0

@TheNekro94 Ja kibicuje Argentynie a w Europie Hiszpanii i Włochom.
Bardziej Hiszpanii.
Jak spotkają się w Finalissmie to będę za Argentyna wiadome,ale jak wygra Hiszpania to i tak nie będę smutna bo ich lubię.

0

@Faro Co zrobił?
No jak wróci do kadry Balde,Cubarsi czy Gavi to dopiero będzie miał kompleks.
Jeden zawodnik z Realu a kilku z Barcelony.
Myślę,że Hiszpanie Ci co mieszkają w Madrycie to i tak kibicują Hiszpanii a Lamine uwielbiają.
Furajek nie jest Hiszpanem dlatego ma problem. Zresztą ja go nie obserwuje,ale kojarzę go bo piszecie o nim na stronie tylko z tego.

Jeśli to prawda,że ma kompleks nawet teraz kiedy Barca była w przysłowiowej D to co dopiero teraz jak zacznie wracać na salony.

0

@Objectivo Dla mnie Rodri powinien się liczyć znakomity sezon w City a w reprezentacji dowódca. Architekt wygranego Euro.
Obiektywnie to on obok Viniego i Juda powinien być brany pod uwagę.
Vini słabe CA
Jude przeciętne jak i cała Anglia.
Można mówić,że Vini ma LM i Jude.
Ale nie mają mistrzostw kontynentów,które Rodri ma.
Moim zdaniem jak dostanie Rodri czy Dani to będę sprawiedliwe wybory.

1

@Pawlak1992 Jak będzie chciał to pojedzie to jego decyzja. Argentyna ma zdolnych zawodników. Jak go to cieszy niech gra. Przecież on miał dobry turniej na Copa noty praktycznie w każdym meczu powyżej 8.
Zagrał dobry turniej tylko ludzie mu wytykają,że słaby bo nie zrobił g/,a ale o 16 wykreowanych sytuacjach nie wspomną.
@AlexDark00 moim zdaniem to było by ogniwo dodatnie nawet z ławki.
Zresztą Scaloni wie lepiej bo zna go i wie na co stać Leo.
Taki Pepe 41 lat a gra dalej i prezentuje dobrą formę. To dlaczego Messi miałby nie grać. Tym bardziej,że bazuje na technice,finezji i kluczowych podaniach.

2

@Comentateiro Dla mnie na drugim miejscu jest Maradona. Może i tylko widziałam go na filmikach i urywkach starych meczy,ale to co chłop zrobił na Mundialu czy jak stworzył Napoli jest piękne.
Zresztą ojciec mi do tej pory mówi,że Maradona to był Magik i nikt tak nie potrafi oprócz Messiego.

2

@cules100pro Najgorszy kierunek Atletico.
@Lionel_Messi10 @mekston Atleti to taka drużyna antyofensywna.
Julek skończy jak Felix. Atleti to najgorszy możliwy wybór z Simeone.
Niech idzie do Arsenalu,Bayeru,Milanu itp a nie do nich.

0

@mrboom Małolaty zrytej bani,aż tak nie mają.

0

Aktywiszczka gołą pupcie żołnierzom wystawiła. Xd
Ale oni mają zryte banie.

0

@BulaKG Mnie zastanawia co wam tak smakuje w tym piwie? Chyba tylko procenty bo w smaku jest ochydne.
Ja to tylko smakowe wypije jak już,ale dla lepszego humoru.

1

@AFA Wogole to czemu on w Totkach nie gra w podstawie?
Jak był młody mógł ewakuować się jak najszybciej z tego PSG. Mam wrażenie,że mógł więcej wyciągnąć ze swojego potencjału.

1

@mekston Mają coś więcej punktów przewagi nad Francuzami?

2

@flgkdyjsjmbg Tak nic nie dały,że dołożył cegiełkę do Copa.
Zresztą to jego wina,że koledzy marnowali?
Ty nawet nie masz pojęcia jak grał i co robił skoro Messi według Ciebie grał z Peru.

3

@flgkdyjsjmbg No nie trafiłeś z Peru nawet nie grał.
@mekston sam się ora.

2

@flgkdyjsjmbg Za to Ronaldo miał takie tuzy,że ho ho.
Ciapki w grupie i Słowenia.

@mekston a Ronaldo jakie ma?
Messi miał wczoraj 3/3 dryblingi nawet z kontuzją.

1

@flgkdyjsjmbg 16 kluczowych podań w turnieju.
Wczoraj 3/3 dryblingi udane.
Nie grał w jednym meczu bo mieli awans zapewniony.
Co by nie mówić to Messi daje 80%,więcej od Ronaldo.

