1

@adi7adi8 Ten ostatni turniej gdzie Marketa,Sabalenka,Rybka i Ons się wycofały to jakiś dziwny zbieg okoliczności.
Dobrze,że Iga nie grała tam.

0

Voundrousova odpada w pierwszej rundzie. Szkoda

Rybakina,Jabeur największe faworytki?
Plus Iga.


2

Francja powinna ograć Portugalię.
Szkoda,że drabinka inaczej się nie ułożyła.
Niemcy i Hiszpania to przedwczesny finał.

12

Hiszpania i Niemcy to wyższy poziom od Francji.

6

Niemcy Hiszpania dwie najlepsze ekipy.
Szkoda,że tak drabinka się ułożyła bo to dwie najlepsze ekipy na tym Euro,które mogły by grać dopiero w finale.

0

Sabalenka wycofała się z Wimbledonu.
Szkoda dziewczyny.

1

@Lionel_Messi10 Super.
Skoro Emery go sprowadza to znaczy,że ma jakiś plan wobec niego.
Niech się rozwija bo Enzo,Varela muszą mieć konkurenta. Im więcej perełek tym lepiej. :-)

6

@mekston On ma z 3 konta.
Zakłada na zapas kolejne.

0

@Gall_Anonim Czy ja wiem.
Więcej ludzi,którzy żyją w biedzie jest w Brazyli. Zresztą mnie obchodzi piłka nożna z tego kraju.

1

@Gall_Anonim Zobaczymy co będzie z tej terapii szokowej.
Brazylia dużo większą bieda a w piłkę wydają talenty.

0

@Hindus Niech strzeli.
Hiszpania przegra zadowolony?

Pisałam tak o Idze wygrała. :D
Masz Anglia wygra Euro. (Oby nie)
Zobaczymy na końcu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gall_Anonim No widzisz a i tak w piłkę są znakomici.
Nie martw się będzie lepiej. Zmienił się prezydent a i w AFA jest dużo lepiej.

0

Dlaczego Naczos nie gra w pierwszym.
Pustynnik gra a solidny Nacho nie?
Kartki czy co?

3

@Gall_Anonim Nie oglądasz Europejskiego hokeja?
Jesteś z Ameryki Północnej?

2

@Gall_Anonim Oglądasz NBA? Jesteś Amerykaninem?

3

@mekston Kolega to nie na B?
Jakieś nowe konto.

1

@Gall_Anonim Każdy ogląda co chce.
Latynosi mają wyrąbane na Euro.

0

Rodriiii!!!!


0

@adamek20151 Idze szczęście przynoszę.

3

Szwajcaria gra bardzo dobrze na tym Euro.
Xhaka musisz!!!

0

Słowacja do boju!!!

0

Anglia gra na tym turnieju słabo.
Jak nie Słowacja to Szwajcaria.

Jeden plus,że Kane gra u nich,więc może klątwa działa.

2

Dawać Słowacja!
Do karnych dograć i wygrać!

0

@mekston noi wykrakałes :D

1

Jude w jednym z wywiadów mowił,że w 5 lat chce mieć.
5LM,Euro i MŚ.
Póki co LM jest
Czy zatnie się na Euro? Bardzo blisko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston podróba Tomasza Adamka z bazaru.

0

@adamek20151 Lautaro jest świetny masz rację.
Jest skromny do tego bo on twierdzi,że LIO jest liderem.

0

Jude to lider Anglików?
Myślałam,że Kane albo Foden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?