1

@Messibestplayerintheworld To faktycznie słabo.

0

@BartqRKO Serio on ma tylko 3 gole na Euro w fazie pucharowej?

0

@TaleOfUs Śledzisz ją? Ja raz na jakiś czas tylko ja oglądam szczególnie szlemy.
Jakie ma zalety i minusy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ostapenko na trawie jest dobra.
Ciekawe czy Wimbledon jej siądzie.

0

@mekston Rybka jeżeli wygra to i tak ogromna strata punktowa.
Iga ogromną liczbę punktów na mączce zdobyła.

0

@mekston Noi pięknie. Rybakina ma dużo straty. Reszta tym większą.
Ja trzymam kciuki za Navarro.

0

Lubię Coco ale dawaj Navarro.
Iga była by happy.

1

@Szklaner Podałam przykład na Niemcach.
Mi tam uchodźcy nie przeszkadzają byle by pracowali a nie socjal i nie narzucali swoich tradycji.

0

@TheNekro94 Dokładnie :D
Wenezuela jak się nie mylę ma Argentyńczyka.
Oni chyba z Kanda przegrali.
Jak nie to mnie popraw. :D

1

@maroon To byli Indianie na początku. Przywędrowali tam Włosi,Hiszpanie,Polacy,Niemcy.
Ja nie widziałam tam ani jednego czarnoskórego. ("Wygonili ich")
Łatwo to zauważyć np: Lautaro,Molina,Di Maria,Almada to mają wygląd Indianina. Nie jestem pewna,ale Lisandro i Enzo również mi się tak kojarzą.
Dibu,Messi czy Julian widać,że Europejczycy.

1

@Szklaner Problem taki,że oni socjal dostaną z naszych podatków.
Turcy i inni uchodźcy w Niemczech zamiast robić to siedzą na socjalu a Niemiec na ich utrzymanie popiernicza.

6

Ameryka Południowa ma 7 argentyńskich trenerów kadry narodowej.
Argentyna,Kolumbia i Urugwaj są w półfinałach.
3/4 selekcjonerów z Argentyny.
Ładny wynik.

0

@Szklaner Nie o to chodzi.
Co by nie mówić oni mają swoją religię i poglądy.
Często się słyszy,że uchodźcy mordują czy gwałcą. Nie oskarżam każdego bo szansę trzeba dać.
Moim zdaniem skończy się tak,że Europa będę rządzić uchodźcy i tyle.
Narzuca Ci swoją wiarę. Trzeba będzie podporządkować się do ich zasad itp.

7

Francja chyba będzie pierwszym krajem afrykańskim w Europie.
Ile tam jest procentowo rodowitych Europejczyków?

0

@MesQueUnClub96 Dziadek Pasut i prawie 40letni Gola latają za dzieciakiem. Ha ha ha
Czego to nie zrobią.

0

@GeneralXavi Jeżeli to nie jest fake.
To niezły zbieg okoliczności.

0

@zadafcb Pytam na poważnie.
To jest serio Yamal?

0

Co to za fake z tym młodym Leo kapiącym dziecko "niby Yamala".
Ktoś ma niezłą fantazje.

3

@Blolo Pewnie dla beki. Jaja sobie zrobił ten twitterowicz.

3

@dAvi_2 Tyle znaczy miłość do klubu.
Wirtz i Musiała kochają Barcelonę a większe prawdopodobieństwo jest takie,że trafią do Realu to samo było z Endrickiem czy Gulerem.
Mnie nawet nie zdziwiłby Araujo w Realu.
Jedynie Gavi jest takim pewnikiem.

0

@mekston To znowu lipę będę grać. Moim zdaniem on nawet na ławke się nie nadaje. Ogromny zjazd w dół.
Każdy obrońca praktycznie odbierał mu piłkę z łatwością. Zresztą za 2 lata będę nowi i co do odstrzału bo old boy będzie grał do 60siatki.

1

@mekston Chyba,że trener się zmieni. Ewentualnie będzie tak słaby,że Martinez to zauważy.
Przecież to jest chore,że zabiera miejsce lepszym zawodnika. On nawet z ławki nie był by dodatnim ogniwem po tym co zaprezentował na Euro.
Mam wrażenie,że Ci obrońcy z ligi wielbłądów są fatalni. Tutaj każdy jak chciał go robił i z łatwością piłkę mu odbierał.

1

@TheNekro94 Oglądałam ostatnio na YouTube o Euro jakiś kanał.
Facet o herbie Realu powiedział,że to herb jakiejś Monarchii.
Dziewczyna na CRa powiedziała,że Messi.
Dużo ludzi nie ma wogole pojęcia o pilce.
Nie zna nawet najlepszych klubów czy nawet takich zawodników jak Ronaldo czy Messi.

Trudno się dziwić taki malarz pewnie nie wie nic o piłce jak my o obrazach mało znanych.

0

@arasz1819 Ja bym postawiła na Zirkzee. Depay dzisiaj jak Ronaldo tylko,że coś tam biega i te podania ma lepsze.

2

@Rust_Cohle Hiszpania i Niemcy najlepsze 2 drużyny.
To finał był.

2

Teraz to fizyczność wygrywa.
Dobrze,że Argentyna oprócz pięknej gry na Mundialu była fizyczna bo różnie to mogło być.

1

@DonCarletto Zirkzee miał znakomity sezon. Ten kozojad jest niepoważny.

0

@BenyBlade Yamal ma 16 lat a gra znakomicie.

0

Depaya to Ronaldo Holandii.
Ściągać go wszystko traci.
Dawać Zirkzee.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?