Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! Czas tych starszych zawodników dobiegł końca,nie dają rady.
Spoko,to dalej niech zarząd stawia za nazwiska a my dalej ekscytujmy się kolejną 8 do kolekcji.
1
@Bykunn można było by dac mu szansę koło De Jonga.
Akurat o Busim bo jest za słaby,biega jak woz z weglem a prawdopodobnie bedzie waznym zawodnikem.
2
@Bykunn Busi bedzie grał a jest cienki i nadaje się co najwyzej do sredniaka jakiegoś.
3
Gdzie ta rewolucja?
Jak człowiek ma się nie denerwować skoro widzi,że nasz jeden z najlepszych pomocnikow ( i do tego bardzo obiecujący) ma odejsc na wypożyczenie.
Niby w czym ten słaby Alena jest lepszy? On nawet w Betisie był przecietny to o czym my mowimy.
Żadnej rewolucji nie bedzie,dalej te stare grzyby będą stanowily o sile zespolu,moze jak dostaną kolejna 8 to wtedy odejdą.
8
Bayern super,ale stwierdzenie,że bedą dominowac Europe jest co najmniej przesadne. Rok wstecz o LFC była ta sama gadka.
1
@Suzu Jest lepiej rokujacym,ale tam bedzie miał bardzp cieżko wskoczyć do 1 skladu a u nas tylko przecietniak Semedo i zapchajdziura ( oczywiscie na przyzwoitym poziomie ) Roberto.
0
Ale mamy rewolucję Bartka nie ma co, chyba faktycznie zostanie zapamietany jako ten najgorszy prezes.
Dobrze,że mamy chociaż kilka młodzików, może to oni dostaną szansę.
Co do Desta to szkoda bo Semedo to przeciętniak a Roberto to tylko dobry zapchajdziura.
0
@DaPi
1.Messi
2.Raul /Casillas
3.Cantona/Giggs
4.Lampard
5.Gabi
6.Silva
7.Maldini
8.Zanetti.
9. Henry
10.Gerrard
11. Silva
12.Del Piero
13.Muller/Beckenbauer
14. Sammer.
0
@SHIBA szkoda,może jeszcze zmienisz zdanie.
Trzymaj się tam i wszystkiego dobrego dla Ciebie.
0
@Ghotti Prawda jest taka,że jezeli ten sezon pojdzie na straty to Messi odejdzie.
Nie wiem czym kierował się zarząd zostawiając zawodnika ktory jasno powiedział,że nie ma chęci brać udziału w nowym projekcie Barcy.
Chyba tym,żeby go godnie pożegnać.
0
@Ghotti Mogli Leo sprzedac a tak za rok Messi odejdzie za darmo.
0
@HansLanda 16 lat to może akurat masz ty.
Pozdrawiam.
0
@Bykunn Dobra poniosło mnie trochę z tym stwierdzeniem o socios.
4
@HansLanda Ogarnij się piszesz o dzieciarni a sam dajesz xd.
Nie musisz brac wszystkiego dosłownie a poza tym skoro są socios to mogli by coś zrobić chyba,że mają na to wszystko "wywalone jaja".
2
@Cadafaz To nie są socios, prawdziwi miłośnicy Barcy by na to nie pozwolili.
1
@Hubso no faul,ale Polak już lezał po tym ciosie wiec wiadome było,że Amadeusz.
2
Bartomeu mysli, że zostawiając Messiego ( mimo jego woli ) dostanie oklaski? Ten prezydent to jest smiech na sali Leo powiedział wyraźnie,że zostaje tylko z tego powodu aby nie sadzic się z Barcą. Mogli się dogadac,że za jakas realną sumę przejdzie do City czy do innego klubu.
Ja się pytam jacy piłkarze będę chcieli tutaj przychodzić skoro zatrzymujemy zawodnika wbrew jego woli,śmialismy się z PSG a sami nie jestesmy lepsi.
Po drugie z tym Luisem to juz nawet smieszne nie jest, jak może przechodzić im przez głowę,żeby wypłacić mu kontrakt i puszczać go za free... Na dodatek nie mając innego napastnika.
Co do Leo to i tak uważam,że po tym sezonie odejdzie. Szkoda tylko,że nie powtórzył słow Neya o tym,że Bartomeu to klaun.
2
Nie rozumiem Bartomeu, nawet jak Leo zostanie to za rok odejdzie za darmo, przeciez on jasno daje do zrozumienia,że nie chce być częścią nowego projektu.
4
@skakun95 Niby sezon przecietny Luisito a liczby wysmienite jestem tego samego zdania.
5
@Maciek1983 Nie zejdziemy z pensji bo mu ją wyplacimy tylko z tym,ze on juz bedzie w innym klubie. To chyba lepiej aby został bo wychodzi na to samo.
0
@skakun95 Co za patola z tego zarządu ktos się dziwi,że Messi chce odejsc czy piłkarze nie chcą tu przychodzic jak widzą taki cyrk.
Płacic pensję i go puścić do przeciwnika a w nagrodę Luis ładuje gola Barcy w LM i papa.
Wielkie brawa dla tych mistrzów.
5
Ramos zabrał gola Fatiemu
0
@cules100pro Przecież on nie chciał Bartomeu go nie pusci dlatego zostaje.
0
@ChampionLW Dlaczego ma byc słaby? Bedzie sabotował czy jak?
1
@Borneo Bez przesady miał kontuzje na poczatku sezonu zreszta koledzy wogole mu nie pomagali .
0
@kkbarca To on nie chciał byc zmiennikiem.
10
@NeroTFP Wystarczy chodzic na treningi aby byc bogatym ;-)
0
@NaFazieHitman Szkrzydłowi :-), ale mam nadzieję że bedzie jak najmniej transferow 30stek.
4
Pjanic, Gigi nie ma co.
Miała byc rewolucja a to są zawodnicy na 2/3 lata.
Puig i De Jong tylu młodych pomocników mamy reszta jest raczej bliżej konca kariery.
0
@BarcaInfo jak po 3 latach dalej będzie w sztosie to może zostać w City czy jak to wygląda.