1

@partymaker Taki Real ma praktycznie samych murzynow (fizyczni i szybcy).
Nie grają ładnie,ale skutecznie.
Ewentualnie City moim zdaniem jest od nich lepsze. (Twierdzę tak dlatego,że grali dużo lepiej a karne wyłoniły finalistę).
Hiszpanie udowodnili,że technicznie można ich zajechać i bardzo dobrze.
Ciekawe czy teraz tylko na fizyczności będzie bazowało i co będzie za 50 lat.

2

@Ojciec5tkidzieci Neymar moim zdaniem to dużo lepszy piłkarz od Viniego.
Wogole to nie wiem czy jakikolwiek zawodnik z obecnej Barcelony czy Realu łapał by się do składu Barcelony czy Realu dekadę temu.
Oprócz Courtoisa czy Daniego.
Noi ten Mbappe,ale pamiętam Bale tego z prime to był znakomity zawodnik.

Mbappe dla mnie to zawodnik,który bazuje na szybkości. On nie będzie długowieczny jak Ci co posiadają bajeczna technikę.

11

Real ma bardzo dobrą pakę zawodników,ale mówienie,że to paczka rodem z Fify to gruba przesada.
Barcelona po prostu tak zdołowała głośnymi nazwiskami i tak się wydaje,że Real ma skład rodem z Fify.

Ronaldo,Benzema,Bale
Case,Kroos czy Modric w prime to był dopiero skład.
Obecnie to Mbappe może by wskoczył za Bale. Chociaż Bale w prime to był znakomity zawodnik.

To nowe trio to nie ma podjazdu do BBC a co dopiero do MSN.
Pomoc też dużo grosza niż CKM.

Dla mnie Ramos w Prime i Varane to też byli lepsi zawodnicy od Rudigera i Militao.

Nie ukrywam,że paczkę mają znakomitą,ale daleko temu do prime Barcelony czy Prime Realu z ostatniej dekady.

0

@parpe Przesada,że mają skład z Fify.
To co powiedzieć o BBC czy Case,Tonim i Luce?
To było dopiero monstrum.
Obecnie to tylko Mbappe za Bale może by wskoczył.

1

Mówi się,że Real ma pake rodem z Fify.
Moim zdaniem BBC plus Case-Modric-Kroos to była dużo lepsza paczka.
Jedynie Mbappe wskoczył by do pierwszego za Bale.

1

@BorzyKrzys Młody kibic.

1

@Luciano99 Luciano pracujesz w prasie?
Tak myslałam,że warsztat to przykrywka.

5

Omar (Na Twitterze) ????️: "Spotkałem Messiego w restauracji w Miami. Miałem na sobie koszulkę Real Madryt. Powiedziałem sobie, że nie mogę odpuścić tej chwili. Zrobię sobie z nim zdjęcie, ale bałem się, że odmówi, bo miał na sobie koszulkę Real Madryt. Podszedłem do niego i nieśmiało się na niego gapiłem. Potem powiedział:

"Co się dzieje? Chcesz zdjęcie? Powiedziałem, że tak. Powiedział: "W porządku. Dlaczego jesteś nieśmiały? 'Powiedziałem: 'Bo mam na sobie koszulkę Real Madryt'. Powiedział: 'Ja też mam koszulki Real Madryt. Kiedyś zamieniałem się z graczami. Nawet jeśli mnie nienawidzisz, zrobię sobie z tobą zdjęcie i zrobiłem sobie z nim zdjęcie i wyszedłem. Jej reakcja mnie zszokowała i uświadomiła mi, że to prasa tworzy nienawiść pomiędzy graczami i drużynami, ale rzeczywistość to coś innego"

Kibice Realu (Hiszpanii) uwielbiają np Yamala.
Chłopak ma rację.

1

@FCB_dimiC Napięty grafik a zresztą nie ma się formy cały czas.
Dalej jest młoda niech się rozwija i pracuje.
Jednak to polfinał jest,więc słabo jakoś nie jest patrząc,że dla niektórych to sufit.

0

@MesQueUnClub96 Napięty grafik. Zmęczenie a do tego każdy ma gorszą formę. Nikt nie jest robocopem.
Carlos od Wimbledonu też słabiej,chociaż lepiej od Igi.

3

Santiago Castro w pierwszym składzie Bolonii.
Pokładam w nim duże nadzieje.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Później liczę na debiut Soule.

