0

Skoro Bartomeu jest obecny to mam nadzieję,że na konferencji powie coś wiecej a nie bedzie ukrywał tematu Messiego

0

@mariosss20 Bale nie zna jezyka i mu to nie przeszkadza, zresztą na naukę nigdy nie jest za późno.

0

@geass Moim zdaniem Messi liczył od 2017,że projekt będzie lepszy,aż w końcu powiedział dość i nie ma co mówić bo od 3 lat ciągnał ten wózek.
Jak odejdzie nie bedę miała mu za złe za to co zrobił dla Barsy przez te wszystkie lata,bedzie po prostu bardzo smutno a jemu potrzeba życzyć wszystkiego najlepszego w nowym klubem.

Dziwi mnie tylko to dlaczego piłkarze po meczu z LFC nie zrobili kompletnie nic aby wyleciał ten pożal się prezesik.

1

@Majkel34 Dokładnie on od 2017 ratował ten statek ile mogł.

0

@geass Messiego nie ma co porównywać z Neymarem. Leo jest legendą tego klubu był tu od dzieciaka a Neymar zaledwie 4 lata

1

@Hanok tak samo uważam.

0

@Ghotti Też tak uważam dziwnie by to wygladało,że Cou wracajac z wypożyczenia zgarnia 10.

0

@Woland10 Gdyby Leo miał w Barcy super rozgrywających to by się tak nie cofał.
Też mnie to ciekawi.

0

Jak nie dostaniemy kasy za Leo to mamy przegwizdanie kim go zastąpimy? Trincao
No chyba,że Cou odpali.

0

@Ghotti Cou najlepszy? Czy 10
Super by było gdyby Filipek jednak odpalił.

5

@FC1899Barca Moim zdaniem Leo w City bedzie grał inaczej tam ma rozgrywających jednych z najlepszych bedzie tylko mega dodatkiem.

0

Czyli liderem naszego zespołu zostanie Griezmann,tzn najlepszym zawodnikiem.
Ciekawe dla kogo 10 będzie.

0

@Robert1603 Ale była by historia,gdyby Ansu wskoczył w buty Leo.

0

@lucca87 Niestey prawdopodobnie nic nie dostaniemy.

0

Jak myslicie dlaczego Guardiola dłuzej trenuje City od Barcy?

1

@Ghotti Skąd wy wiecie,że Messi ustala skład?
Przeciez odszedł Eto,Pedro,Iniesta,Xavi,Alves a Messi dalej tu był.
Moim zdaniem nie chodzi tu o kolesiostwo a o projekt sportowy ktory jest po prostu przeciętny.

0

@icccc Za*ebistego mamy prezesa nie ma co

5

Odejscie Neymara przy odejsciu Messiego to nic.

0

@Tomek54321 do którego? To sorry bo mi się wydawało że do połowy wrzesnia.

0

Okienko transferowe w tym roku jest krótkie,wiec kiedy my sprowadzimy zawodnikow w zastępstwie Leo i Suareza?
Oprocz Lautaro to innego napastnika na rynku nie widzę, City Jesusa nie puści no chyba,że Messi za darmo nie odejdzie to ewentualnie w rozliczeniu. Za Leo też by się ktoś przydał tylko pytanie kto.

0

@tbas 2011 byli w finale LM, tutaj głowną przyczyną jest odejscie trenera legendy.

0

@natanvip Ja myślę,że tu nie chodzi o kolegów tylko o to,że klub ma słaby projekt sportowy.

5

Dlatego Cou wraca będzie grał na 10.

1

Guardiola stworzył potwora i teraz on prawdopodobnie wraca pod skrzydła ojca.
Cieżko będzie ogladać Leo w innej drużynie.
Kto by pomyslał,że tryplet tak zaslepi socios a Barto swoimi rządami doszczętnie zniszczy Barcelonę.

Nie dziwię sie Messiemu chce wygrywać trofea a u nas niestety zbyt kolorowo nie ma, człowiek moze się jeszcze łudzic,że to zagrywka aby cały zarząd podał się do dymisji.

0

@BarcaInfo Czyli to prawda jednak :-(

0

@myscooter Gdyby zgodził się znacząco obniżyć pensję to mozliwe.
Przypuszczam,że w takim LFC czy Bayernie to nie miałby wyjscia i wiedzialby na co się piszę.

2

Czyli co to koniec tej pięknej historii?
Syn wraca do ojca. ( Guardioli ).

0

@myscooter Ewentualnie jezeli zgodzi się na obniżkę pensji to moze Bayern,LFC czy Juve bo nie wyobrazam sobie go w druzynie nie aspirującej do wszystkich pucharów.

0

Nie widzę Messiego w MU czy Interze tam też ciezko z pucharami.
Pytanie gdzie? City? PSG? Czy jeszcze inny klub.
Bartomeu dymisja nie widzę innej opcji.

0

@Pilka_jest_okragla Ehh szkoda,ale co zrobić chłopak chce zdobywać trofea a na razie tu burdel jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?