Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę,że akademia Barcelony daje nam kolejne perełki. Fajnie,że po długich latach posuchy wychodzą tacy gracze.
0
Puig,Bencic i Zheng zawodniczki,które szlema nie wygrały a IO tak.
Ciekawe czy Zheng wygra kiedyś szlema czy będzie miała klątwę jak poprzedniczki.
0
@Stinger_ Echeverri jest filarem River.
Mascherano jest słabym trenerem i taka jest prawda.
Cisza? Nie muszę pisać o nim w kółko.
Co nie zmienia faktu,że jak wszystko pójdzie po myśli to Claudio będzie gwiazdą Argentyny.
Pretensję to do Masche,który wystawił Medine zamiast gwiazdę Porto.
Zauważyłam,że ty piszesz o nich w kółko,więc masz jakiś problem.
@mekston jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to Claudio będzie znakomitym zawodnikiem. Maszcze jest słabym trenerem póki co.
Należy też patrzeć,że dużo zawodników nie pojechało ze względu na zakaz od klubów jak Soule,Barco, Buonanotte,Garnacho,Carboni,Perrone,Gomez,Valentini, Barrenechea,Castro nie mówiąc o Enzo.
1
@Stinger_ Kto powiedział,że nie oglądam?
Ostatni mecz z Ukrainą oglądałam. Nie zawsze człowiek ma czas,ale im kibicuję.
Od zawsze na zawsze!
1
@Stinger_ Napisałam,że nie wszyscy najlepsi grają.
Varela i Diablito nie grają a czemu to nie wiem. Claudio ma ogromny potencjał a Varela jest kluczowy w Porto nawet mowa była o transferze do giganta.
Zresztą Diablito od tego sezonu to kluczowa element w układance River.Nie wiem czym kieruje się Masche,ale to jego sprawa.
Co najmniej dziwi brak najlepszego pomocnika w pierwszym składzie.
4
@Stinger_ Jak byś się doinformował to byś wiedział,że najlepsze małolaty nie grają jak Garnacho,Soule,Barco, Buonanotte itp. bo ich kluby nie puściły.
Trzeba pisać dzień w dzień?
Ja zauważyłam,że ty masz kompleks tej reprezentacji bo póki co to ty o nich więcej piszesz.
0
Widać było jak zeszła z niej presja po wczorajszym meczu.
Zupełnie inna gra najlepszej na świecie.
Chyba tutaj miała większą presję niż na RG. Praktycznie każdy wymagał od niej złota.
Na kolejnych powinna podejść już na dużo większym luzie.
Co ciekawe na RG z Osaką nerwy ze stali były.
4
Brawo Iga!!!
Szkoda wczoraj słabszej dyspozycji,ale i tak jest pięknie. Podniosła się i to jak!
Najlepsza na świecie!!!
Kochamy Cię!
0
Szkoda,że wczoraj Iga miała słabszy dzień.
2
Szkoda,że Iga wczoraj gorszy dzień.
Narzuciła sobie wielką presję tak to złoto było by easy.
0
Za 10 lat na tej stronie będzie debata kto jest GOATem w tenisie.
Alcaraz z 25 szlemami czy ktoś z wielkiej trójki.
1
@michal26 Gorszy dzień. Iga tak naprawdę przegrała sama ze sobą. Prawie 40 niewymuszonych.
0
@Kamiloos Dawniej też bym tak zrobiła.
Wystarczyło,że zobaczyłam ile Topowych zawodniczek się wycofało.
Widocznie dla niż IO są dużo mniej ważne.
Coś jak Olimpiada w piłce nożnej.
0
Moim zdaniem to Iga sama ze sobą przegrała. Masakryczna ilość błędów.
No cóż widocznie Polka lepiej się czuję grając z najlepszymi.
Gorszy dzień,ale Igulec i tak jesteś najlepsza!
0
Moim zdaniem psycha wcale tak bardzo nie zawiodła. Paryż 3 x z rzędu tam presja była dużo większą. Tym bardziej że IO mają dużo mniejsza rangę niż WS.
Nie zawsze da się wygrywać. Czasem przyjdzie gorszy dzień.
Szczerze? Nie wymieniła bym na miejscu IGi ani jednego RG na IO.
1
Kolejne Igrzyska 3 z rzędu wygra zawodniczka,która nie wygrała nigdy WS.
Szok. Wogole to się zasnawiam dlaczego najlepsze na nie nie pojechały?
Taka mała renoma?
Waszyngton 500 bardziej medialny czy o co chodzi.
0
Wygrana ponad 400 stówki.
Marcel pocieszenie.
1
Wygrała pierwszy mecz z Igą w karierze.
Lars Bystel czy jak mu tam było.
Zobaczymy czy klątwa IO nie da szlema nigdy Chince. Tak było w ostatnich 3 na 4 przypadki. Oczywiście jeśli wygra w finale.
0
Najgorszy moment na porażkę po 6 zwycięstwach (100 %).
0
@clyde Teraz był ponad 2.
Przedtem był ponad 4. Pomyslałam i wcześniej przy pierwszym przełamaniu już postawiłam na ponad 4.
1
Co z tą Igą. Na RG to jedna ręką by je pokonała. No cóż 2 kupony na przeciwniczkę postawione.
Ucieszę się jak przegram.
0
No to wlatuje kupon pocieszenia.
Mam nadzieję,że nie wygram.
2
@Cvzx Bo wygrywa?
Sabalenka,Ostapenko i kilka innych myślę,że są bardziej irytujące.
0
@mekston To nie fejk? Nie chcę mi się wierzyć,że Collins powiedziała tak o Idze.
Niby po jakiej sytuacji mówi,że jest falszywa?
0
@Stinger_ Wystarczy popatrzeć na moje wpisy na CA.
Oczywiście,że im kibicuję. Nawet bez Leo będę.
Za to Ciebie bardzo to ciekawi.
0
@Stinger_ Co ty mi tu z Argentyna wjeżdżasz?
Co ja nie napiszę to z ARG mi wchodzisz.
Podobno ja mam niby obsesję.
1
@NeroTFP1 Ja robię tak,aby Iga wygrała. Szczerze? Ta wygrana by mnie nie ucieszyła.
1
@mekston Ja tam nawet jak Collins by dograla nie była bym zła.
Win Igi najważniejszy!
1
@NeroTFP1 Noi pięknie.
Ja nawet ta 100 dla Igi bym poświęciła.
0
@mekston Jak tak patrzę to w większości ostatnimi laty wygrywały zawodniczki bez większej kariery jak Bencic,Puig czy Dementieva.