Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Ja się dziwię socios, że nie reagują na ten zarząd, przeciez to jest kpina co oni wyprawiają.
Po kadencji Barkta w calym zarzadzie musi być czystka.
0
@tristan87 Tu na pewno mniej noe dostanie pewnie i wiecej.
Geniusze nie ma co
1
@culesjasiules
Dokładnie moim zdaniem nie stoczymy się jak Milan czy United ale co prawda to po kadencji Barta nalezy zrobic czystki i przebudowac zespół
2
@barcelonaLM Pewnie dlatego,że ludzie są wzburzeni. Po cholerę kolejny defensywny pomocnik.
My juz mamy wystarczajacy beton w pomocy wiec po co nam kolejny kubik?
1
@messi564 jeszcze rok trzeba przebolec ale szkoda,że ta parowa na fotelu prezydenta marnuje ostatnie lata Leo.
0
@silny_user_krzysiu Mam nadzieje,że po kadencji tego buraka Pjanic papa, gdzie jemu pensje 7,5.
Dla mnie Barto jest sabotazysta czasem myślę,że on specjalnie chce kleski Barcy.
0
@YoNoEntiendoNada ale gdzie tu logika skoro tylu ludzi wychwala Mbappe że takie staty ma juz w senioskier piłce a jak się powie o Di Mari to juz od razu że słaba liga.
Może jest troche gorsza ale napewno nie słaba.
To co powiedziec o Portugalskiej czy Holenderskiej? A o Polsce to chyba amatroska
0
@silny_user_krzysiu no spoko ale dlaczego biorą zapchajdziure bez formy przeciez mogli by zrobic taką wymiane z innym zespołem.
Samych defensywnych pomocnikow bedziemy miec i gdzie tu logika.
0
@Chandler_Bing Co jakie przecietne gościu ma 11 goli i 21 asyst.
Juz nie przesadzajmy,że ta liga jest słaba
1
Szczerze to chyba lepiej gdyby doszło do wymiany Artur- Di Maria , swego czasu PSG bylo zainteresowane Arturem a my przynajmniej mielibysby skrzydło i zawodnika ktory co sezon wykreca fajne liczby a nie goscia bez formy.
0
@Messinio82 Serio 7,5 mln ma zarabiac?
Ten zarząd działa na szkode klubu ich konkretnie ***
2
@YoNoEntiendoNada Jak on z Argentyny pochodzi przecież
1
@fart Atlanta z taką gra to rozniesie Juve wiec nic nie wiadomo jeszcze
0
@Chwytliwy Znakomity obrońca, ale o szacunek to ciężko.
Na boisku zachowuje się jak zwykly cham nie zwaza,że moze komuś zakonczyc karierę.
0
@PeteR10 Jeszcze się Ciro wystrzela ma kilkanascie kolejek a nie traci za dużo
0
Mam nadzieję,że Atlanta pocisnie Juve a nie odpusci im.
2
@kkbarca mozna stwierdzic,że jest bardzo dobry ale szacunek od rywali mu się nie należy jest boiskowym chamem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 Dla mnie to nawet niech Immobile strzela, super by było wkoncu zdetronizowac ten Juventus
0
@Janiama Obyś się mylił bo Lazio zasługuje jednak na tego mastra.
Atlancie życzę dalekiego zajscia w LM.
2
@lucca87 Espanyol?
Przecież to ich suczki są :-P
0
@22_LR Na zoltko tak na czerwo nie
0
@BarcaInfo zanim ktos na kafejce tym jaskiniowcom odpisze to,przeniosą się do sredniowiecza dlatego tak tu spamuja
0
@Mario96w tryplet zasłonił ich nieudolność.
Świetnie by było gdyby cały ten zarząd wyleciał z wielkim hukiem
1
@AV0CAD0 Śmieszny to jest ten cały zarząd.
Tfu najgorszy w historii.
3
@ArdoFCB Niektorzy mowią,że bedą głosować na mniejsze zło tzn Trzaskowskiego a kto wie czy to nie jest jeszcze gorsze.
Nie ma idealnych kandydatow ale na PO nigdy w zyciu.
0
Zarząd domyka budżet spoko, ale po co ta wymiana Artura na zdziadziałego Pjanica ktory nic nie wniesie,to juz lepiej jak by zaproponowali albo ogarneli inną wymianę.
Kolejna zapchajdziura ktora po kadencji tego kretacza odejdzie.
Pozniej ludzie się dziwią,że mlody zdolny pilkarz nie chce tu przychodzic.
Nie dziwię sie skoro perspektywa jest 30+ i żadnego konkretnego pomysłu.
Wielka szkoda,że ludzi te sukcesy zaslepily.
0
@D10SLEO Dokładnie biorą goscia bez formy a to pruchno i tak po kadencji Bartka pojdzie na sprzedaz kolejna zapchajdziura
0
@KapiFCB Ale za starego goscia tyle kasy i to jeszcze bez formy kolejny wałek Bartomeu aby tylko domknać budżet.
2
70 milionów za starego Pjanica tego Bartomeu to konkretnie pogrzało.
Dziwię sie socio że nic nie robią.
Cieżko bedzie sie pozbyc tego szrotu co Bartomeu pokupywał i to za takie pieniądze.