O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Arsenal Londyn
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 3469
  • Liczba komentarzy 3241
  • Polecenia 5527

Komentarze

16

@juliacicha nie da rady już dodać tej asysty https://www.youtube.com/watch?v=Q_bVNPXuq4c ? Piękne podanie Roberto, dziwne że wszyscy o tej asyście zapomnieli.

8

@AntoineGriezmann Chyba sobie żartujesz. To był chyba jego najgorszy sezon odkąd przyszedł, nie licząc wstępnego 13/14. Bardzo irytujący, nieskuteczny, cofający się z piłką pod koło środkowe, liczący na faule, przetrzymujący piłkę. Pod koniec sezonu miałem dosyć jego gry. Ileż on zmarnował genialnych podań od Leo. Jego najlepszy sezon w Barcy to 14/15 i 15/16. Najlepszy rok to zdecydowanie 2015.

0

@Midast Przecież na necie każdy mecz można znaleźć.

0

@smiatuniu Hehe taktyczny

0

@chrissssty69 Nie mamy szans w takiej formacji przy dzisiejszym futbolu. Jeśli chcesz grać takim diamentem to potrzeba piekielnie wybieganych i ofensywnym bocznych obrońców robiących za wahadłowych. Nie da się grać obecnie bez skrzydeł. Z Neymarem już prędzej, ale wtedy ta pozostała dwójka w pomocy to muszą być cyborgi w stylu Kante. My nie mamy ani jednego takiego zawodnika.

Zobacz wszystkie

112

Nie zrozumiałeś :) Jak się odwrócisz do kobiety to odslonisz swój tył na niebezpieczny wjazd :/

79

A co osiągnął w trenerce Guardiola przed prowadzeniem Barcelony? A Enrique, Rijkard? Cruyff przed objęciem Barcy zdobył tylko dwa razy Puchar Holandii. Gdyby tacy ludzie jak Ty zarządzali klubem to ten klub nic by w historii nie osiągnął.

65

Czemu Barca nie złożyła donosu na Espanyol, że ich ,,kibice'' obrażają zawodników Barcy? Zero postawienia się, zero walki ze strony naszego zarządu.

55

Jakim cudem skoro na koniec 2017 roku Barca miała najwyższe przychody ze wszystkich klubów.

55

Tak to jest gdy przez 2 lata trener olewa gre kombinacyjna, wymiennośc pozycji, schematy w rozegraniu, ciągły ruch bez piłki. Gramy na zasadzie niech ktoś cos zrobi indywidualnie bo inaczej sie nie da. Przecież gra totalna w Barcelonie umarła juz dawno. Z tym trenerem Neymar to obowiązek.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?