyła by żadnego trofeum w tym sezonie.

U nas kibicow i tak ma dozgonną wdziecznosc za to co robi przez te wszystka lata.
Jeżeli zarząd nie zmieni się tego lata to powatpiewam w to że Messi dojdzie z nimi do porozumienia.


0

@batoon Ciekawe czy dogadał by się z takim Ronaldo.
Moze jednak PSG tez sie nie zdziwię bo co do innej druzyny w Anglii to raczej watpie Pep nie jest taki jak Mou,że gra na 3 fronty w jednej lidze.

0

To co Pep w serie A ? Oby tylko nie Juve. Może Milan ( fajnie jakby ich odbudował) albo Napoli.

0

City wcale nie bedzie sprzedawać,podwyższy im płace i tyle w temacie a jak nie bd pasowac to trybuny oni mają hajsu w bród więc wcale nie bedą sie wyprzedawac.

0

@Rakitovic00 Szkoda mi Milanu,że tak obniżył loty bo zdecydowanie wolę jego i Inter niz Juve.

3

@Nolife1899 to w takim razie kazda ręka to powinien byc karny i nie ma dyskusji.

1

@Chwytliwy dlaczego nie wyciagają zadnych konsekwencji od sędziów?
Kilka błedow na konto i powinna byc banicja na jakis czas to by się nauczyli.

6

Szkoda Milanu bo zasłużył na zwycięstwo, z drugiej strony ten Juventus w tym momencie jest cienki jak siki pająka.
Irytujące jest to,że w tych Włoszech tak go pchają.
Nie pamietam aby kiedykolwiek Inter,Milan,Napoli było tak pchane jak Juve przez sędziów.

3

Tyłem był zawodnik przypadkowe zagranie przeciez nie specjalnie to Calabria zrobił.
Pchają ten Juventus jak nie wiem,oby w LM dostał wpierdziel za to jak jest pchany u siebie.

5

Zluzujcie gacie przeciez Real nie kupi Lautaro,Mbappe i Sancho (bo o nim tez pisali). Po pierwsze skad by tyle kasy wzieli a po drugie samemu Mbappe będą musieli z 20 mln placic.

A do tego niby Camanviga czy De Beek.

W takim raie co z tymi wonderkidami z Brazyli???
Juz widzę jak kazdy zawodnik pcha się do Madrytu... Ciekawe skąd tyle hajsu na same kontrakty by wzieli.

0

@kaziks No własnie a co ma powiedziec osoba z konca roku co dopiero urodziny a za 5 dni już o rok starszy :-P

0

@Chwytliwy Macie takie trudne pytania?
Ja moze 10 razy rozwiazałam ten test i za pierwszym.

0

@pawelfcb2010 a co ze skocznią w Hakubie czemu nie rozgrywają juz tam zawodów?

2

@HansLanda a i Leo jest mlodszy o 2,5 roku a wcale nie jest duzo groszym strzelcem.
Własnie Messi sie cofa a juz pokazał ile potrafi wladowac bramek ja ma za sobą godnych pomocników.

2

@HansLanda wiesz co Leo też by strzelał jak na zawołanie gdyby nie musiał rozgrywać.
Messi też grywał na skrzydle na początku ery Enrique.
Gdyby Leo stał na szpicy to by duzo wiecej strzelał goli przeciez jego rekord wynosi ponad 90.
Leo tez ma prawą noge dobrą już to nie raz udowadniał.
Według mnie Ronaldo jest mega strzelcem i jednym z najlepszych w historii ale do innych aspektow Messiego to on nawet się nie zbliżył.

5

@HansLanda Ronaldo bardziej kompletny?
Serio?
Przecież on nie potrafi rozgrywać,ma duzo gorszy drybling, mniej inteligentny piłkarsko,sporo mniej asystuje. Własnie to jest kompletność i Maradonna był kompletny.
Nie chodzi mi tylko o duza ilosc goli bo od tego jest goleador własnie taki Ronaldo.

Obecnie to Cris jest lepszy w głowkach i karnych,moze na ten moment ma lepszą formę strzelecką.
Nie wiem jak dla innych ale dla mnie byc kompletnym to posiadac większość cech ktore wyroznianą piłkarsko na tle innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?