Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Mi obiło się o uszy,że możliwy transfer do giganta,ale coś ucichło. Bayern chyba był zainteresowany.
2
@AFA Ja to bym chciała,aby Scaloni zaczął stawiać na Garnacho i Soule.
Trzeba odmładzać skrzydła. Nie mówię od razu,ale powoli.
Jak mam być szczera Garnacho w formie to chłopak na pierwszy skład.
Soule w pierwszej części sezonu we Frosi bardzo mi się podobał. Znakomity drybler a i teraz w Romie powinien wskoczyć na wyższy poziom.
Jedynie gdzie jest starszy zawodnik to LO,ale liczę na Barco,że się rozwinie na miarę godnego reprezentacji.
1
@FcPortoFan1999 On jak się spisuje?
Bo śmieszy mnie powołanie Guido kosztem Alana.
1
@FcPortoFan1999 Varela ma kapitana? Czy mi się przewidziało?
1
@FcPortoFan1999 literówka
2
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Nico Gonzales w Juve.
Ja zawsze wolałam kogoś innego w pierwszej 11 Argentyny. Gonzalez wydawał mi się jednowymiarowy,ale skoro Scaloni na niego stawia to musi mieć to coś.
Ja ogladałam w zeszłym sezonie tylko parę spotkań Nico w lidze Włoskiej.
Poczynił postępy? Jest bardziej przebojowy?
Obstawiam,że obecnie będzie miał pierwszy skład po zakończeniu Angela.
Ewentualnie Garnacho może wskoczyć jak będzie w formie bo nie ukrywam,że Alejandro według mnie to może być wybitny zawodnik.
Co ciekawe weszłam na stronę Juve i o dziwo ich kibice są bardzo zadowoleni z transferu Nico. (Obowiązek wykupu).
0
Czy jak mam telewizję Cyfrowy Polsat to za Polsat Box Go się płaci?
Jeżeli chce sobie na telefonie ogarnąć?
1
@Lionel_Messi10 Mam nadzieję,że Colo pierwszy skład w Sevilli i Paź w Como.
0
@mkord dlatego dałam tam pytajniki.
Nie z internetu tylko tu pisali o Sinnerze jak już coś.
1
@agaFCB Terese Johaug miała dyskwalifikację jak się nie mylę na 2 lata za balsam do ust.
Lubię Sinnera,ale tak naprawdę Halep czy inni mogą czuć się pokrzywdzeni.
Prawdę zna tylko Sinner.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AFA Wiem wiem. Chodziło mi o to,aby jego kariera tak się potoczyła.
Mi Atleti kojarzy się z niewyplałem Felixa,ale obym nie miała racji.
0
@Eric_Abidal_22 Kilku też było co nie dało rady.
2
To ile obstawianie goli i asyst Juliana?
@mekston @AFA @Lionel_Messi10
Juliana bardzo lubię,ale patrzę trzeźwo i Atletico według mnie to dla niego krok w tył tym bardziej,że większość napastników miała tu problemy a i gra ich jest defensywna.
Obstawiam,że zrobi 20g/a.
Goli z 10-12. Tak mi się wydaje. City robił po 30g/a albo i lepiej ale City to klub 3 półki wyżej w ataku od Atleti.
Może i nie przepadam za PSG,ale moim zdaniem to byłby lepszy ruch dla Juliana.
Pierwszy skład,ofensywna gra a do tego mógłby wskoczyć na wyższy poziom.
Oczywiście mam nadzieję,że się mylę i Julian pójdzie w ślady Kuna a Atleti będzie tylko przejściówka do Topowego klubu,gdzie będzie grał pierwsze skrzypce.
1
Podobno CR nie jest zadowolony w Arabii. Może na skrzydełko przyjdzie.
Wpasował by się poziomem i jeszcze zrobiłby króla strzelców.
1
@VegetaPolska Podstawowy reprezent kraju xd jakiego kraju? Turcji?
Wiadomo,że Arda jest lepszy,ale ktoś z Arda,Cama odejdzie tym bardziej,że jest Jude,Valverde,Tchou.
Wątpię,aby taki Guler chciał być zmiennikiem.
To jest coś jak Alvarez odszedł z City grał dużo więcej od Gulero i to o szmat czasu,ale nie chciał być tym drugim.
Jak Guler chce być jednym z Topowych to powinien zrobić to co Oddegard.
Real zespół duzo młodych.
1
@Lionel_Messi10 Nico Paz wyrozniał się w meczu tym co dostał szansę a i tak out.
Zaraz Out zrobi Guler.
Dla mnie to dziwne,że nie dają szansy zawodnika,którzy dobrze się spisują.
