Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aferzysta Tak jak Ansu Fati przebije.
Zobaczymy za kilka lat czy Jamal będzie potrafił ciągnąć Barcelonę w kryzysie jak Messi.
Ty to jesteś śmieszny z tymi teoriami.
Argentyna miała przegrać z Dania,Hola dnia, Chorwacją i Francja. Tyle warte twoje wróżenie.
6
@Aferzysta Wątpię,że będzie znacznie lepszy. Mbappe w wieku 17 lat był znakomity. Teraz ma 26 a nawet się nie zblizył poziomem.
Utrzymaj cała karierę taki poziom to jest wyzwanie. Ilu już takich było a się szybko skonczyło.
Taki jak Mbappe może będzie,może lepszy,ale powątpiewam,że najlepszy w historii.
4
@mekston Uważasz,że Yamal zrobi lepsza karierę niż Leo?
Ja myślę,że do prime Leo to komukolwiek będzie bardzo bardzo trudno.
Mbappe za małolata też miał znakomity poczętej. 26 lat a nie ma podjazdu do Leo.
3
@Aferzysta Dobre dobre poczekamy zobaczymy. Ciężko będzie przebić wyczyny Messiego.
Messi technikę miał lepszą.
1
@Aferzysta Jednym meczu na dziesięć xd haha dobre.
1
@Aferzysta Masz swoje zdanie ja swoje i tyle.
1
@Aferzysta Tak sobie tłumacz obecny Urugwaj ma potencjał na Wygranie z najsilniejszymi z Europy.
USA,Japonia,Australia,Senegal,Maroko wyszły z grupy a gdzie była wielka Dania,Niemcy czy Włosi ME?
2
@Aferzysta Mistrzowie Świata potencjalnie w półfinale?
To dobre. Zapraszamy Francję,Anglię i zobaczymy co osiągnął w Copa.
Jak już tak idziemy.
Ostatnie MŚ to na 3 próby 2x Argentyna w finale.
Nie chcę mi się powtarzać tego samego.
Giganci odpadali po kolei w grupie albo po wyjściu z grupy od razu.
Niemcy,Hiszpania,Belgia czy Dania to się osmieszyły na Mundialu. Włosi nawet nie weszli.
Co powiesz o tym,że ME dostał lanie od zwyciezcy CA.
@Lionel_Messi10 @mekston Ciągłe umniejszanie państwom spoza Europy.
3
@Aferzysta To po co wchodzisz w dyskusję o Argentynie. Piszesz,że się znasz a zawodnika,który będzie karierę konczył (podobno interesujesz się tą ligą w co powątpiewam) nazwałeś młodym i perspektywicznym.
@Lionel_Messi10 on nie ma pojęcia o umiejętnościach młodych z Argentyny.
On na pewno nie wie kto to młody Gomez czy Di Lollo.
@Aferzysta zajmij się tam Portugalia i jej talentami a latynosami.
2
@Lionel_Messi10 Zafundowałes mu kolejne oranko.
1
@Lionel_Messi10 Lepszy byłby Correa za tego Guido.
2
@Lionel_Messi10 To kto poszedł w odstawkę za Guido?
0
@Essos Jamal. Jest lepszy dlatego.
1
@kigani Aferzysta pisze,że Argentyna będzie słaba po Messim. Argentyna przed Leo i po Messim będzie wielka.
Varela,Carboni 18 lat i mam nadzieję,że za Guido pojedzie.
Buonanotte,Barco i dużo innych.
Velez ma takiego zawodnika jak Gomez,który prezentuje się bardzo dobrze. Boca gra Di Lollo w pierwszym składzie.
Mają bardzo dużo zdolnych jak Echeverri 18 lat i jedzie na IO. Mastantuono 16 lat o którego zabiegają duże kluby.
2
@Lionel_Messi10 Proszę oby Carboni zamiast Guido. Bardzo dobrze zagrał.
Barco pewnie IO bo jest jeszcze Acuna i Nikola.
0
@daniel32778 Ciekawe.
Tam każdy ma problem nawet Brazylia,Urugwaj czy Argentyna.
Maski tlenowe po zakończeniu niektórzy zawodnicy potrzebują.
Obawiam się,że Albania mogła by nie dograć.
0
@kigani Jak on napisał,że w Argentynie miał by pierwszy skład. Ha ha
On jest lewym pomocnikiem?
Czy lewym obrońca?
Jak lewym pomocnikiem to już widzę jak by wygryzł Mac Allistera czy nawet Lo Celso.
On by miał problem z Acuna i Tagliafico.
1
@agaFCB Taki tenisista to na rok pewnie z reklamami i wszystkim to z 50 mln na spokojnie zarobi.
0
@Rust_Cohle Myślę,że w Niemczech z pewnością.
0
Nicola miał by pierwszy skład we Włoszech?
2
@Kapitan hawk Zapraszam Europejskie zespoły na wysokość do Boliwi.
Ciekawe czy takich słabiaków jak to mówi kilku rozjeździe Boliwię.
Obawiam się,że tutaj maski tlenowe wchodzą w grę.
0
@MesQueUnClub96 Mocne 8/10.
1
@Aferzysta @Emhyr Napisał Ci już.
Na YouTube widziałam,ale nie radzę oglądać. Bardzo nieprzyjemny widok.
0
@VegetaPolska Zobacz sobie co robi Krokodyl.
3
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
Co się dzieje z Foythem dalej kontuzja? Czy forma słaba?
3
@Sigma MŚ 2014
Odpadają w grupie: Hiszpania,Anglia,Włochy,Portugalia czy Chorwacja.
Pasuje do narracji czy nie?
Chyba gorzej przegrać i odpaść na Mundialu.
@Bagsik88 @Kapitan hawk
Teraz wyjaśniony jesteś Mundialem sprzed 10 lat.
Nie meczem towarzyskim.
3
@Kapitan hawk Ładnie wyjaśniony. :D
1
@Lionel_Messi10 Szkoda,że nie Barco.
To Guido może zagra raz,dwa ogony.
6
@Lionel_Messi10 Włochy,Niemcy,Francja,Hiszpania i Anglia 50 lat temu. To mistrzowie Świata.
Gdzie reszta potężnej Europy?
Nie ma to jak umniejszają państwa z Południowej Ameryki.
Włochy, Niemcy 4x MŚ
Francja 2x
Anglia czy Hiszpania 1x
Dla porównania
Brazylia-5x
Argentyna-3x
Urugwaj 2x tyle co Francja.
Gdzie potężna Belgia,Portugalia,Holandia czy Dania?
Wogole to śmieszy mnie to umniejszanie Ameryce Południowej.
Mówią o ostatnich latach posuchy krajów z Południowej Ameryki.
Zapominają wspomnieć o braku wyjścia Niemców z grupy,Dani.
Braku 2x pod rząd obecnych ME.
Za to nie pamiętają kto był w finale MŚ 10 lat temu. Urugwaju w półfinale. Kolumbi w 1/4.
Zapominają o Chile,które wygrało z ME.
Do tego ME przekopani przez zwycięzców CA. To w końcu jak to jest.
1
@Dosq Ja w niedzielę nigdy nie idę do sklepu bo nawet mi się nie chce.
Odpoczywam sobie.
Zresztą dlaczego urzędy nie są otwarte chociaż w sobotę? Już nie mówię o niedzieli.