1

A w LM jest tak samo czy jak? Dziwnie to w sumie jest brane pod uwage pokonales kogos a i tak mozesz odpac bo gorszy bilan bramkowy no ale coz. Dzieki za odp i pozdrawiam ☺

1

A zawsze tak było,że bilans bramkowy jest wazniejszy niż bezposrednie starcie? Bo moze sie jakos wyratuje ;P

1

No 100, sama sie zdziwiłam bo wydaje mi sie,że bardziej logiczne powinno być to pierwsze stwierdzenie no ale coz. ;)

0

Czyli dajmy przykład jeżeli Niemcy i Mexyk mieli by po 6 punktów i mimo tego ,że Mexyk wygrał z Niemcami to wchodzą Niemcy bo maja lepszy bilans bramkowy?

0

Mam do was pytankoo ;) , a mianowicie założyłam sie z kumplem.
Jeżeli 2 i 3 drużyna mają tyle samo punktów w grupie to najpierw liczy się bezpośrednie starcie pomiędzy nimi a pozniej bilans bramkowy tak???
Chyba,że ja tego nie kminiee... Ale wydaje mi się ze tak właśnie jest.

1

Równie dobrze mogą mowić,że to Messi jest lepszy bo doprowadził Argentyne do finału w 2014

2

Dlaczego skazujecie z góry na porażkę Argentyny?
Wiemy jak skończyło sie Euro 2016 , wszystkp jest możliwe.

1

Dokładnie nie grala jakos mega ale solidnie oprocz obrony.

1

Szkoda, że Antek nie bedzie grał w naszych barwach no ale cóż nalezy uszanowac jego decyzję.
Mam nadzieję,że Barca zarzuci sidła i bedzie bacznie obserwowała zawodników na Mundialu.
Moim marzeniem jest kupno De Lighta i De Jonga ( wpłacamy część pieniedzy teraz a drugą cześć w kolejnym sezonie. Chłopaki ograją sie jeszcze sezon i przyjdą z wiekszym doswiadczeniem).
Kupno Arthura w zimie tak jak to miało być.
A na lato chciała bym Eriksena ( jest do wyciagniecia ma 2 lata kontraktu ) lub Thiago , jak wiadomo potrzeba rownież wzmocnic atak, dobrze aby była rywalizacja do głowy przychodzi mi 3 zawodnikow a mianowicie : Martial ( chce odejść z MU , nie załapał sie na mundial wiec jego cena nie powinna być kosmiczna) , Werner -znakomity sezon oraz jest w kadrze na mundial noi Pavon- wielki talent, ktory ma sie pokazac na mundialu.
Obrona to zapewne bedzie Lengelt.

0

Super by było, gdyby Barca i Ajax podjęli współpracę.
Taki Cucurella,Perez mieli by okazję do rozwoju, ponadto dobre stosunku z Ajaxem zapewniły by nam dogodne negocjowanie transferów.

1

Co za idiota...

0

Don Andres dziękujemy

0

Nie wierzę :(...
Kurwa dlaczego nie potrafimy grać do końca i nie walczymy?!
Na własne życzenie odpadamy ...
Mam nadzieję,że Valverde out ... nie widzę innej opcji , co to za trener który stoi i nic nie robi podczas gdy piłkarzę grają katastrofę...
Mam nadzieję,że po sezonie Gomes,Denis i reszta wynalazków opuszczą nasz klub bo to jest parodia.

2

Dalej nam nie potrzeba Griezmanna?

1

Hahaha Dembele?! Teraz?.... Teraz Valverde to wsadz sobie w dupe wszystko.

0

Jakieś taśmy mają na trenerów w Barcelonie? Co jest żadnych zmian!?
Valverde od czegoś chyba jesteś!...

0

Ale gramy padakę,,, szkoda strzępić ryja...

4

Juve graja jak dziady... I po co bylo dawac ostatni mecz...

0

Jak gra Rafinha? :P Ktos oglada?

0

Dzieki wielkie ;)

0

Gdzie mogę obejrzeć mecz Barcy B?

0

Normalnie nie wierzę. Sevilla 24 sytuacje bramkowe a United 4? Serio? To Sevilla gra tak fantastycznie czy United kaszane.

0

Brawo Pique! Cieszynka miod na moje oczy

0

Nie za bardzo. Wellinger to ciasteczko.

0

Podeśle ktoś Fotazo Messiego z Camp Nou z obecnego sezonu? ;p

0

Ma ktoś może link do meczu Girony? Bo na meczosach niestety nie ma i ogladam po rosyjsku. Jak by ktoś mógł podzielić się linkiem to z góry dziękuję.

0

Dziękuję

0

Podzieli się ktoś linkiem do meczu Barcy B?

0

Gryzio, De Light/Tah, Maxi Lopez kupić i wyporzycyć na 1/2 oraz Arthur. I oczywiście awans Aleni oraz Arnaiz kosztem Deulofeu ( o ile się nie poprawi,ale jego dni w Barcy chyba są policzone)



0

Jaki skład przewidujecie na Alaves? Moim zdaniem kilku zawodników powinno odpocząć,gdyż mamy napięty terminarz i dobrze by było aby wypoczeli. Myślę,że odpoczynek należy się na pewno Rakiecie, Roberto/Busi oraz Messiemu/Suarez. Osobiście mniej-więcej chciała bym zobaczyć taki skład : Ter Stegen-Semedo-Pique-Mina-Digne- Gomes na DM- Coutinho-Paulinho-Vidal/Denis-Messi/Luisito- Paco. Może trochę poniosła mnie fantazja bo wiem że Alaves nie można lekceważyć co pokazał zeszły sezon, ale z pewnością niektórym należy się odpoczynek. A wy jaki skład chcieli byście ujrzeć? Pozdrawiam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?