1
@AFA Equi zaprzepaścił karierę moim zdaniem. Odejście dla hajsu. Chyba,że za 2 lata przeniesie się do Europy.
Guido kosztem Alana Vareli śmiech na sali. Varela w przyszłym roku prawdopodobnie przenosiny do giganta bo w tym roku już były kontakty z Bayerem. Zresztą on od kopa wszedł w ten sezon i został zawodnikiem meczu ostatnio to był chyba mecz pucharowy.
Pezella kosztem Mediiny też ciekawe.
Dobrze,że Soule powołał.
Ja czekam na powołanie Valentina Gomeza z Velez. Bardzo dobrze się zapowiada i jest filarem obrony.
2
@Salchent Piękny skład na 6-8 miejsce w lidze.
Ja bym jeszcze Douglasa ściągnęła czy Sergi Sampera.
Jest podobno jeden 39 letni skrzydłowy z Arabii,który nie jest zadowolony.
Idealny dla Barcelony i kapitanem by go mianowali.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ojczulek może coś zdziałac.
1
@rasta212 Ma czekać 10 lat? Ja na jego miejscu to 3/4 lata bym poczekała i tyle.
Sorry,ale kariera jest najważniejsza.
0
@MesQueUnClub96 Gdzie się wybiera do MLS? Czy Sporting?
1
Ciekawe czy Barcelona stanie się "wylęgarnią gwiazd" dla innych klubów.
Póki co sytuacja finansowa wskazuje na tak.
Yamal poczeka te 2/3 i będzie ewakuacja do PL a może i do Realu. (Jak nie będzie Barca nic wygrywać)
Jedynie pewnym to można być Gaviego.
Zawodnik,który może być jednym z najlepszych pomocników a sercem za Barca i zostanie takim Tottim.
0
@Murazor Myślisz,że taka sytuacja nie zmusi Yamala i resztę tych młodych zdolnych do odejścia?
Już widzę jak Yamal będzie czekał 10 lat na konkurencyjna drużynę.
0
@Safrani sprzydał by się taki strzał w pysk. Socios niech wypierniczaja a przejmuje to inwestor.
Myślisz,że Yamal i inni będę grać w takim klubie?
0
@tbas To sprzedać w cholerę gorzej nie będzie. Te socios to tylko kula u nogi.
Pomyśleć co by było gdyby taki szejk z City zawitał (ogarnięty).
0
Nic się nie zmieni dopóki Barca będzie w Top3 LL.
Może taki sezon,gdzie Barcelona zajmuje miejsce od 6-8 byłby dobry. Brak kwalifikacji do pucharów Europejskich i sezon bez trofeum.
Wtedy być może to całe śmieszne socios by otworzyło oczy.
Najlepiej trafić na kogoś takiego kto jest w City czy Newcastle z nieograniczonym budżetem i odkuć się na dobre.
Pół środkami będzie tak co sezon. Taki UTD czy Chelsea ma miliony ale nie mają ogarniętego zarządu tylko kupują co popadnie.
Myślę,że Barcelona mając pieniądze wykorzystała by je dobrze i z głową. Tylko niech w końcu obejmie ktoś ją z głową na karku.
Co do Gundo nawet nie skomentuje. Najlepszy pomocnik w zespole i musi odejść. Śmiech na sali. Szkoda,że zmarnował rok w Barcelonie. Mógł w City pograć że 2 lata i kilka trofeów by wpadło.
Nie można wypchnąć takiego szrotu jak De Jong itp.
Kupili Tygrysa z Brazyli za 40 mln który nawet nie dostał poważnej szansy i odejdzie za połowę mniej. 20 mln w błoto a niby tak nie mają funduszy.
Nie wiem czy nie lepiej,aby były konkretne bęcki w tym sezonie. Może to jedyny ratunek dla tego klubu aby w końcu socios otworzyli oczy.
1
@Kengo USA ma wywalone na piłke nożna i śmiem twierdzić,że z pewnością dużo osób nie wie tak jak my o drużynach bejsbolowych,NFL czy NHL.
10
To Gundo przychodzi tutaj z najlepszego obecnie klubu na świecie i chce pomóc Barcelonie a oni go wypychają?
Ja tylko widzę nadzieję w Pique albo w kimś takim jak prezes City.
Śmiech na sali. Lamine,Gavi i reszta młodych ( tych,którzy okażą się znakomici ) odbija z tego klubu.
Ci co mają parcie na trofea na pewno tu nie zostaną. Klub stanie się takim Sociedad,Dortmundem.
Dobry klub,ale tylko na dobrych piłkarzy do robienia gwiazdy i oddawania.
1
Gundo zrobił błąd odchodząc z City. Tam pograłbym z 2/3 lata na dobrym poziomie.
Teraz pewnie pluje sobie w brodę.