0

Masakra Barcelona Valverde jest nudna jak flaki...
Mamy taki sklad a gramy nijako.
Szkoda strzępić ryja z Valverde jestesmy bezpłciowi zadnej taktyki meczace jak 3 sezon z Enrique.

0

Co za burak. Ale go dupa piecze,że najlepszy w historii gra po drugiej stronie barykady.

0

Co by nie mowić Suarez jest walczakiem i zawsze się stara to ,że ostatnio ma gorsza forme może byc spowodowane zadyszką nie da sie grac calego sezonu na 100% no chyba że mowa o Messim.
Był Paco ale Luis wychodził prawie zawsze w podstawie musi byc rywalizacja i motywacja nie moze byc świętych krów.

0

Patrząc realnie kogo widzicie jako następce Suareza? Dużo mowi się o Joviciu,Gomezie czy
Pepe. Wiadomo El Pistolero ma jeszcze 2-3 lata a moze i wiecej gry na wysokim poziomie.
Gdybysmy zakupili napastnika trzeba było by rotowac umiejętnie tak aby kazdy grał odpowiednia ilość minut . Luisito był by wypoczety na najwazniejsza czesc sezonu a nowy nabytek wdrazał by sie stopniowo do druzyny.

1

Mamy taką pake a gramy straszną padakę yhhh :-/

2

Według mnie Cou musi grac w pomocy bo Rakitic i Vidal ( razem ) nie są magikami srodka pola.
Zreszta co tu pisać pół drużyny gra żenadę.
Ter Stegen ratuje nam tyłek.
Dlaczego majac najlepszych piłkarzy na swiecie gramy tak bezpłciowo. Valverde powinien pomyslec o przesunieciu Cou do pomocy. Przecież Xavi i Iniesta grali razem i nikt nie mowił ze jest za bardzo ofensywnie. Moim zdaniem powinniśmy wypróbować takie ustawienie COU-BUSI-ARTUR

11

Pomoc drewniana, Vidal/Rakitic zmiana za Dembele a Cou do pomocy bo tu zero kreatywnosci.

1

Ten mecz jest taki toporny... Srodek pola tragedia

1

Dlaczego Alena trybuny? Denisa powinien odeslac skoro i tak ma odejsć

0

Szkoda De Jonga no ale cóż.
Moze skusimy się na Havertza albo Aouara.

2

Super niedziela ! Chłopaki na podium, Barca gromi Levante oby tak dalej!
VeB

0

pv

10

To jest niesmaczny zart! Dlaczego Malcolm nawet szansy nie dostał. Gomes grajac kupe i tak byl powoływany. Valcerde zaczyna irytowac

0

Kurcze szkoda przegranego meczu :/. Widze że Real rowniez w formie.

13

Piłkarz genialny ale samouwielbienie siega zenitu.
Mam nadzieje że Modric wygra ZP bo jezeli CR7 to byla by parodia. Juz predzej Messi zasluzyl niz Cr.
Modric genialny pilkarz z klasa bardzo go lubię i szanuję. Klasa i skromnosc -autorytet!

0

Havertz z kolejną bramka dla Leverkusen perełka.
Super by bylo zapewnic sobie jego wykup oraz Aouara z Lyonu. Jezeli tylko beda omijac ich kontuzje to smiem twierdzic ze beda w topce pomocnikow .

0

Wyślij z gory dziękuję :-)

0

Vamosss!!! Skończyć raz na zawsze z klątwą!

0

Ale nie jak tu. Co sezon zastanawiam się czy znowu bedzie meczenie buły

0

Najbardziej to nie znosze własnie wyjazdow do Sociedad, w wigo przynajmniej jest ciekawie po kilka bramek.

0

Na Sociedad zawsze jest męczenie buły. Albo my nie potrafimy grac tak jak nalezy na ich stadionie albo jakis pech. Sociedad pomeczy sie dzisiaj z nami a nastepne 5 kolejek w pizduuu :-P.

3

Coutinho mniej od Isco? Haha dobre , nie wspomne o innych przykładach .

0

Cześć, gdzie mogę znaleźć skrót meczu po polsku.
( Barcy-Hueski)

1

Sniło mi się,że Messi przeszedł do Chelsea. Dobrze,że to tylko sen.
Niech srubuje u nas rekordy i prowadzi nas do zwyciestw!
Vamos Barca.
Vamos Leo.

0

Lewa ręka i lewa noga :D ;-)

0

Arthur co za golasoo ;)

0

Roberto co za podanie miodziooo ;) . przykład dla modych,że warto być cierpliwym

0

Ja rowniez.

0

Super zawodnik :) ale mysle ze fajnie bylo byngo zakupic i zostawic w Lyonie jeszcze na jeden sezon.

0

Jest jakas transmisja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?