2

@Encore Można tak gdybać. Jak Otamendi by nie popelnił błędu to nie było by dogrywki.
Zresztą Francja miała 2 karne i Otamendi czy Montiela byli by zlinczowali.

2

@Encore Euro nie wygrał.
No,ale Euro na pewno nie jest trudniejsze niż Mundial.
Na Mundial jadą najlepsze drużyny kontynentów.

2

@Stinger_ Bez jaj chyba nie powiesz,że Gruzja,Rumunia i dalsze słabeusze są lepsze od Urugwaju, Japonii,USA czy Maroka.
Może mu ten turniej nie siedzi i tyle.

3

@Encore Mbappe miał odklejekę. Przecież nie powiesz,że Rumunia,Gruzja itp są lepsze od Japonii,Ghany,Maroka,Urugwaju itp.
Euro jest łatwiejsze a Mbipi tak powiedział bo go nie wygrał.

3

@Encore Ale do czego bijesz? Mi się z Mbappe chce śmiać po tym co powiedział. Nawet nie wiedziałam,że takie potęgi będę grać jak Słowenia,Gruzja,Węgry,Albania itp.
Jeszcze lepiej Rumunia. No takich słabeuszy to na MŚ nie było.

5

@Kapitan hawk Noi Mbappe,będzie mowił,że Euro trudniejsze xd.
Armenia,Słowacja,Ukraina,Gruzja itd silniejsze niż Maroko,Meksyk itp.
Same potęgi.

0

@Aferzysta Jakiej nienawiści? Mi Ronaldo obojętny. Ty żyjesz w bańce mydlanej. Widziałeś jak on gra? Przecież leci na oparach. Zero dryblingu,mobilności,słabe podania.
Jedyne co mu zostało to główki i jako tako strzały.
Nie mam nic do kibiców innego zawodnika dla mnie to możesz być fanem Donalda Tuska czy Wladimira Putina. Nic mi do tego.

0

@Aferzysta Wygra Euro w podstawie a to dobre.
Jak zagra tak jak na Mundialu to z pewnością.

1

@Aferzysta Napisałam,że jesteś odklejony. To obraza?
Już widzę Ronaldo na Euro jak gra Messiego na Mundialu.
Wygrać Euro lub Mundial siedząc na ławie. Piękne zakończenie kariery nie ma co. Wiesz o tym,że on nie był by na językach bo to tylko rezerwa na Euro będzie.

1

@TaleOfUs Mi najlepiej ogląda się mączkę.

0

@Popitek12 GOAT piasków pustynnych.

0

@Aferzysta Ronaldo to już w 22 r nie był pierwszym wyborem na napadzie.
Jest po prostu dużo słabszy niż w Juventusie.
Zwieńczenie kariery to jest grać jak Messi na MŚ czyli najlepszy Mundial obok Maradony.
Siedzenie na ławce i wejście z rezerwy,albo granie słabo to nie jest piękne zwieńczenie. Jest to rezerwa,która zdobywa tytuł a wielką gwiazdą zostaje najlepszy piłkarz drużyny,a nie kolega od bidona.

Zdobyć ME i siedzieć na ławce co to mi za zwieńczenie? Być najlepszym i zagrać taki Mundial jak Messim to jest piękne zwieńczenie kariery.

@mekston Typ odklejony. Już widzę jak Ronaldo gra ME jak Messi Mundial.
Takim balansem ciała i mijaniem Holendrów to by się połamał.

0

@Aferzysta Ten Ronaldo,który w najlepszej drużynie ligi Arabskiej przewalił wszystko?
Dla mnie faworytami są inne drużyny.
Ronaldo w pierwszym składzie zagwarantuje ME jak i puchary w Nassr.

0

Polska robi Portugalię z 2016 r.
Wychodzi dalej 3 miejsce? Jak tak tytuł pewny.

0

@Foro Zmarł w 2018 roku.
Więc mu się upiekło.

