3

@Jakchcesz Wszyscy jesteśmy "Mechaniczna Pomarańcza".
Dalej Oranje!

0

@adi7adi8 Widać,że na trawie lubi grać.
Może kiedyś Iga będzie lepiej grała na trawie.

1

Rybakina stanie się Igą na trawie?

0

Krejcikova albo Rybakina wygra Wimbledon ewentualnie Ostapenko jak wyciągnie.
Nie widzę Vekic i Paolini z tymi paniami.

1

Dzisiaj mechaniczna pomarańcza i będzie super finał jak 14 lat temu.

0

@dorszyk22 Mi chodzi o potencjał a przede wszystkim kieruje się tym co reprezentuje Yamal w wieku 16 lat.

1

@Encore Mowił,że niczego nie wyklucza. Zresztą 2 lata to jeszcze daleko. Zobaczymy jak to będzie.

1

@Encore Ja bym go jeszcze zobaczyła. Niech gra jako mistrz jak najdłużej.
Nawet jak już nie będzie trzymał takiego poziomu to rozgrywanie,technikę i wizję zawsze będzie miał.
Myślę,że nawet teraz z odpowiednim przygotowaniem byłby w czołówce.

Taki Zlatan czy Modric dają radę. (Zlatan dawał radę)

2

@mekston Nawet zapomniałam,że on nie grał w finale.
Nieźle jajca. Był najlepszy w finale i dzięki swojej mentalności wygrał im mecz.

2

@mekston Ciekawe co powiedzą o Portugali z 3 miejsca,kiedy to był taki pierwszy turniej (moim zdaniem nie powinno być 3 miejsca). To dopiero wałek musi być według nich.

1

@Arden Do Thiago będę czuć respekt.
Sztab medyczny nowy i oby Pedri,Gavi wyglądali jak Goretzka po pół roku u Flicka.

3

@mekston Niezły wałek jak to Francja miała 2 karne w finale.
Zresztą w 2018 też był wałek bo Francja miała dużo karnych.

Ha ha ha sami się orają :D

2

@ModeracjaNamDokucza Szkoda,że Vini nurkuje. Co powiesz o nim?

1

@Zoker Głupie zachowanie i tyle w temacie.

2

@ModeracjaNamDokucza Typowy Real Madryt. Tam padolino jest największe.

0

@Encore zabawił się w męczennika.
Wogole De Paul zawsze jak jest faulowany bierze piłkę do rąk przed gwizdkiem. Robi ktoś tak jeszcze? Rodrigo za każdym razem tak robi.

0

@dorszyk22 Tak się pisze. Wiadomo,że nie o tyle razy,ale moim zdaniem już jest lepszy od niego.

0

@mekston Pobił Viniego w g/a młodszy 7 lat.

3

@Popitek12 Idol nie pomógł. Nie ma wymówek na taki fatalny turniej.

2

@Roobo Głupie zachowanie.
Taki Vini pływa co mecz jak i dużo zawodników.

8

@Luciano99 A w tej bajce były smoki?
Oj Lucek kiedy dorośniesz?

0

@mekston Dokładnie. Chodzi mi o to,że on może mieć największy PR.
Umiejętnościami to przewyższała Rodrygo o 10x

0

@Luciano99 No co ty pomyliłes się.
To były slipy Anny Grodzkiej przed korektą płci.
Tak to jest jak śpi się na zajechanej wersalce nie wymienianej 30 lat.
Pod ciężarem Jowity w końcu nie wytrzymała a slipy zatrzymały się prosto na jej twarzy.

Teraz jakaś kolacja na oponach i nie zapomnij o pysznym winie z maglownicy.

2

@Kapitan hawk Nie masz wrażenia,że Yamal na ten moment (tak szybko) ma lepszą technikę od Mbappe?
Jak widzę Yamala w dryblingu to piłka lepi się mu do nogi a Mbappe na szybkości raczej kiwa i czasem wychodzi to chaotyczne.

0

Yamal będzie bardzo medialny już ma 10 mln na insta. Taki Rodrygo ma 18 a jest już kilka lat na poważnie w futbolu.

3

@Luciano99 @Kapitan hawk Co taki agresywny? Jowita puściła kantem?

0

@Rust_Cohle Postaw na Kolumbię to awansuje Urugwaj a jak nie to chociaż zarobisz.

0

@Rust_Cohle Nie potrzebuje. Leo i Argentyna zmietli z planszy w ostatnich latach rywali. Jeżeli nie wygrają nic się nie stanie. Nie zawsze się wygrywa.
Urugwaj osłabiony więc może ty powinieneś sobie kupić piwo na znieczulenie. Bo jak Kolumbia awansuje to ciężko będzie u Ciebie.
Dania w 1/8 ich zmiecie ha ha

4

@maroon Skoro łatwiejsze to dlaczego Ronaldo nie ma żadnego gola w fazie pucharowej a w Euro ma?
Dlaczego Portugalia wygrała Euro a na MŚ chyba nawet w finale nie grali?
Dania,Grecja,Holandia czy Portugalia a nawet stare Ruski mają ME.
Mundiale wygrywają drużyny, który w Historii mają chociaż jedno Euro. (Francja,Hiszpania,Niemcy,Włochy).

Francja miała swój prime 18-22 w tym,że na Euro 20 sami sobie byli winni.
Przegrali w karnych.

Równie dobrze dlaczego Hiszpania ma jedno MŚ a Euro 3 a może za chwilę wleci czwarte.

Dasz mi odpowiedź,że Włosi czy Niemcy mają mniej Euro od Mundiali.
Ok,ale spójrz od kiedy rozgrywane są Mundiale a od kiedy Euro.

1

Hiszpania po 12 latach znowu staje się wielka.
Niemcy grają coraz lepiej. 12 lat przypadnie na kolejny Mundial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?