1

@flgkdyjsjmbg Zresztą popatrz sobie na oceny 8.1 8.5 najniższą miał 6,8. Ronaldo może pomarzyć.

0

@flgkdyjsjmbg Licz cały turniej a nie 66 minut,gdzie miał kontuzję jeszcze.
Na pewno daje więcej niż CR.
@mekston masz statystyki?

0

@mekston Ja się nie zdziwię jak on na następnym Euro zagra w wieku prawie 44 lat xd.

3

@flgkdyjsjmbg Dziad z mls potrawie wykreować sytuację i wejść w drybling plus ma podania.
Ronaldo to dziadek i powinien dać sobie spokój z reprezentacją,która blokuje.

1

@mekston To dzięki takiemu podejściu odpadają cały czas.
Moim zdaniem on się nie nadaje nawet na ławkę. Są lepsi. On teraz jest fatalny a co dopiero w wieku 41 lat nawet 41 i pół.smiech na sali.
Chyba,że zmieni się trener. On blokuje ta reprezentację. Zresztą dobrze niech przegrywają dalej.

0

@mekston Zobaczymy czy trener będzie go chciał. On teraz grał jak ogór a co dopiero za 2 lata.
On to jest ujemny zamiast dodatni dla reprezentacji są lepsi,ale Martinez nie ma jaj.
Przecież w innej reprezentacji nie dostał by nawet połowania. Chłop potykał się o własne nogi na Euro.

0

Jak można było się spodziewać Elma w relacji na ig dodała wywiad z Kevinem (Rudym). Dodała emotke kozy i oczy.
Dziwnym trafem po Copa America.
Tam to mają obsesję na punkcie Argentyńczyka.

13

Leo Messi 4 tytuły w dorosłej reprezentacji plus IO.
Jak sobie pomyślę,że on ma 3x2 miejsce na Copa. Kosmicznie by to wygladało 5xCopa.

Ostatnie 5 lat futbol oddał Messiemu to co zabrał kiedyś. Piękny weekend.

@mekston @Lionel_Messi10
Wszystko zaczęło się od Alcaraza i dopełniło w 100%. :D

1

@mekston Kurcze nie pamiętam dokładnie. Chyba jedna ręka była w polu karnym. Nie wiem czy nie druga połowa.

1

Harry Kane w końcu zdobędzie trofeum. Nie wierzę,że przez 3/4 lata Bayernowi nic do gabloty nie wpadnie.

4

@Popitek12 Coś taki smutny?

1

@Zoker Oczywiście to twoje zdanie i możesz takie mieć.
Dla mnie Romero i Lisandro to najlepsza para stoperów.

2

@mekston Co myślisz o tej ręce Kolumbijczyka?
Ogólnie dobrze sędziował. Kolumbijczycy wchodzili na złamanie nogi,ale na Copa jest mocne sędziowanie nie dla panienek.

2

Lisandro-Romero najlepsza para stoperów na świecie. To jest skała nie do przejścia.
Molina i Montiel dają radę. Co do Moliny mam większe oczekiwania bo potencjał jest tylko formy brak. Mnie martwi tylko ta lewa obrona ona troszkę kuleje. Nicola i Acuna mają ponad 30 lat. Pokładam nadzieję w Barco. Jest jeszcze malolacik Ontivero,który dobrze się zapowiada.
Pomoc obsadzona na lata. Enzo uciekaj z Chelsea chyba,że przyjdzie ułożony trener.
Dochodzi Varela,Carboni będę również inni młodzi.
Atak to jest Julek i Lautaro a skrzydła no właśnie. Garnacho i Soule? Jest niby Nico Gonzalez,ale on nie jest jakimś topem.
Czekam też na rozwój Echeverriego i Mastantuono.
Co by nie mówić Argentyna ma bardzo dużo młodych i zdolnych zawodników.
Buonanotte itp.
Nie wolno przespać wymiany pokoleniowej,więc trzeba już wprowadzać powoli zmiany jak na link obrony. Podoba mi się ta skała Romero-Lisandro.
Szkoda,że Licha siedzi w United bo to świetny obrońca.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston

1

@mekston No właśnie. Wszystko zależy od formy. Prawda jest taka,że na MŚ 22 mecze były dużo lepsze i poziom bo zawodnicy byli w trakcie sezonu.

Nie zmienia to faktu,że Hiszpania i tak jest wielka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?