Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki Klopp czy Guardiola stworzyli by z naszej druzyny potwora.
Mając tak wspaniałych graczy to takie wyniki jak Valverde spokojnie sredni trener by osiągnął
1
@Danny Gaucho
To ja na miejscu Andre bym popieprzyła tą kadrę a za 3/4 lata jak Neuer skonczy karierę niech sobie szukają takiego kocura ja Ter Stegen.
Sorry ale Ter Stegen jest aktualnie w TOP 3 , od Neuera jest lepszy conajmniej o klasę.
6
Valverde out ; oby jak najszybciej
0
@Rastafarnianin wyślesz?
0
@mauerinho to jest ZP od Fify to znaczy wybierają trenerzy,zawodnicy i dziennikarze. Natomiast złotego balona przyznają tylko dziennikarze
13
Sprawiedliwość istnieje.
Oczywiscie ta gala i tak jest poniżej krytyki.
5
Szkoda,że Ajax nie wygrał LM wtedy było by: Onana,De Light noi ich trener.
2
Osrać taką galę liczy się tylko hype a nie kto był najlepszy.
2
@MarioVeB! Nasza gra i tak pod koniec Enrique była dużo lepsza niż teraz.
Co by nie mowić Enrique ma tutaj status mega trenera tylko w ostatnim sezonie nasza gra była srednia.
2
Valverde powinien odejść zastał Barcelonę murowaną a zostawił drewnianą.
Szkoda strzępić ryja... U Valverde kazdy zawodnik staje sie przeciętny.
Mam nadzieję,że zatrudnimy trenera z wizją ,który pouklada ten burdel.
Oby Coutinho został z nami po tym sezonie u Valverde nawet Gryzak jest cieniem samego siebie.
Śmiem twierdzić,że trener z jajem,wizją i przedewszystkim autorytetem potrafił by wydobyc z Coutinho i Dembele maxa. Nasz trener z De Jonga/Firpo czy Gryzaka robi sredniaków.
Nie ma co tracić czasu na Valverde to dobry trener ale co najwyżej dla Athletic.q
0
@NeroTFP Na tych mistrzostwach czy wogóle?
0
Nie ma przerw technicznych przy 8 i 16 ?
0
@KapiFCB Prawda jest taka,że do pierwszego czy drugiego składu to nikt nie ma podjazdu. Szkoda,że olewają MŚ ale co by nie mowić do USA to żadna reprezentacja nie ma podjazdu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho dzięki.
Serio MŚ dla nich nie są tak ważne.
Racja jakby grali pierwszym składem to nikt by sie do nich nie zbliżył
0
Jak to możliwe,że USA nie zostanie mistrzem w koszykówce.
Nie grają gwiazdy z NBA? Jakiś konflikt
0
Argentyna z Meksykiem 4:0 no ładnie.
1
Sędziowie ewidentnie pod Chińczykow tyle błędow w jednym meczu to nawet w LL nie ma.
6
Nierozumiem jak Valverde może nie wykorzystywać potencjału takich zawodników... Przy nim kazda gwiazda staje się przeciętna i bardzo dobrze,że Leoś troche odpocznie może zarząd przejrzy na oczy ,że tu potrzeba zmian gdzie ta Barcelona która miała piekny styl?
5
Nawet De Jong u Valdka nie błyszczy. Mam nadzieje ze to ostatni jego sezon
masakra mając takich zawodników powinnismy brylowac tu potrzeba trenera z charyzmą i geniuszem kogos takiego jak Guardiola.
Oglądanie tego to meczarnia w porownaniu za Guardioli czy Enrique.
2
Może Dembele nie chce isc do PSG , wiec to zmuszanie go na siłę... Grał w Niemczech może akurat woli Anglię/Włochy nie koniecznie chce odchodzic do PSG a to wypychanie go na siłę to śmiech .
8
Nie rozumiem tylko dlaczego Cou został wypożyczony w takiej sytuacji.
0
@Vxb93 Bez sensu jest oddawanie Todiego on w przyszłosci może być jednym z najlepszych na świecie.
Skoro rok temu zaoferowali mu kontrakt opierający na przyszłosci to jakim cudem mogą go oddać od tak.
Jezeli to prawda to mam nadzieję,ze Cule wypierniczą Barto bo to jest Barcelona i tu szanuje się zawodników.
0
PSG chyba upadło na głowę jeżeli wymagają takiej sumy. Super by było jeżeli Ney by wrocił ale nie za wszelką cenę.
Sorry ale to on wypią tyłek 2 lata temu na klub, mógł pomyśleć. Moim zdaniem te oferty 120/130 mln + Rakitić i Dembele są smieszne.
Co najwyzej 120/130 plus Ivan.
Ma tą swoją złotą klatkę i pieniądze coś szybko mu sie to znudziło wkoncu mineły dopiero 2 lata.
6
Beznema ma 150 bramek w lidze a nasz El Pistolero jeśli się nie mylę to 131. Widać jaka roznica Luisito gra w La liga od 14/15 a Benzema 9/10.
Skoro Benz jest bardzo dobrym napadziorem to co powiedzieć o El Pistolero ;P czołg.
4
Guardiola czy Klopp to z naszej drużyny uczynili by potwora. Mając w składzie takich zawodników ja Grizi,Messi,Suarez,De Jong,Busi,Artur czy Dembele.
Guardiola ze Sterlinga który bił głową w mur zrobił dzika i śmiem twierdzić ,że z Dembele było by tak samo.
Valverde nie ma autorytety a z resztą ta jego defensywna gra... Barcelonie nie wypada tak grać. Mam nadzieje,że w przyszlym sezonie wróci ten polot i luz pod okiem trenera ktory ma wizję i będzie autorytetem dla zawodników.
Ponaddto licze że Cou zostanie i nowy couch zrobi z niego gwiazdę.
0
Chyba nasz zarząd całkiem popierdzieliło... Umtiti nie do ruszenia.
3
To wypożyczenie Cou to chyba jakiś niesmaczny żart. Chłopak błyszczał w pierwszym sezonie i był jednym z najwazniejszych ogniw. Kazdemu moze przytrafić sie gorszy sezon...pamietam jak Hazard w Chelsea rowniez miał ogromny zjazd a w kolejnym sezonie błyszczał.
Będziemy tego niestety żałować.
Dlaczego Denis czy Gomes dostawali tyle szans??? No ale z tym trenerem ktory nie rozumie,że Cou w pomocy czuje się najlepiej to się nie dziwię.
Druga sprawa gdyby Klop czy Guardiola miał taką pakę to stworzył by potwora a przy Vaverde jesteśmy bezpłciowi żadnego konkretnego pomysłu na grę i Neymar nie bedzie lekiem na całe zło.
3
Serio Cou wypożyczenie, a moze tak dać go do pomocy... Janusze...
Szkoda gadać Gomes czy Denis tyle co dostali szans Cou wejście znakomite tylko ten rok gorszy.
Psg chyba na głowe upadło że 140 mln i 3 zawodnikow. Dla nich tylko klauzula i do widzenia bez zadnej gadki. Nie Neymar to Sancho czy przyszła młoda gwiazda. Wolę Dembele który ma 21 lat niz gwiazdeczkę 27 letnią ktora ma przerozne wymogi. Nie pasi to do Realu tam po kilku latach będzie moał piekne pożegnanie jak Raul czy Casillas
1
@bartekvisca Jeżeli przejdzie do Realu to będzie zwykłą chorągiewą.
Barca zapewniła mu wszystko to chciał być nr 1 i przeszedł do PSG.
W Realu jest Hazard to nie wiem czy Neymar miałby od tak status pierwszego zawodnika.