O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 392
  • Liczba komentarzy 343
  • Polecenia 562

Komentarze

0

@SuperPatsonFCB No zabłysnąłeś. Porównywać intensywność w meczach LaLiga do meczu Ekstraklapy. Gratulacje. Jakbyś wyciągnął klapki z oczu to nie mowie tylko o błędzie bramkarza tylko, że to była jedyna bramka w tym meczu. Ale tak, to był najatrakcyjniejszy mecz sezonu. To ja się cieszę że to był mój jedyny mecz obejrzany w tym sezonie polskiej ligi i to też nie cały bo nie dało się tego oglądać... Porównywać 4-3 Celty z Vigo do 1-0 Legii z Lechem takie trochę iks de. No ale cóż, jeden lubi zapach róż, a drugi czego innego (nie powiem bo grozi banem).

0

Vice-mistrz gra z jednym z głównych rywali do mistrzowskiego tytułu i kandydatem do gry w europejskich pucharach. #AkcjaMeczu: rzut wolny, dośrodkowanie, bramkarz piąstkuje piłkę prosto w plecy kolegi stojącego pół metra dalej, ta leci wysoko w kierunku własnej bramki, odbija się od poprzeczki a napastnik przeciwnika tak nieudolnie próbuje ją wbić do siatki przeciwnika że trafiłby siebie w rękę (jakby tak było to gol nieuznany wedle nowych przepisów). Odbija się od sęka i wpada do bramki. Tak pada jedyny gol w hicie kolejki.

Kurtyna

1

@kamill// To tak tak, nie neguję tego bo to mówi samo przez się, zwłaszcza zbliżanie się do konstytucyjnego progu 60%. Przecież już sam próg 55% oznaczałby, że nie można dawać sobie podwyżek za dobrze wykonaną "pracę", a tego przecież rządzący by nie chcieli. By żyło się lepiej! ;)

4

@kamill// Super tekst ale nie zgadzam się z "Co do sędziów TK w tym przypadku moim zdaniem absolutnie nie można mieć pretensji - uważam, że niestety zostali postawieni pod ścianą.Ich orzeczenie było natomiast wyrazem odpowiedzialności za losy państwa..." To po prostu był wyrok zgodnie z interesem partii rządzącej, bez względu na losy państwa. Inny wyrok skończyłby przygodę tego rządu bo okazałoby się, że nie dość że nie potrafili zarządzać państwem to jeszcze okradli ludzi. A wyrok spowodował, że fanatycy będą dzisiaj mówić że to wszystko było legalne bo przecież był wyrok TK, nikt nie siedzi z tamtej ekipy i inne bezsensowne frazesy.

0

@MarioVeB! A może po prostu w wyborach podnosić tylko aspekty ekonomiczno - gospodarcze, bezpieczeństwa, a kwestie światopoglądowe zostawić ludziom?

Zobacz wszystkie

51

@ngif oczywiście że są granice wolności słowa. Twoje wolności nie mogą naruszać moich wolności i na odwrót. Ktoś kto tego nie rozumie nie powinien w ogóle odzywać się w żadnym temacie.

35

Co to za komentarz na Polsat Sport? Co chwila przykład Realu :D no na przykład Real nie może trafić na PSG, Real nie może trafić na inne hiszpańskie, Real najmocniejszą drużyną w 2 koszyku. Dostają złotówkę za każde wypowiedziane słowo Real? :D

22

Gerard Piqué: Gram lepiej wtedy, kiedy angażuję się również w projekty pozasportowe.

Strach pomyśleć jak by grał gdyby nie te tenisy

14

@tobiasson92 nie ze względu na absurdalne wymogi tylko ze względu na chęć odbicia strat poprzednich miesięcy...

13

@tobiasson92 o jakich absurdalnych wymogach piszesz? Dezynfekcja sprzętu i rąk co powinno być normalnością a nie wymogiem? Noszenie maseczki? Czy wietrzenie po kliencie?