Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Nie widzę ich z taką grą w finale.
1
@MesQueUnClub_87 Smacznego.
Ja lubię twardy miąższ i jak nie są takie bardzo słodkie.
Kiedyś kupiłam i taka papa była,że trzeba było wyrzucić.
1
@Faro Ota menda.
Oczywiście bardzo szanuję Nicolasa.
1
@MesQueUnClub96 Mam nadzieję,że jak nie Włosi to Niemcy wygrają.
2
Niemcy chyba grają najlepszą piłkę.
1
@Rewolucja123 Ja myślę,żeby uważasz kogoś za najlepszego trzeba zagrać taki Mundial jak Maradona,Pele,Messi czy R9 może o kimś zapomniałam a nie jako dodatek.
To świadczy o wielkości jak zawodnik potrafi doprowadzić reprezentację na szyte a nie tylko jako dodatek.
1
@Aferzysta Ty wiesz co Messi wyprawiał na Mundialu? Skoro tak uważasz to spoko.
@AFA @mekston @PatrychoO @Lionel_Messi10
To już chyba nie ma o czym z nim dyskutować jak kolega twierdzi,że Ronaldo zagrał by taki Mundial w 2022 roku jak Messi.
Chyba to trolling.
0
@Aferzysta Najlepszy to może być Mbappe,Haaland,Kevin,Rodri czy Vini.
1
@Aferzysta Serio uważasz,że obecnie Ronaldo potrafił by zagrać jak na Mundialu Messi? Xd
0
@Aferzysta Jednym z najlepszych obecnie na świecie? Co ty bierzesz?
1
@Aferzysta Drybling i kreacje taka jak Messi?
@mekston @Lionel_Messi10 wiedzieliscie,że CR kreuje i robi dryblingi jak Messi z Holandia,Australia czy Chorwacja na MŚ?
Podeslecie mi highlightsy z tych zagrań? Bo chciała bym to zobaczyć.
1
@Aferzysta Obecnie? Bez podjazdu. Chyba nie powiesz,że Ronaldo umie w drybling,kreacje i sam potrafi pociągnąć zespół.
Przecież Ronaldo do Messiego obecnie nie ma żadnego podjazdu.
1
@PatrychoO Ja mówię o Bartusiu.
Tak szczerze to chyba tylko ślepy nie widzi,że Messi to obecnie dużo większy poziom niż Ronaldo.
1
@Aferzysta Kiedy dodałam post o Leo w MLS?
Zreszta co ty porownównujesz zawodnika,ktory ma drybling, pomysłowość i kreacje do zawodnika,który stoi tylko na ataku i czeka na okazję.
1
@Luciano99 ??? Czekam już miesiąc.
Tak chcesz zarobić?
1
@PatrychoO Dla niego Cristiano jest najlepszy bo strzela w Arabii.
Drybling,kreacja the best.
7
@Luciano99 Co z tymi oponami? Wymieniłeś?
7
@PatrykBarca Mam nadzieję,że to ironia.
Moim zdaniem Yamal ma większy potencjał i obecnie również jest lepszy a to dziecko jeszcze.
10
@PatrykBarca Yamal jest lepszy moim zdaniem a ma 16 lat.
1
@Lionel_Messi10 Lecimy po kolejne Copa mam nadzieję. ;D
4
@Lionel_Messi10 GOAT z GOATOWSKĄ reprezentacją.
Vamos Albicelestes!
Najpiękniejsze barwy!
0
@barcelonaLM Chyba niczym kibicowski Figo. Jak ona była wielką fanką Realu.
Może i dalej jest.
0
@Aferzysta Różnica taka,że ja podchodziłam zawsze z szacunkiem i nawet pomimo,że to mistrzowie potrójnej korony do kolejnego Copa podchodzę z szacunkiem do rywala.
Nie mówię,że wygrają tylko mam nadzieję. Taka różnica.
0
@Aferzysta No własnie pisałam o Belgii do kad zajdzie i tyle a nie z kim zagra bo nie wiadomo.
Zresztą ja uważam swoje ty swoje.
Bez odbioru.
2
@Murazor Nie tłumacz on żyje w swojej czasoprzestrzeni czy galaktyce.
1
@Aferzysta Najładniejsza piłke? Dobre
Mniejsza z tym mnie Portugalia nie interesuję,więc w postach nie o nich nie pisz mi o tej reprezentacji.
Każdy ma swoje zdanie i tyle.
0
@Aferzysta Tak jak z Maroko wygrała 3 do 0.
Dla mnie lepsze kadry mają Francja, Niemcy czy Anglia.
Martinez to żaden wybitny trener. Miał złote pokolenie Belgów i nic nie osiągnął.
0
@Aferzysta Wszystko możliwe.
Maroko Portugalii wybiło oko.
Nigdy nie mów nie.
0
@mekston Portugalia przy różnym scenariuszu i układzie goli wcale łatwo nie musi mieć.
Oprócz tych słabszych drużyn może to być Chorwacja,Belgia,Francja czy Holandia.
0
@mekston Fajnie jak ktoś zrobił by Grecję z 2004 roku.