0

Dziadek Modric 39 lat robi co chce.

0

@Rust_Cohle Co mnie obchodzi czy wyluzowana czy nie.
Fakty są takie,że Nunez jest Darwinem i Kalvinem.

0

@Rust_Cohle Od Ciebie czego wymagać? Ten twój Topowy Nunez nawet w swoim prime tym co był Suarezowi z brzuchem może buty wiązać.

0

@Rust_Cohle Wiesz najlepiej.
Urodzeni w 80 roku i wcześniej twierdzili,że nie będzie nikogo lepszego od Maradony.
Kiedyś twierdzili,że Schumacher to GOAT F1. Graff miała być najlepszą w historii.
Rekordy zawsze są podbijane bo świat idzie do przodu. Jaki rekord olimpijski przetrwał czy jakikolwiek 100 lat temu?

@mekston ja też uważam,że zawsze tak jest. Rozwój idzie do przodu. Bubka miał być rekordzista każdy tak myslał a wyszło jak zawsze.
Rekordy są po to,aby je bic.

Nie mówię,że będzie lepsza rywalizacja na 100%,ale jest taka możliwość tym bardziej,że świat idzie do przodu i są nowe metody treningowe itp.

0

@adamek20151 Pewnie będzie. No to każdy mowił,że nie będzie lepszego od Pele a był Maradona itp.
Dawniej też tak się mowiło a świat jest taki ,że za 200 lat to wszystkie rekordy mogą być pobite.

0

@Faro Jak może być za Realem a gra w Barcy? Wątpię,że mówi na treningu jestem fanką Realu. Teraz jak poznała prywatnie chłopaków jest pewnie jak Isco.

0

@Faro Była za Realem coś jak Isco.

0

@FcPortoFan1999 Mecz wcześniej zmiotła z planszy rywalkę.
Daria musi jej pomóc coś jak z Carlosem chyba.
Plus forma spadła.

0

@FcPortoFan1999 Plus taki,że Iga w wieku 23 lat ma 5 szlemów a Saba w wieku 26 3 szlemy.
Iga tak na dobrą sprawę ma rok jeszcze do pierwszego szlema Saby.
Mam nadzieję,że Igulec rozwinie skrzydła bo możliwości ma.
Tytułów więcej od Sabalenki i ogólnie lepsze wyniki. Fajnie jakby to nie była krótka kariera tylko długo i utytułowana.

0

@BorzyKrzys Nigdy nie będzie tak samo mówiono w czasach Pele czy Maradony.

0

@FcPortoFan1999 Tak,ale US Open Iga spokojnie może wygrywać.
Wystarczy mieć formę jak na RG.

0

@FcPortoFan1999 Pewnie tak będzie chyba,że złapie dołek jak to z nią zazwyczaj bywa. Każdy łapie dołek ona IGA i inne.

0

@Encore Jeszcze co by nie mówić to te 1000 Iga też wygrywa na twardych i to połowę jakoś ma z 23 turniejów. To nie tak,że ona nie umie grać tylko musi odpowiednio z Formą trafić.
Kojarzę,że ona po Wimbledonie mowiła,że jest już zmęczona sezonem.

0

@Encore Świątek jakby miała taką formę jak na RG to mogła by wygrać US Open.
Moim zdaniem Iga w formie to na US Open miała by równe szanse z Sabalenka.
Ciekawe jak będzie na AO może w końcu Rybka wygra.

Też mnie to zastanawia jak będzie z Iga. Czy to tylko RG będę i sporadycznie US Open czy będzie coś jeszcze.
Aryna niby 3 lata starsza od Igi.
Ona miała pierwszy szlem w wieku 24 lat. Czyli starsza niż obecnie IGA.

1

Sabalenka ładnie 3 szlemy już ma a na AO faworytką.

0

@Encore Ciekawa jestem jak by u Guardioli się rozwinął.

1

@MesQueUnClub_87 Ja tam zimę lubię,ale lato najlepsze jest.
Dla mnie gorące lato i śnieżna zima to marzenie.

0

@Lionel_Messi10 No mam nadzieję.
Ostatnio oglądałam obszerny skrót i oni bez Leo grali pięknie.
Po tylu latach 2015-2020 w końcu ta reprezentacją wszystko wygrywa.

1

@Simp Na wędkę nie złapiesz.
Nudny jesteś. Zresztą zaczepiasz na internecie innych po co? Takie nudne życie w masz w realu? Chyba tak.

3

@Rastafarnianin Później znowu narzekanie,że za zimo.
Dla mnie powinno być solidne lato i solidna zima. Każdy byłby zadowolony.

3

@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Dlaczego Pezzella jest kosztem Mediny czy Quarty?
Nie wspominam o tym,że w miejsce Guido powinien wskoczyć Varela. Brak Palaciosa kosztem Equi? Przecież Fernandez przechodząc do Arabów wypisał się z poważnej piłki.

Jeszcze rozumiem,że wział młodego Simeone za Correa pewnie na sprawdzenie.

0

@Simp Typie to akurat było jak Vini kopał się po czole a Neres był giga.

To tak jak byś powiedział,że Ansu to znakomity zawodnik w 2020 roku a teraz cień samego siebie.

2

@AFA Ja bym chętnie zobaczyła Garnacho w pierwszym składzie.

6

@AFA On to ogór w tej Brazyli jest.

2

@AssisMoreira Chyba Lucianus Kapciarski.

2

@sen araneus trifolium znalazłam już.
Dzięki za odpowiedź.

1

@sen Nie.
To w ogrodzie było,ale pierwszy raz coś takiego widziałam. Dosyć duży i tułów okrągły wypukły (bardzo).

7

Neymar w wieku 23 lat to nie miał już koło 50 goli w repce Brazyli?
Patrzę a Rodrygo troszkę tylko lepiej od Viniego 7 goli.
Gwiazdy Realu te Brazylijskie coś słabo w reprezentacji.

3

Wie ktoś co to za pająk z białym tułowiem okrągłym wypukłym? Taki duży.

1

@PatrychoO Wogole mi wyświetlił się post na Twitterze,że jego kobieta powiedziała to słynne bobo Leo Messiego do Holendrów a Cr się śmiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?