Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dani Carvajal! Pamiętam jak płakał.
Masz Dani ME! Brawo!
1
Brawo!!!!
Zwyciężył futbo!!!
Vamos La Roja!!!
2
Brawoooo!!!!
Vamos La Roja!!!
0
Brawo!!!!
Proszę wstrzymajcie!!!
0
Brawo Nico!
Vamos La Roja!
3
@Encore Każdy zadowolony będzie!
Alcaraz podwójnie.
Chłopaki się zgadzają wspólne fotki wleca. Oby oby.Vamos Spain!
1
@adamek20151 On jest bardzo dobry. Mnie to wkurza,że taki Gonzales wchodzi a on nie.
Przyszły Mundial jak Argentyna się dostanie (z pewnością,ale nie chce krakac) to będzie podstawowym zawodnikiem. On się rozwija i z roku na rok jest coraz lepszy.
1
@MesQueUnClub96 Do szkoły chodzisz to na pewno masz jakiś kolegów.
Dziewczynę to sobie znajdziesz a kiedyś żonę.
0
@LM10GOAT Klątwa Harrego musi zostać podtrzymana.
3
@Arden Marciniak prawie wogole błędów nie popełnia.
1
@FcPortoFan1999 Marciniak popełnia najmniej błędów z tego co kojarzę.
1
@Lionel_Messi10 Vamos Espana!
Vamos Argentina!
Dla mnie Garnacho może strzelić gola i nawet to głupie siuu zrobić. Byle Argentyna wygrała.
Vamos Albicelestes.
1
Kto sędziuje mecz? Szkoda,że nie Marciniak. Obecnie najlepszy sędzia.
0
@MesQueUnClub96 Teraz serio nie masz kumpli czy będę cisniesz?
Ile ty masz lat 15/16?
0
@MesQueUnClub96 To czemu sobie nie znajdziesz dziewczyny?
Albo z kumplami nie spędzisz czasu?
0
Co się dały zgolić na łyso Zabsonowi dwie laski to ich.
Ciekawe czy jak wytrzeźwiała rano dalej były takie szczęśliwe.
1
@agaFCB Będzie jednym z najlepszych w historii.
Jak nie najlepszym.
3
@mekston tak się mówiło,że Carlos jeszcze nie poznał trawy ( w tamtym roku ) a ma ich już najwięcej póki co. :D pucharów
0
@kanver_ Jude nagroda MPV?
Przecież on prócz tej przewrotki nic nie prezentuje. Jeden z naslabszych Anglików obok Fodena.
2
@Encore Pochodzi z planety GOAT.
Został namaszczony przez GOATa a ten przekazał mu swe dary.
0
@AFA Jak tak patrzę to Ci Kolumbijczycy oprócz kilku grają w słabych klubach.
Ile znaczy trener.
1
@blakkudium Bez wylewów w obronie i myślę,że Hiszpania to weznie w normalnym czasie.
2
@mekston Oby tak było.
Brawo Carlos. Jak dołoży jeszcze US Open to będzie kosmos.
Ja w najbliższej przyszłości myślę,że zdobędzie kalendarzowego jak kontuzję będę go omijać.
0
@mekston No ja nie jestem za Anglia ty chyba też nie? :O
Dlatego Dodi dzisiaj kiepski dzień.
Hiszpania należy się ten puchar jak psu buda.
0
@MesQueUnClub96 To też jest wiek. On ma 37 lat. Może wygra jeszcze że 2 szlemy do końca kariery. Największe szanse ma na US i AO.
Powoli kończy się jego era.
0
@mekston Carlos !
Hiszpania !
Argentyna!
Dla nas dzień idealny! (Lubię też Djoko,ale młodego również)
Dla Dodiego tragedia.
0
@mekston Ja obstawiam 3:0 ewentualnie 3:1.
Inny temat,ale zauważyłeś,że rekordy jak były bite kiedyś (myslało się,że nikt nie pobije) tak trwa to do dziś. We wszystkich sportach.
Nie zdziwię się jak za 50/100 lat ktoś w tenisie będzie miał z 40 szlemow.
Obstawiam,że też rekord Messiego te prawie 100 goli padnie.
Zawsze tak jest,że rekordy się pobiją.
0
@Barca_Big_Moment Teraz już będzie miał 4. Szybkość to on zacznie tracić w wieku 32 lat dopiero. Fajnie ja Sinner i Runę weszli by na jego poziom i by była walka plus jakiś malolacik,który w wieku 19 lat będzie miał 3 szlemy i walka wtedy.
0
@takisobiektos Według mnie Carlos jest lepszy,ale to tylko moje zdanie.
0
@mekston Iga to samo zrobiła pasują do siebie.
Wyobrażasz sobie dziecko to musiał by być GOAT (oczywiście żartobliwie).