0

@Kuba_1 Nie widzę ich z taką grą w finale.

1

@MesQueUnClub_87 Smacznego.
Ja lubię twardy miąższ i jak nie są takie bardzo słodkie.
Kiedyś kupiłam i taka papa była,że trzeba było wyrzucić.

1

@Faro Ota menda.
Oczywiście bardzo szanuję Nicolasa.

1

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję,że jak nie Włosi to Niemcy wygrają.

2

Niemcy chyba grają najlepszą piłkę.

1

@Rewolucja123 Ja myślę,żeby uważasz kogoś za najlepszego trzeba zagrać taki Mundial jak Maradona,Pele,Messi czy R9 może o kimś zapomniałam a nie jako dodatek.
To świadczy o wielkości jak zawodnik potrafi doprowadzić reprezentację na szyte a nie tylko jako dodatek.

1

@Aferzysta Ty wiesz co Messi wyprawiał na Mundialu? Skoro tak uważasz to spoko.
@AFA @mekston @PatrychoO @Lionel_Messi10
To już chyba nie ma o czym z nim dyskutować jak kolega twierdzi,że Ronaldo zagrał by taki Mundial w 2022 roku jak Messi.
Chyba to trolling.

0

@Aferzysta Najlepszy to może być Mbappe,Haaland,Kevin,Rodri czy Vini.

1

@Aferzysta Serio uważasz,że obecnie Ronaldo potrafił by zagrać jak na Mundialu Messi? Xd

0

@Aferzysta Jednym z najlepszych obecnie na świecie? Co ty bierzesz?

1

@Aferzysta Drybling i kreacje taka jak Messi?
@mekston @Lionel_Messi10 wiedzieliscie,że CR kreuje i robi dryblingi jak Messi z Holandia,Australia czy Chorwacja na MŚ?
Podeslecie mi highlightsy z tych zagrań? Bo chciała bym to zobaczyć.

1

@Aferzysta Obecnie? Bez podjazdu. Chyba nie powiesz,że Ronaldo umie w drybling,kreacje i sam potrafi pociągnąć zespół.
Przecież Ronaldo do Messiego obecnie nie ma żadnego podjazdu.

1

@PatrychoO Ja mówię o Bartusiu.
Tak szczerze to chyba tylko ślepy nie widzi,że Messi to obecnie dużo większy poziom niż Ronaldo.

1

@Aferzysta Kiedy dodałam post o Leo w MLS?
Zreszta co ty porownównujesz zawodnika,ktory ma drybling, pomysłowość i kreacje do zawodnika,który stoi tylko na ataku i czeka na okazję.

1

@Luciano99 ??? Czekam już miesiąc.
Tak chcesz zarobić?

1

@PatrychoO Dla niego Cristiano jest najlepszy bo strzela w Arabii.
Drybling,kreacja the best.

7

@Luciano99 Co z tymi oponami? Wymieniłeś?

7

@PatrykBarca Mam nadzieję,że to ironia.
Moim zdaniem Yamal ma większy potencjał i obecnie również jest lepszy a to dziecko jeszcze.

10

@PatrykBarca Yamal jest lepszy moim zdaniem a ma 16 lat.

1

@Lionel_Messi10 Lecimy po kolejne Copa mam nadzieję. ;D

4

@Lionel_Messi10 GOAT z GOATOWSKĄ reprezentacją.
Vamos Albicelestes!
Najpiękniejsze barwy!

0

@barcelonaLM Chyba niczym kibicowski Figo. Jak ona była wielką fanką Realu.
Może i dalej jest.

0

@Aferzysta Różnica taka,że ja podchodziłam zawsze z szacunkiem i nawet pomimo,że to mistrzowie potrójnej korony do kolejnego Copa podchodzę z szacunkiem do rywala.
Nie mówię,że wygrają tylko mam nadzieję. Taka różnica.

0

@Aferzysta No własnie pisałam o Belgii do kad zajdzie i tyle a nie z kim zagra bo nie wiadomo.
Zresztą ja uważam swoje ty swoje.
Bez odbioru.

2

@Murazor Nie tłumacz on żyje w swojej czasoprzestrzeni czy galaktyce.

1

@Aferzysta Najładniejsza piłke? Dobre
Mniejsza z tym mnie Portugalia nie interesuję,więc w postach nie o nich nie pisz mi o tej reprezentacji.
Każdy ma swoje zdanie i tyle.

0

@Aferzysta Tak jak z Maroko wygrała 3 do 0.
Dla mnie lepsze kadry mają Francja, Niemcy czy Anglia.

Martinez to żaden wybitny trener. Miał złote pokolenie Belgów i nic nie osiągnął.

0

@Aferzysta Wszystko możliwe.
Maroko Portugalii wybiło oko.
Nigdy nie mów nie.

0

@mekston Portugalia przy różnym scenariuszu i układzie goli wcale łatwo nie musi mieć.
Oprócz tych słabszych drużyn może to być Chorwacja,Belgia,Francja czy Holandia.

0

@mekston Fajnie jak ktoś zrobił by Grecję z 2004 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?