0

@Foro Podejrzewa się Garego Poste,ale nie ma 100% pewności.
Pracują nad tym dalej,żeby można było całkiem zamknąć śledztwo.

Edit: jednak to te Proste bo w każdym morderstwie było znalezione jego Dna czy poplamiony zegarek.

1

@Amidamaru Messi w PSG nie grał źle,ale zagrał najlepszy Mundial w historii obok Maradony.
LM nigdy nie porównasz do MŚ.
Vini jest najsłabszym zawodnikiem ostatnich lat. Modric zasluzył w 2018 bo był architektem Realu i Chorwacji,która została vice mistrzem świata.
Mówienie,że Vini miał znakomity sezon ligi mistrzów (miał oczywiście), jest śmieszne w porównaniu do MŚ. Rozgrywki które są co roku a te drugie co 4 lata.
LM nie ma prestiżu nawet w połowie co MŚ.
Według mnie jest najsłabszym zdobywcą.
Messi zagrał wyśmienity mundial i przyzwoicie w PSG.

Messi miał o 9g/a (22r) mniej od Viniego,który jest brany pod uwagę do ZP. Dodaj sobie do tego gole z Mundialu i asysty wychodzi to samo.
Prestiż dużo wyższy niż LM.
Czyli wychodzi na to,że statystyki takie same z Mundialem a więc Leo bardziej wtedy zasluzył niż obecnie Vini.

Edit: nawet Leo z Mundialem miał lepsza o 1 punkt kanadyjkę.

@mekston @Lionel_Messi10 @AFA Czy według was Messi,aż taki słaby miał sezon klubowy?

1

@snupson Trochę tą twarz ma podobną ale myślę,że te wyzwiska to przez jego arogancję i zaczepki.

2

@Amidamaru Vini przesadza i to bardzo. Tylko jego dręczą a co z resztą?
Tylko on ma problemy przez to jaki jest.
Nie twierdzę,że przezywają go małpą dlatego,że ma taką twarz tylko przez jego zachowanie.

Odbierze ZP to odbierze.
Dobrze,że w reprezentacji gra kaszanę jeden plus.
Taki Neymar w jego wieku chyba miał z 50 goli w Brazyli.
Osobiście uważam,że podjazdu do Neymara nie ma. Dużo szczęścia jest w tym,że CR i Messi odeszli na emeryturę,bo taki Ney nie miał szansy na balona.

Oprócz Modrica to najsłabszy zwycięzca ZP. Liczby gorsze od Benzemy o połowę. Strasznie poziom spadł,żeby móc wygrać ZP.

1

Lamine Yamal ma potencjał na bycie najlepszym na świecie?

1

@Comentateiro Nawet bez Leo grają bardzo dobrze.

2

@AFA Śmieszne procenty.

5

@FCB_dimiC Najgorsze jest to,że zniszczyły chłopakowi życie.
Wiadomo, że niewinny,ale pewnie psychiczne będzie mu bardzo ciężko.

2

Mam nadzieję,że w następnym meczu wejdzie Garnacho,Barco i Carboni.
Jestem ciekawa czy pomoc Enzo-De Paul-Alexis trzyma formę z Mundialu.
Nie wiem co Scaloni widzi w Nico. Ja bym chętnie zobaczyła Garnacho.

0

@kigani Piękna nie jest,ale brzydka też nie jest.

0

@MOLESTA Ile oni mają LM w ręczna?

0

@kigani Ma liczby bo jest mężczyzna i jest przystojny.
Iga po prostu jest mało medialna. Jest ładna,ale np nie jest Sharapova.
Sinner ma o 2 mln mniej obserwujących niż Carlos.
Hiszpan jest bardzo atrakcyjny.

3

@Lionel_Messi10 Roger poezję grał.

2

@FcPortoFan1999 Jak Iga przegrywa pisze głupoty i daje to efekt.

1

@Encore US Open ma i Wimbledon. (Lubi grać)
Ciekawe jak by zgarnął hattricka w tym roku.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?