Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Ten ostatni turniej gdzie Marketa,Sabalenka,Rybka i Ons się wycofały to jakiś dziwny zbieg okoliczności.
Dobrze,że Iga nie grała tam.
0
Voundrousova odpada w pierwszej rundzie. Szkoda
Rybakina,Jabeur największe faworytki?
Plus Iga.
2
Francja powinna ograć Portugalię.
Szkoda,że drabinka inaczej się nie ułożyła.
Niemcy i Hiszpania to przedwczesny finał.
12
Hiszpania i Niemcy to wyższy poziom od Francji.
6
Niemcy Hiszpania dwie najlepsze ekipy.
Szkoda,że tak drabinka się ułożyła bo to dwie najlepsze ekipy na tym Euro,które mogły by grać dopiero w finale.
0
Sabalenka wycofała się z Wimbledonu.
Szkoda dziewczyny.
1
@Lionel_Messi10 Super.
Skoro Emery go sprowadza to znaczy,że ma jakiś plan wobec niego.
Niech się rozwija bo Enzo,Varela muszą mieć konkurenta. Im więcej perełek tym lepiej. :-)
6
@mekston On ma z 3 konta.
Zakłada na zapas kolejne.
0
@Gall_Anonim Czy ja wiem.
Więcej ludzi,którzy żyją w biedzie jest w Brazyli. Zresztą mnie obchodzi piłka nożna z tego kraju.
1
@Gall_Anonim Zobaczymy co będzie z tej terapii szokowej.
Brazylia dużo większą bieda a w piłkę wydają talenty.
0
@Hindus Niech strzeli.
Hiszpania przegra zadowolony?
Pisałam tak o Idze wygrała. :D
Masz Anglia wygra Euro. (Oby nie)
Zobaczymy na końcu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gall_Anonim No widzisz a i tak w piłkę są znakomici.
Nie martw się będzie lepiej. Zmienił się prezydent a i w AFA jest dużo lepiej.
0
Dlaczego Naczos nie gra w pierwszym.
Pustynnik gra a solidny Nacho nie?
Kartki czy co?
3
@Gall_Anonim Nie oglądasz Europejskiego hokeja?
Jesteś z Ameryki Północnej?
2
@Gall_Anonim Oglądasz NBA? Jesteś Amerykaninem?
3
@mekston Kolega to nie na B?
Jakieś nowe konto.
1
@Gall_Anonim Każdy ogląda co chce.
Latynosi mają wyrąbane na Euro.
0
Rodriiii!!!!
0
@adamek20151 Idze szczęście przynoszę.
3
Szwajcaria gra bardzo dobrze na tym Euro.
Xhaka musisz!!!
0
Słowacja do boju!!!
0
Anglia gra na tym turnieju słabo.
Jak nie Słowacja to Szwajcaria.
Jeden plus,że Kane gra u nich,więc może klątwa działa.
2
Dawać Słowacja!
Do karnych dograć i wygrać!
0
@mekston noi wykrakałes :D
1
Jude w jednym z wywiadów mowił,że w 5 lat chce mieć.
5LM,Euro i MŚ.
Póki co LM jest
Czy zatnie się na Euro? Bardzo blisko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston podróba Tomasza Adamka z bazaru.
0
@adamek20151 Lautaro jest świetny masz rację.
Jest skromny do tego bo on twierdzi,że LIO jest liderem.
0
Jude to lider Anglików?
Myślałam,że Kane albo Foden.