Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Bartomeu jest obecny to mam nadzieję,że na konferencji powie coś wiecej a nie bedzie ukrywał tematu Messiego
0
@mariosss20 Bale nie zna jezyka i mu to nie przeszkadza, zresztą na naukę nigdy nie jest za późno.
0
@geass Moim zdaniem Messi liczył od 2017,że projekt będzie lepszy,aż w końcu powiedział dość i nie ma co mówić bo od 3 lat ciągnał ten wózek.
Jak odejdzie nie bedę miała mu za złe za to co zrobił dla Barsy przez te wszystkie lata,bedzie po prostu bardzo smutno a jemu potrzeba życzyć wszystkiego najlepszego w nowym klubem.
Dziwi mnie tylko to dlaczego piłkarze po meczu z LFC nie zrobili kompletnie nic aby wyleciał ten pożal się prezesik.
1
@Majkel34 Dokładnie on od 2017 ratował ten statek ile mogł.
0
@geass Messiego nie ma co porównywać z Neymarem. Leo jest legendą tego klubu był tu od dzieciaka a Neymar zaledwie 4 lata
1
@Hanok tak samo uważam.
0
@Ghotti Też tak uważam dziwnie by to wygladało,że Cou wracajac z wypożyczenia zgarnia 10.
0
@Woland10 Gdyby Leo miał w Barcy super rozgrywających to by się tak nie cofał.
Też mnie to ciekawi.
0
Jak nie dostaniemy kasy za Leo to mamy przegwizdanie kim go zastąpimy? Trincao
No chyba,że Cou odpali.
0
@Ghotti Cou najlepszy? Czy 10
Super by było gdyby Filipek jednak odpalił.
5
@FC1899Barca Moim zdaniem Leo w City bedzie grał inaczej tam ma rozgrywających jednych z najlepszych bedzie tylko mega dodatkiem.
0
Czyli liderem naszego zespołu zostanie Griezmann,tzn najlepszym zawodnikiem.
Ciekawe dla kogo 10 będzie.
0
@Robert1603 Ale była by historia,gdyby Ansu wskoczył w buty Leo.
0
@lucca87 Niestey prawdopodobnie nic nie dostaniemy.
0
Jak myslicie dlaczego Guardiola dłuzej trenuje City od Barcy?
1
@Ghotti Skąd wy wiecie,że Messi ustala skład?
Przeciez odszedł Eto,Pedro,Iniesta,Xavi,Alves a Messi dalej tu był.
Moim zdaniem nie chodzi tu o kolesiostwo a o projekt sportowy ktory jest po prostu przeciętny.
0
@icccc Za*ebistego mamy prezesa nie ma co
5
Odejscie Neymara przy odejsciu Messiego to nic.
0
@Tomek54321 do którego? To sorry bo mi się wydawało że do połowy wrzesnia.
0
Okienko transferowe w tym roku jest krótkie,wiec kiedy my sprowadzimy zawodnikow w zastępstwie Leo i Suareza?
Oprocz Lautaro to innego napastnika na rynku nie widzę, City Jesusa nie puści no chyba,że Messi za darmo nie odejdzie to ewentualnie w rozliczeniu. Za Leo też by się ktoś przydał tylko pytanie kto.
0
@tbas 2011 byli w finale LM, tutaj głowną przyczyną jest odejscie trenera legendy.
0
@natanvip Ja myślę,że tu nie chodzi o kolegów tylko o to,że klub ma słaby projekt sportowy.
5
Dlatego Cou wraca będzie grał na 10.
1
Guardiola stworzył potwora i teraz on prawdopodobnie wraca pod skrzydła ojca.
Cieżko będzie ogladać Leo w innej drużynie.
Kto by pomyslał,że tryplet tak zaslepi socios a Barto swoimi rządami doszczętnie zniszczy Barcelonę.
Nie dziwię sie Messiemu chce wygrywać trofea a u nas niestety zbyt kolorowo nie ma, człowiek moze się jeszcze łudzic,że to zagrywka aby cały zarząd podał się do dymisji.
0
@BarcaInfo Czyli to prawda jednak :-(
0
@myscooter Gdyby zgodził się znacząco obniżyć pensję to mozliwe.
Przypuszczam,że w takim LFC czy Bayernie to nie miałby wyjscia i wiedzialby na co się piszę.
2
Czyli co to koniec tej pięknej historii?
Syn wraca do ojca. ( Guardioli ).
0
@myscooter Ewentualnie jezeli zgodzi się na obniżkę pensji to moze Bayern,LFC czy Juve bo nie wyobrazam sobie go w druzynie nie aspirującej do wszystkich pucharów.
0
Nie widzę Messiego w MU czy Interze tam też ciezko z pucharami.
Pytanie gdzie? City? PSG? Czy jeszcze inny klub.
Bartomeu dymisja nie widzę innej opcji.
0
@Pilka_jest_okragla Ehh szkoda,ale co zrobić chłopak chce zdobywać trofea a na razie tu burdel jest.