2

Dani Carvajal! Pamiętam jak płakał.
Masz Dani ME! Brawo!

1

Brawo!!!!
Zwyciężył futbo!!!
Vamos La Roja!!!

2

Brawoooo!!!!
Vamos La Roja!!!

0

Brawo!!!!
Proszę wstrzymajcie!!!

0

Brawo Nico!
Vamos La Roja!

3

@Encore Każdy zadowolony będzie!
Alcaraz podwójnie.
Chłopaki się zgadzają wspólne fotki wleca. Oby oby.Vamos Spain!

1

@adamek20151 On jest bardzo dobry. Mnie to wkurza,że taki Gonzales wchodzi a on nie.
Przyszły Mundial jak Argentyna się dostanie (z pewnością,ale nie chce krakac) to będzie podstawowym zawodnikiem. On się rozwija i z roku na rok jest coraz lepszy.

1

@MesQueUnClub96 Do szkoły chodzisz to na pewno masz jakiś kolegów.
Dziewczynę to sobie znajdziesz a kiedyś żonę.

0

@LM10GOAT Klątwa Harrego musi zostać podtrzymana.

3

@Arden Marciniak prawie wogole błędów nie popełnia.

1

@FcPortoFan1999 Marciniak popełnia najmniej błędów z tego co kojarzę.

1

@Lionel_Messi10 Vamos Espana!
Vamos Argentina!
Dla mnie Garnacho może strzelić gola i nawet to głupie siuu zrobić. Byle Argentyna wygrała.
Vamos Albicelestes.

1

Kto sędziuje mecz? Szkoda,że nie Marciniak. Obecnie najlepszy sędzia.

0

@MesQueUnClub96 Teraz serio nie masz kumpli czy będę cisniesz?
Ile ty masz lat 15/16?

0

@MesQueUnClub96 To czemu sobie nie znajdziesz dziewczyny?
Albo z kumplami nie spędzisz czasu?

0

Co się dały zgolić na łyso Zabsonowi dwie laski to ich.
Ciekawe czy jak wytrzeźwiała rano dalej były takie szczęśliwe.

1

@agaFCB Będzie jednym z najlepszych w historii.
Jak nie najlepszym.

3

@mekston tak się mówiło,że Carlos jeszcze nie poznał trawy ( w tamtym roku ) a ma ich już najwięcej póki co. :D pucharów

0

@kanver_ Jude nagroda MPV?
Przecież on prócz tej przewrotki nic nie prezentuje. Jeden z naslabszych Anglików obok Fodena.

2

@Encore Pochodzi z planety GOAT.
Został namaszczony przez GOATa a ten przekazał mu swe dary.

0

@AFA Jak tak patrzę to Ci Kolumbijczycy oprócz kilku grają w słabych klubach.
Ile znaczy trener.

1

@blakkudium Bez wylewów w obronie i myślę,że Hiszpania to weznie w normalnym czasie.

2

@mekston Oby tak było.
Brawo Carlos. Jak dołoży jeszcze US Open to będzie kosmos.
Ja w najbliższej przyszłości myślę,że zdobędzie kalendarzowego jak kontuzję będę go omijać.

0

@mekston No ja nie jestem za Anglia ty chyba też nie? :O
Dlatego Dodi dzisiaj kiepski dzień.

Hiszpania należy się ten puchar jak psu buda.

0

@MesQueUnClub96 To też jest wiek. On ma 37 lat. Może wygra jeszcze że 2 szlemy do końca kariery. Największe szanse ma na US i AO.
Powoli kończy się jego era.

0

@mekston Carlos !
Hiszpania !
Argentyna!
Dla nas dzień idealny! (Lubię też Djoko,ale młodego również)
Dla Dodiego tragedia.

0

@mekston Ja obstawiam 3:0 ewentualnie 3:1.

Inny temat,ale zauważyłeś,że rekordy jak były bite kiedyś (myslało się,że nikt nie pobije) tak trwa to do dziś. We wszystkich sportach.

Nie zdziwię się jak za 50/100 lat ktoś w tenisie będzie miał z 40 szlemow.
Obstawiam,że też rekord Messiego te prawie 100 goli padnie.
Zawsze tak jest,że rekordy się pobiją.

0

@Barca_Big_Moment Teraz już będzie miał 4. Szybkość to on zacznie tracić w wieku 32 lat dopiero. Fajnie ja Sinner i Runę weszli by na jego poziom i by była walka plus jakiś malolacik,który w wieku 19 lat będzie miał 3 szlemy i walka wtedy.

0

@takisobiektos Według mnie Carlos jest lepszy,ale to tylko moje zdanie.

0

@mekston Iga to samo zrobiła pasują do siebie.
Wyobrażasz sobie dziecko to musiał by być GOAT (oczywiście żartobliwie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?