2

@KacperVEB City jeszcze oni od paru lat finały albo polfinały.
Co by nie mówić to w zeszłym sezonie w półfinale były karne,więc to losowość była.
Dla mnie te dwie drużyny są najlepsze.

2

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję.
Dla mnie Laporta out i w końcu ktoś ogarnięty.

1

@FcPortoFan1999 Zobaczymy.
Wtedy nikt nie przypuszczał,że Ajax stanie się średnim klubem.
Każdy raczej myslał,że to dopiero początek wielkiej historii.

5

Grały tu wielkie gwiazdy a obecnie ten klub to jedna wielka parodia.
Ja tam obstawiam,że Yamala za 2 lata nie będzie już w Barcelonie.
Nie zdziwię się jak wszyscy młodzi i zdolni odejdą.
Yamal to chłopak,który będzie chciał zdobywać trofea i mieć konkurencyjna drużynę.

Nawet mnie nie zdziwi jak Barcelona stanie się Ajaxem. Czyli już tylko historią w rozgrywkach Europejskich i średnim klubem.

Jak takie ogromne długi mają to jak chcą rywalizować? Za 10,15 lat odbudowa?


To co robią z Gundo to już hańba.
Może 5 meczy z udziałem Barcy obejrzę w tym sezonie z ciekawości czy coś ruszyło.


0

@Benz Też tak uważam.
Co by nie mówić Madryt jest dumą Hiszpanii. Obstawiam,że Hiszpan wolałby Yamala czy Rodriego.

Dziwnie dla mnie zresztą wygląda ta 11. Same murzyny praktycznie.
Fajnie było jak grał Guti,Gago i w ogóle.
Teraz jakoś całą 11 prawie czarnoskórzy.
No,ale cóż Francja z olimpiady zadowolona. Zobaczymy za 50 lat jak będę stanowić 50 procent społeczeństwa czy też będę zachwyceni.
Redondo,Guti,Raul grali pięknie a teraz fizyczność. Ciekawe co za 50 lat będzie.

1

Real jak Francja.
Grająco jak i kolorystycznie.
Może i nie będę zdobywać LM kilka pod rząd,ale wydaje się,że ciężko będzie komukolwiek ich pokonać.
Chyba,że zbiór gwiazd zacznie imprezować.

Póki Perez będę najlepsi. Dziadek ma z 80 lat,więc trochę jeszcze posiedzi.

0

@Benz Murzyni są fizyczni a do tego szybko biegają (prędzej te drapieżniki w centki).
Tak na poważnie to piłka jest fizyczna obecnie a w Realu 11 praktycznie Nyga.
Francja sami czarnoskórzy i prawie na każdym turnieju polfinał/finał.

0

@Benz Wogole to trochę szkodą,że w Realu oprócz Daniego nie gra żaden Hiszpan.
Praktycznie w 11 same murzyny. Co to się stanęło.
Obstawiałam,że repka Hiszpanii słabo bez Realu w składzie,ale w sumie fajnie,że jest życie nawet bez niego.

4

Może i Real nie gra ładnie,ale nasciągali fizycznych murzynow i wygrywają a to się liczy.
Mam wrażenie,że tylko Hiszpania ze swoją grą była by ich w stanie pyknac. Real to taka Francja.
Hiszpania techniczna by ich igrała,ale tak to ciężko jak i ta Francję tylko młodzi pykneli.

3

@Lionel_Messi10 Na następnych MŚ powinien na spokojnie być w kadrze.

4

@Kapitan hawk Chłopak zapomniał,że Garnacho gra w Argentynie.

0

Widzę,że nawet w ręczna gospodynie przegrały z Norwegią.

3

Curry co za potwór!!!
Brawo USA !!!
17 złoto olimpijskie!

0

@DamianBarcaCule Bo wszyscy zachwycają się Realem czy Brazylią.
LM jest co sezon olimpiada co 4.
Kosmos kim jest USA.

1

USA w kosza ma więcej złotych medali IO niż Real LM.
Kosmos co ta reprezentacją osiagneła.

3

@MesQueUnClub96 Oby USA to wygrała.

0

Kto jutro idzie na wieczerzę do Macrona?
Będę jakieś lizaki tęczowe?

6

Ta Azjatka wygląda jak mężczyzna.
Brawo dla Polki bo niższa o głowę.

0

Amerykanie,Jamajka i te kraje Afrykańskie mają znakomitych biegaczy.
Europa również ma jak Warholm czy Bolke itp.
Ja czekam na kolejną znakomita generację Jamajczykow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?